velmi ochotny personal moc chvalim

• dobrá cena
    • dobré služby

• přehledné stránky
    • výborná komunikace obchodu
    • krásně zabaleno

Spokojenost. Obchod ráda doporučuji. Vše proběhlo v pořádku.

• Rychlé dodání zboží. Našla jsem, kde jinde nebylo.

Rychlé doručení, zboží perfektně zabalené.

• Knihu z druhé ruky jsem sehnala za pakatel oproti soukromým prodejcům.
    • Zásilka přišla do druhého dne.
    • Dostala jsem krásnou záložku (tematicky ladí, což nevím, zda byl záměr, ale potěšilo mě to o to víc).
    • Škoda, že není více poboček pro osobní odběry.

• rychlé dodání (hned druhý den), knížka je jako nová, krásně zabalená ❤️

prima obchod

Vše OK

• Rychlovka doručení :))

• Možnost zakoupit již použitou knihu, která neupadne v zapomnění.

• Je blízko bydliště, personál velice ochotný.

• rychle vyrizeno

Objednal jsem si zboží dne 12.3.2024, podle toho, co obchod uvádí, mělo zboží dorazit 26.3.2024, ale zboží jsem měl v ruce až dne 2.4.2024. Navíc jsem musel změnit adresu odběrného místa, kvůli tomu, že to mou vybrané odběrné místo mělo mít zavřeno. Vzhledem k tomu, že se jednalo o velikonoční svátky, byla tato změna odběrného místa zbytečná, zboží by mi bylo doručeno i na to původně vybrané místo. Navíc obchod začal jednat až 4 dny po termínu, kdy obvykle začíná zpracovávat dodávku. Pro srovnání bych chtěl uvést, že podobnou zásilku jsem si objednal a obdržel během týdne. Takže chválit vás nebudu.

Reakce obchodu Martinus

moc se vám omlouváme za komplikace, které u vaší objednávky nastaly. Prvotní termín byl orientační, jak jsme uváděli při vytváření objednávky, a objednávka se na cestě od dodavatele zpozdila o 3 dny, což nás moc mrzí - u neknižního sortimentu je bohužel tato šance o malinko větší. Co se týče výdejních míst, vždy musíme operovat s informacemi, které dopravce zrovna poskytuje.

Děkujeme vám za pochopení a doufáme, že pokud se rozhodnete nám dát druhou šanci, budete spokojen :)

Lucie, Martinus

Rychlé jednání i dodání.

Rychlé jednání obchodu

• Rychlé odeslání
    • Pečlivě zabaleno
    • Skvělá komunikace s e-shopem
    • Přehnané ceny

Balíček mi byl odeslán rychle. Použila jsem dárkový poukaz z Knihovrátku. Ten můžu jen doporučit, knihy, které mi zbytečně dlouho ležely v knihovně, jsem vyměnila za nové přírůstky. Jediné co mě na e-shopu trošku zaráží jsou jejich ceny, ty mi teda přijdou trošku přestřelené.

• Kniha přišla v příšerném stavu

Reakce obchodu Martinus

moc se vám omlouváme, že knížka nepřišla ve výborném stavu - to by se skutečně stávat nemělo. Obraťte se prosím na [email protected] a rádi pro vás reklamaci bezbolestně a k vaší spokojenosti vyřídíme :)

Lucie, Martinus

Máte nedostatkové tituly k dispozici v solidním časovém horizontu.
    Ceny jsou však vskutku mnohdy na ,,výši,, .

• - velký výběr
    • - rychlé vyřízení