• Získejte část peněz ze svých nákupů zpět v tzv. cashback programu, stačí jednoduchá registrace přes níže uvedený odkaz a můžete začít šetřit při nákupu v ocbhodech jako Kasa, Mall, Alza, Tescoma, Smarty a spoustu dalších

• Televizor je nefunkční a není kde reklamovat.

To je na žalobu.

firma je v konkurzu, nereaguje

• Asi po čtyřech použitích funkce mokrého čištění na vysavači Zelmer se rozbilo čerpadlo. Telefon ve společnosti nikdo nezvedá a podle příspěvků v diskuzi ani nemá cenu se pokoušet komunikovat.

Nakoupila jsem zde kvůli nízké ceně výrobku, ale poučila jsem se. Obchod jednoznačně nedoporučuji.

• Dotaz..
    • Víte někdo ,jak teď postupovat,když mi klekla sušička v záruce?A jak tady čtu,tak opravu mi asi nezařídí,protože firma neexistuje...

......

• špatná komunikace
    • zaslali nám jiné zboží, než jsme si objednali

vyhnout se tomuto obchodu

• Žádné není
    • Po roce přestala fungovat indukční deska - dle výrobce tento e-shop dováží spotřebiče z Polska a tudíž se na něj NEVZTAHUJE ZÁRUKA !!! což naprosto nebylo poznat když spotřebič přišel s českými doklady i záručním listem. Nyní je obchod v insolvenci a nikam se nedá dovolat. Nezbývá než si desku nechat opravit na vlastní náklady. Už na telefonní lince spol. Samsung když jsme řekli MarketMedia tak hned věděli že ji mají na blacklistu s opravami.

Někdo si nahrabal, zrušil obchod a zmizel, předpokládám a i vidím dle recenzí že takových jako já je spoustu a budou další.

• rychle dodani
    • absolutni nekomunikace telefony ve firme nefunguji

16 9 2011 jsem zakoupil televizi Samsung ue55d6500 nyní mi televize uplne vypověděla službu snazim se dovolat na tri uvedena tel cisla ale absolutne bez uspechu .Chtel bych kontakt na vas zarucni servis a vyridit tuto opravnenou reklamaci na takzvany sedy dovoz z polska jsem nebyl nijak upozornen fa Samsung od opravy nechce ani slyset .V pripade další nekomunikace se holam obrátit na pravnika eventuelne natelevizi nova dekuji za pochopeni p.ligenza

• rychla dodavka
    • koupil jsem před rokem televizi Samsung za téměř 39000 kc bohužel 20 cm horni obrazovky je nepodsviceno mam zarucni list ale dovolat se k vam je nemozne nevim kam se dovolat telefony nedostupne záruka nefunguje co dal

nelibi se mi pristup tyce se telefonního spojeni absolutne nedostupni s pozdravem skalak ještě jsem nic nehodnotil vůbec jste mi neodpovedeli na muj dotaz co s opravou v zaruce pokud mi neodpovíte budu postupovat jinym smerem

• nastvani
    • dopadla jsem jako pani Blanka,koupili jsme mycku pred 4 mesici je nefunkcni a maxim marketmedia s.r.o. nekomunikuje

uz nikdy vice, levnejsi neni vzdy dobre,skusenost sklamani,tento obchod NEDOPORUCUJI

• už vůbec nic
    • před necelými 2lety jsem si u nich zakoupila myčku,jenže ouha myčka přestala fungovat,sice mám záručni list ale k ničemu nikdo my to neopraví na záruku nebot tato firma zakupuje výrobky v zahraničí a právě jsem zjistila,že na jejich stránkách je napsáno,že jsou v insolvenčním řízení fakt super aspon že skončily a nenaůálí spoustu dalších lidí

naběhla jsem si

• Naprosto nedoporučuji ! Zasláno něco jiného než objednáno, po dlouhé mailové korespondenci zboží vráceno (to byla největší chyba ..), teď ale na maily a ani telefon nikdo nereaguje (telefon vyzvání, ale asi někde na Bahamách ...).

Tuto firmu, prosím, raději NE !!! Nevíte, co Vás může čekat ...

• uvadi ze maji zbozi skladem a potom objednavku zrusi protoze ho namaji a neumi ho sehnat, i po zruseni objednavky stale uvadi ze maji zbozi skladem

• Doporučí podobný typ výrobku v případě nedostupnosti objednaného zboží.
    • V aktuální nabídce bylo zboží, které není v obchodě ani na skladě.

Nemohu hodnotit, zamýšlený obchod se neuskutečnil.

• rychlost dodání
    • doprava v pořádku, pan řidič donesl zboží až do bytu
    • chybí návod na instalaci myčky. Psalal jsem o jejím zaslaní a dosud nikdo neodpověděl.

Zhodnotím až jestli myčka bude fungovat, bohužel to bez dodání návodu k instalaci nezjistím...

• Nekomunikuje se zákazníkem. