• Rychlé, pohodlné
  • nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

• Rychlost, stav knih, balení, ceny

• Help desk bol super
    • Neda sa cez Internet platit platobnymi kartami Tatrabanky. To je uplny fail... Na helpdesku mi povedali, ze ziadnymi kartami vydanymi v SK.
    • Ani v obchode, kde som knihu vyzdvihla sa nedalo platit platobnou kartou, tak som musela vyberat HOTOVOST Z BANKOMATU...To mi pride v roku 2018 uplne absurdne. Skoda.
  • nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 týdny

• skvělé a rychlé jednání!
  • nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 týdny

• Možnost osobního vyzvednutí zboží bez přirážky
    • Solidní nabídka knih
  • nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 týdny

rychlé vyřízení objednávky, výborné balení, u e-knih okamžité stažení, množnost poslat jako dárek

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 týdny

• byla jsem maximalne spokojena

• Rozumné ceny
    • Pestrá nabídka

S tímto e-shopem mám dobré zkušenosti. Pestrá nabídka knih za rozumnou cenu. Zajímavá komunikace se zákazníky, například, že k svátku vám Martinus dá kupón na poštovné zdarma apod.

Reakce obchodu Martinus.cz

Dalibore, díky za pozitivní reakci, jsme moc rádi, že s námi máte dobré zkušenosti a věříme, že vás ani v budoucnu nezklameme. Děkujeme! Jana, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 týdny

Bezproblemova komunikacia a spolupraca.

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

Spolehlivý a poctivý obchod :)
    Pěkně a neobvykle zabalený balíček.
    Díky moc.

Reakce obchodu Martinus.cz

Díky Eliško, vážíme si Vaší reakce a jsme rádi, že víte, že se na nás můžete spolehnout! Jana, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

bývalá arara, nakupuju léta, spokojenost, nechávám si pravidelně posílat novinky a informace

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

• Rychlé, vstřícné jednání.

• zboží stále nedorazilo, ačkoliv bylo objednáno již před 12ti dny

Reakce obchodu Martinus.cz

moc se omlouváme za zpoždění objednávky. O všem jsme Vás průběžně informovali na e-mail - jednu knihu nám dodavatel neposlal včas, proto se objednávka zdržela. Dnes už je první část na cestě k Vám a dál vás podrobně budeme informovat o průběhu objednávky. Ještě jednou se omlouváme za komplikaci a věříme, že na nás i přesto nezanevřete. Vynasnažíme se, aby vše bylo v pořádku :)

Děkujeme Vám za pochopení.
    Jana, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 měsíci

• Maj i věci, které jiné obchody nemají
    • Všechno přišlo v pořádku a včas
    • Mají spoustu věcí a já nejsem milionář

Super, určitě doporučuji

Děkujeme Picassovi! ;-)

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

• Velká nabídka. pro mě je důležité, že tak mohu získat knihy ve slovenštině. Po té, co zavřel pan Adam už je to jediná možnost v Čechách

Reakce obchodu Martinus.cz

Co se slovenských i jiných knih týče, slibujeme, že na nás vždycky bude spolehnutí ;) Jana, Martinus.cz

spolehlivost
    skvělá komunikace

Díky Eliško, vážíme si Vašeho hodnocení! Jana, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

• možnost vybrání z domova a rychlé dodání

Reakce obchodu Martinus.cz

Děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená a doufáme, že se Vám líbilo v našem Bookspotu :) Jana, Martinus.cz

zajímavé tituly

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

Před dlouhou dobou jsem si knižky objedna, dostal, zaplatil!! Najednou koukám, že kdosi mi tu objednávku "obnovil" a tak mám doma mnou napsané knížky tuplovaně + 19 autorkých výtisků!!! Proto, prosím na žádnou "novou" objednávku NEREAGUJTE!!! Tibor Novotný.

Dobrý den Tibore,
    hned jsme zjišťovali, kde se stal problém, kterým jsme si vysloužili negativní hodnocení. V roce 2018 jste si u nás vytvořil pouze jednu objednávku, kterou jsme v žádném případě nerušili ani neobnovovali. Byla vytvořena 16.5. a o dva dny později jsme knihy odesílali, dodací lhůta byla tedy ještě o deset dní kratší, než jsme původně avizovali. Z naší strany vše proběhlo v pořádku. Pokud jsme nezaznamenali nějaký Váš e-mail, nebo pokazili něco jiného, určitě nám to, prosím, dejte vědět na e-mail naslovicko@martinus.cz. Samozřejmě Vám rádi vyjdeme vstříc. Děkujeme Vám za pochopení. Jana, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

• Rychlé a ochotné jednání při úpravě objednávky, tak by to mělo vypadat. Maximální spokojenost.

Díky Petro, vážíme si milého hodnocení! Jana, Martinus.cz