• rychlé vyřízení objednávky
    • poplatek při osobním vyzvednutí objednávky
  • nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 týdny

• Nemohl jsem zaplatit kartou vydanou na Slovensku, co považuji za úplný non sense!

Obchod je ok, doručí rychle. Za jedinou nevýhodu považuji nemožnost platby kartou vydanou na Slovensku. Co je jak sem se dozvěděl nastavení obchodu ne problém karty samotné.

• Rychlé vyřízení i vyzvednutí zásilky!!! *****

Jsem pětihvězdičkově spokojená.

• Lžou o skladove dostupnosti
  • nakoupil v obchodě Martinus.cz před 2 týdny

• Vše na dlouhé lokte, a ještě nic neprodali.

ABS. Spokojenost

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

Objednala jsem si na zacatku kvetna knihu, nevim, zda jsem se pri objednavce spatne divala, ale obdrzela jsem pote informaci, ze zasilka bude nejdrive k vyzvednuti 14.5. Vcera prisel email, ze kniha bude nejdrive 22.5. Jsem zvedava, zda se mohu na pristi tyden tesit, nebo bude nasledovat dalsi posun terminu.

Reakce obchodu Martinus.cz

Dobrý den Terezo, u knihy, kterou jste si u nás objednala, je trošku problém s tím, že je o ni tak velký zájem, že jsou stále nové a nové dotisky, protože je hned vyprodaná. Další dotisk se chystá na příští týden a nejpozději 25.5.2018, bude Vaše objednávka z našeho skladu vyexpedována. Velmi nás tyto komplikace mrzí a omlouváme se. Lenka, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

• osobní odběr

• Skvělé výdejní místo v Pražské Lucerně

Reakce obchodu Martinus.cz

Dobrý den, jsme rádi, že s Vám naše výdejní místo v Lucerně líbí a věříme, že se tam zase brzo uvidíme :) Lenka, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

Velmi rychle a vyborně vyřízená moje zakázka.

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

Výhoda je ,že objednané zboží je posláno v nejbližším termínu

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

vše klaplo, ale považuji to za samozřejmost

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

• Naprostá spokojenost !! Rychlost !! Maličká chybička se vloudila, vyřešili to bez problémů, OBRATEM a ještě s bonusem navíc, luxus !!!

Reakce obchodu Martinus.cz

Dobrý den, jsme moc rádi, že vše nakonec dobře dopadlo a že jste byla s nákupem i přes to, že se tam vloudila malá chybička, spokojená :) Lenka, Martinus.cz

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

Obchod aktivně komunikuje a rychle vybavuje objednávky. Jsem s ním velmi spokojená.

• Přehledný obchod
    • Spousta knih skladem

• Velmi rychlé dodání.
    • Velký výběr knih.
  • nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

Nákup zboží i platba kartou bez problémů, stejně tak i doručení v termínu. Žadné negativní zkušenosti.

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 3 týdny

Objednaval jsem eknihu a byla hned navic mam knihovnu a kdykoliv si mohu knihu stahnout znovu a to vse za skvelou cenu

• nakoupil v obchodě Martinus.cz před 1 měsícem

• neskutečně dlouhé dodací lhůty
    • několikrát se mi stalo, že zakoupená kniha nebyla na skladě a muselo se čekat, až ji získajé

Když vám nevadí, že zakoupené knihy dorazí až za několik týdnů, je to obchod pro vás. Amazon b s takovýmto přístupem k zákazníkům dávno zkrachoval....

Reakce obchodu Martinus.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí zdržení při vyřizování Vaší objednávky a omlouváme se. Samozřejmě se snažíme dělat maximum proto, aby k tomu nedocházelo. Více informací ohledně stavu objednávky Vám posíláme na e-mail. Lenka, Martinus.cz