• Z obchodem špatná komunikace.

Zakoupil sem zde skříň. A to co přišlo bylo neskutečný. Rozměry vůbec nesouhlasili plánek k ničemu. Z obchodem komunikovat na dlouho i když jim pošlete reklamaci stále stejný odpovědi. Zde už nikdy nenakupovat.

velice se omlouváme za způsobené komplikace a nepříjemnosti.
    K dané recenzi se nemůžeme blíže vyjádřit, protože nedokážeme Vaši reklamaci dohledat - v letošním roce jsme neevidovali žádnou reklamaci na skříň od pana Romana.

Proč nakupovat zboží právě u nás na MAXMAX.cz?

• Ročně vyřídíme ke spokojenosti zákazníků více než 50.000 objednávek od nakupujících z České i Slovenské republiky. Za projevenou důvěru tímto všem zákazníkům velmi děkujeme a vážíme si jí.
    • Procento přijatých reklamací se dlouhodobě drží pod hranicí 1 % všech objednávek.
    • O spokojenost zákazníků se stará tým profesionálně proškolených zaměstnanců každý pracovní den v době od 7.30 - 15.30 hod. Pro tyto účely máme vlastní call centrum, technickou podporu na e-mailu, reklamační oddělení nebo logistické centrum. Kontaktovat nás zákazníci mohou telefonicky, e-mailem nebo osobně v sídle firmy v Uherském Brodě. Všechny kontakty na jednotlivá oddělení máme uvedeny na našich webových stránkách www.MAXMAX.cz v sekci Kontakty. Rádi každému pomůžeme s výběrem zboží, zodpovíme dotazy týkající se objednávek, termínů doručení a podobně.
    • Abychom předešli riziku poškození zboží při transportu, zajišťujeme rozvoz většiny objednávek naší vlastní dopravou, s možností výnosu až do bytu. Tato služba je navíc vždy předem konzultována se zákazníkem, aby mu co nejlépe vyhovoval termín a čas doručení. Hlavně u křehkého zboží a nábytku tím eliminujeme řešení případných problémů s poškozením na nulu.
    • Děláme vždy maximum pro to, aby byli zákazníci s naším zbožím a službami spokojeni. A i když se občas bohužel něco nepovede, snažíme se situaci ve spolupráci se zákazníkem co nejdříve vyřešit. Jednáme vždy oboustranně korektně, bez zbytečných emocí a velmi si ceníme přirozené lidské slušnosti.

• Nevýhoda je, že Vám nic nedoručí, ale fajn domluva.

Tento "obchod" si nezaslouží ani jednu hvězdičku, paní nám každý týden napsala, že je naše zásilka na skladě a bude se již odesílat (celý měsíc)...
    Děkujeme, už nikdy víc..
    Odpad a ne obchod.

velice se omlouváme za způsobené komplikace a nepříjemnosti.
    K dané recenzi se nemůžeme blíže vyjádřit, protože neznáme (z důvodu anonymity) okolnosti nastalých potíží.

Proč nakupovat zboží právě u nás na MAXMAX.cz?

• Neochota řešit reklamace.

Musím přidat negativní recenzi, bohužel. V tomto obchodě už bych nekoupila nikdy nic!
    Zakoupila jsem teepee pro dceru. Hned po vybalení jsem cítila smrad - teepee bylo špinavé, navlhlé a hlavně plesnivé. Situaci jsem ihned řešila a prosila o rychlejší vyřízení. Za celou dobu reklamace jsem poslala asi 6 emailů, prosila jsem o objednání svozu zboží. Ač mi vždy přišla odpověď, tak pořád samé sliby... Že se svoz objedná a že mám čekat, že se vše stihne ve lhůtě. Samozřejmě, že se nestihlo. V posledním emailu jsem napsala, že do 30ti dnů reklamaci určitě vyřídit nestihnou. A najednou - technické problémy s dodavatelem, svoz šel objednat ihned, teepee se vyzvedlo a mám peníze na účtě.
    Ač se reklamace nakonec vyřešila, tak peníze mi mohli vrátit hned!... Teď už bych objednala jinde.
    Shrnu to, výběr pěkný, ceny také. Ale v případě komplikace problém. Na reklamačním oddělení sedí asi jedna paní, která odepisuje na vše to stejné. (Doteď nechápu, proč svoz neobjednala hned na začátku reklamace tak, jako to probíhá v jiných obchodech). Nedoporučuji.

Dobrý den, paní Pavlíčková,
    moc se omlouváme za způsobené komplikace, které nastaly při koupi dětského teepee. Celá záležitost byla řešena s reklamačním oddělením, kde již došlo k nápravě. Jako omluvu jsme Vám zaslali dárkový poukaz.

