• Získejte část peněz ze svých nákupů zpět v tzv. cashback programu, stačí jednoduchá registrace přes níže uvedený odkaz a můžete začít šetřit při nákupu v ocbhodech jako Kasa, Mall, Alza, Tescoma, Smarty a spoustu dalších

• špatná komunikace
    • zaslali nám jiné zboží, než jsme si objednali

vyhnout se tomuto obchodu

• uvadi ze maji zbozi skladem a potom objednavku zrusi protoze ho namaji a neumi ho sehnat, i po zruseni objednavky stale uvadi ze maji zbozi skladem

• Doporučí podobný typ výrobku v případě nedostupnosti objednaného zboží.
    • V aktuální nabídce bylo zboží, které není v obchodě ani na skladě.

Nemohu hodnotit, zamýšlený obchod se neuskutečnil.

• Nekomunikuje se zákazníkem. Zboží je poškozené a nelze nikoho zkontaktovat.

Neobjednávat nic, zboží zašlou, ale na pozdější reklamace neberou ohled.

• JE PREHLEDNNY A HLAVNE KRATKE DODACI LHUTY.MA TAKE SIROKY VYBER ZBOZI.
    • ZATIM SEM ZADNE NENASEL.

SIROKY VYBER ZBOZI,PREHLEDNOST A KRATKE DODACI LHUTY

• Při nákupu byla nabídnuta doprava přepravní službou (kurýrem), a to pouze s platbou v hotovosti při převzetí. Uvítal bych více možností (platba kartou nebo převodem předem).

• prehledne menu, rýchla dodávka.
    • Zatial som nic nemusel reklamovat, takze zatim nic.

Nákup ok. Zatial sa nevyskytla nutnost reklamace, takže hodnotim jenom samotny nakup.

Pozor na tento obchod!!!! Prestoze je v insolvenci, prodává sve zbozi. Pokud je vse v pořádku, tak neni problém. Jakmile ale chcete zbozi vrátit, nemate šanci. Uz nikdy více!!!

• dobrá komunikace, rychlé dodání, nejnižší ceny
    • nevím o slabinách

S obchodem jsem velmi spokojena, objednávka proběhla rychle,sušička mi byla doručena již druhý den, komunikace s obchodem a informovanost e-mailem včetně pohybu zboží s dopravcem výborná, lze se i spojit s dopravcem a zjistit, kde se momentálně nachází. Nemám žádné výtky, můžu jen chválit.

• pohodlný nákup z domova za nejnižší ceny

Jedna věc mi moc vadila, napsali jste mi že zboží dorazí pravděpodobně v pondělí, tudíž jsem si vzal dovolenou,ale bohužel zboží nedorazilo. Druhý den jsem se pokoušel zavolat do vašeho obchodu na tel. který máte uvedený na stránkách,abych se nějak domluvil,kdy teda zboží dorazí ale bohužel telefon byl celý den nedostupný.
    Posléze mi přišla SMS od dopravce s číslem na řidiče,tak jsme se nějak domluvili. Pokud bych se nemohl uvolni z práce tak bych nebyl schopen zboží převzít.Z Vaší strany je třeba dát přesný termín a ne jen pravděpodobný. S pozdravem Pavel Malušek

• na webu uvedli, že zboží mají skladem, nebyla to pravda

• nekomunikuj, nezvedaji telefony

vyhnout se mu

• nejvýhodnější cena
    • okamžité dodání zboží

S nákupem jsem byla velmi spokojená, zboží bylo skladem a dodávka téměř okamžitá. Prozatím funguje přesně podle očekávání. Komunikace s obchodem velmi dobrá, byla jsem informována o stavu objednávky, o předání dopravci a stejně tak i od dopravce přišla zpráva s tel. číslem řidiče a termínem dodání. Rozhodně můžu obchod doporučit.

• nabízel zboží, které jsme hledali za dobrou cenu
    • naprostá nedostupnost telefonního čísla
    • nepružnost při vyřizování reklamace a nezájem o její rychlé řešení

Objednali jsme si určitý typ výrobku, byl nám zaslán zcela jiný za jinou cenu, ale účtovali cenu původní - vyšší. Telefonický přístup není možný a na zaslané emaily nikdo neodpovídá. Vrcholem našeho prvního a zcela jistě posledního nákupu na vašem portálu je Vámi zaslaný dotazník, jak jsme s nákupem spokojeni. Zcela nespokojeni a rozhodně nedoporučujeme.

• rychlost dodání
    • dobrá komunikace
    • nižší ceny
    • Ani jedno zboží neobsahovalo CZ návod, což ale v době internetu není takový problém.

Těžko si udělat na nějaký obchod názor po jednom nákupu. Vše ale proběhlo bez komplikací a komunikace ze strany obchodu byla rychlá a výstižná.
    Cenově mi objednaná lednice a myčka vycházela v tomto obchodě nejlevněji a oboje bylo na skladě, nebyl důvod kupovat jinde.
    Obchod bych samožřejmě ostatním doporučil.

• špatná komunikace
    • nedostatečně zajištěná doprava

při objednávce těžších věcí zanechat doma chlapa

• Jako každý obchod
    • Nesmíte nic reklamovat

Vžádném případě nedoporučuji,jestliže se vyskykne nějaký důvod k reklamaci,strčí hlavu do písku a nekomunikují,telefon vyvěšený a nebo nedostupný.Za 10 dnů jsem se ani jednou nedovolal.

• Nízká cena mnou zakoupeného zboží.Přijatelná cena dopravy.
    • Koupená lednička Elektrolux má odřenou nohu, v levém dolním rohu zespodu ohlý - odpáčený plech a hlubokou rýhu dlouhou sedm cm. Při přepravě se takto poškodit nemohla. Silný polystyrenový obal byl neporušený. Závada je z výroby a u téhle značky je nepravděpodobné, že by unikla výstupní kontrole. Dělá to na mě dojem, že obchod bere kazové zboží.

Přepravce Toptrans rozváží od 9 - 14 hodin, což může být nepoužitelné, když jste v tu dobu v práci (lednici si na pracoviště asi doručit nenecháte). Vysoká cena přepravy..

• nízká cena
    • zboží nakupované mimo ČR, u kterého můžete uplatnit záruku jen u prodejce a ne v žádném autorizovaném servisu

Pokud chcete mít jistotu, že vaše zboží bude vždy v záruce opraveno a nechcete se dohadovat s prodejcem, raději si připlaťte a nakupte tam, kde dostanete zboží určené pro český trh a které vám tím pádem opraví v každém autorizovaném servisu.