• Byl to první nákup. Nejprve něco malého a nyní budeme pokračovat.
    • Cena, rychlost. Popis odpovídá produktu.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s první objednávkou byla spokojená a doufáme, že u nás objednáte znovu.

Tým MAXMAX.cz

Rychle dodanie, spokojnost s tovarom

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s objednávkou i zbožím spokojená.

• Neférové jednání
    • Nedodané zboží

Reakce obchodu MAXMAX.cz

mrzí nás, že jsme Vám zboží nemohli dodat. Věřte nám, že není v našem zájmu nedodávat zboží. Když se ale na skladě dovozce vyprodá a nemají termín dodání, tak Vám jej bohužel nemáme jak dodat. O tomto jsme Vás e-mailem informovali a omlouvali jsme se Vám, že objednávku musíme zrušit.

• Rýchle vybavenie.

Ochota , rýchle vybavenie, koberec pekný, zodpovedá obrázku na ktorom som hon videla. Ďakujem.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s objednávkou i kobercem spokojená.

Tým MAXMAX.cz

• Zásilka přišla včas a v pořádku, asi za měsíc si objednám další zboží. Dík Arent

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s objednávkou byl spokojený.

• Pekne kúsky

Zakúpený koberec mal byt skladom. Po niekoľkých dňoch som nedostala žiadnu informáciu o expedovani, hoci som za tovar zaplatila. Mrzi ma, že ja som bola ta, čo obchod kontaktovala a nie opačne. Bolo mi povedané, že sa časom vypredal a za pár dni príde další. Žiaľ dnes je 22.10. A objednávka z 9.10. Nebola stále expedovana, ani nemám info o presnejším dátume.
    Ponuka je široká ale služby nedostatočné.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

omlouváme se Vám za delší dobu dodání. Bohužel koberec se vyprodal a než se stihla dostupnost aktualizovat na e-shopu, tak jste již objednala Vy. Poté nastalo pochybení pracovnice, že Vám nedala vědět, protože si pravděpodobně nevšimla změněné dostupnosti. Za toto se Vám ještě jednou moc omlouváme. Koberec je ale již na cestě k Vám, tak snad bude vše v pořádku.

Tým MAXMAX.cz

• Rychlé doručení 3 dny od objednání.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s rychlostí dodání objednávky byla spokojená.

Tým MAXMAX.cz

• rychle dorucenie a tovar sedel s popisom a obrazkom na stranke.

bola som velmi spokojna, objednavala som prvy krat z vasho obchodu a nesklamal ma :-)

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s kobercem spokojená. Doufáme, že u nás někdy znovu nakoupíte. :)

Tým MAXMAX.cz

Koberec jsem objednala, přišel mail ze je na skladě, byla jsem nachystana pro nej přijet a zrazu volali, ze koberec vůbec nemají, ale objednaji. Je to již více jak týden a koberec stále nic.

Dobrý den, paní Bláhová,

mrzí nás, že s termínem dodání nejste spokojená. U Vámi vybrané velikosti koberce ale bylo v době objednání dodání do 15 pracovních dnů. Skladem byla jiná velikost Vámi vybraného koberce.

• super

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za pozitivní recenzi.

• rychlost, přístup

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojen.

• super

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za pozitivní recenzi.

Mohu napsat pouze PLNAˇ SPOKOJENOST

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená.

zatim stale nemam zbozi!

Dobrý den, paní Gabrielo,

mrzí nás, že s termínem dodání nejste spokojená. U Vámi objednaných povlaků ale byla jasně psaná dostupnost do 15 pracovních dnů. Přijde nám tedy nespravedlivé, že již 7. pracovní den nám zanecháváte negativní recenzi. Každopádně dnes, ještě před uplynutím stanovené dodací lhůty, Vám již povlaky zasíláme.

Tým MAXMAX.cz

Objednávka došla v pořádku a velmi rychle.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s rychlostí dodání byla spokojená. Snad koberec stihl dorazit na oslavu. :)

Tým MAXMAX.cz

Objednaný koberec prišiel perfektne zabalený , rýchle bolo dodanie a výborná komunikácia.
    Som veľmi spokojná s obchodom a vrelo Vám ho všetkým odporúčam.
    Nech sa Vám darí a želám Vám veľa spokojných klientov.
    S pozdravom Otrísalová Valéria

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za velice krásnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a budeme rádi, pokud se na nás znovu obrátíte.

• Siroky vyver
    • Cenovo dostupne
    • Rychle dodanie
    • Ziadne minusy

Tým MAXMAX.cz

• zatial mi tovar nebol doručený.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi a zároveň se Vám omlouváme za zpoždění. Bohužel polštář se nám opravdu nepodařilo dodat ve stanovené lhůtě. Dodací lhůty u tohoto dodavatele upravíme pro případ takových výpadků.
    Doufám, že jste na nás kvůli tomuto úplně nezanevřel a dáte nám ještě šanci.

Tým MAXMAX.cz

žádná komunikace a po týdnu nic nepřišlo.....nedoporučuji

Dobrý den, pane Vávro,

tuto objednávku z 27.9. jste u nás 30.9. telefonicky rušil. Místo toho jste poté vytvořil objednávku číslo 11934214 na žlab, který má dostupnost do 15 pracovních dnů. Nějak tedy nerozumíme Vaší negativní recenzi.

Tým MAXMAX.cz

Jsem s objednávkou i rychlostí dodání spokojena.Bezproblémová komunikace.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s vyřízením objednávky byla spokojená.