Proč nakupovat zboží právě u nás na MAXMAX.cz?

• široký sotiment - pozor na dodržanie dodacej doby
    • max.neochota
    • ani 1% si nezaslúžia

Nikdy viac. Už raz som v tomto obchode nakúpila a dodanie prebehlo v poriadku. Tak som si vybrala posteľ Oskar 160x80, pri ktorej je uvedené dodanie 1-3týždne. Pre lepší obraz zákaznikov uvádzam presné dátumy: objednávka 12.6., po 3 týždni email, že nevedia kedy bude dodaná - vraj dodávateľ nevie bližšie určiť termín dodania a toto sa opakovalo každý pribúdajúci týždeň. Smutné, že si viac nevážia zákazníka. Dnes ( t.j.1.8. ) mi došla trpezlivosť a obj. som stornovala.
    - Max. neochota personálu

Dobrý den, paní Radvanská,

velice se omlouváme za způsobené komplikace a nepříjemnosti.

Po dobu vyřizování Vaší objednávky jste byla v kontaktu s kolegyněmi na call centru, které se Vám snažily podat vždy aktuální informace. Byla Vám nabídnuta i kompenzace za nedodržení termínu, kterou jste využila.

Proč nakupovat zboží právě u nás na MAXMAX.cz?

Max max je super obchod, ráda tam nakupuji. Maji široký výběr a rychlé odeslání. Děkuji Andrea Chejnovská

Dobrý den, paní Chejnovská,

děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• Žiadne
    • Nedodržanie lehoty uvedenej na e shope

Neodporúčam nakupovať v tomto obchode nikomu. Možno sa zobudia a budú lehoty dodržiavať,ak im pôjde o zákazníka.

velice se omlouváme za způsobené komplikace a nepříjemnosti.
    Předpokládáme, že jste o nedodržení termínu byl informován. K dané reklamaci se bohužel nemůžeme blíže vyjádřit, protože neznáme přesně Vaši objednávku a okolnosti.

Proč nakupovat zboží právě u nás na MAXMAX.cz?

Maximální spokojenost s produkty ( vyloženě koberce )které obchod maxmax nabízí . Drží stejný tvar i po vyprání ,krásná barva pořád. Kučerová M

• Kvalita zboží

• ochotní zaměstnanci
    • rychlost dodání
    • poměr cena/výkon super

Velká pochvala patří zaměstnancům obchodu! Potřebovala jsem poradit s velikostí postele a druhem matrace a byly mi doporučené konkrétní produkty, ze kterých už bylo snadnější vybrat. Zvolila jsem věci, které byly skladem a za pár dní už jsme je s manželem montovali. :)
    Jsem spokojená s dodací lhůtou i s kvalitou zboží.
    Mohu určitě doporučit.

• Dlouhá doba dodání.
    • Nepřišly návody k montáži.
    • Celý nábytek je špatně.
    • Chybí díly skříněk, chybí šroubky, špatné pojezdy...
    • Nepřesné dírky na šroubky.
    • Zničené díly.

Nekupujte tu. Jsou to šmejdy z Polska. Koupili jsme celý pokojíček a je úplně celý na vyhození!
    Ani jeden kus nábytku se nedá složit. Je to ještě horší než IKEA!

Dobrý den, paní Holubová,

velice se omlouváme za způsobené komplikace a nepříjemnosti.

Reklamaci jste nám zaslala 7.7.2022. Reklamaci jsme ihned zaevidovali, ale nyní čekáme na odpověď a zaslání podkladů k reklamaci od Vás. Rádi bychom Vaši reklamaci vyřešili co nejdříve.

• Rychlé doručení
    • Dobrá cena
    • Není

Zboží i rychlost doručení naprosto v pořádku. Doporučuji.
    L. Lenková

Tým MAXMAX

• Rychlá doprava, vše v pořádku
    • Dobrá cena

• Široký výběr zboží
    • Celková spokojenost

• Kvalita

Maximální spokojenost, mužu všem doporučit.

Tým MAXMAX

• Příjemné jednání i jejich rychlost

Tým MAXMAX

Maximální spokojenost, zboží jsem objednala ve středu, v pátek ráno bylo doma. Tento obchod můžu všem doporučit.

• Kvalita

Dobrý den paní Jelínková,

• Kvalita zboží

Tým MAXMAX

V tomto obchodě jsme během pár let udělali více nákupů přes koberce, samolepky na zeď nebo dětské zboží a vše bylo dodáno bez problémů, včas a v perfektním stavu. Vřele doporučuji. Ivona Zorbasová

Dobrý den paní Zorbasová,

• Rychlé bezproblémové doručení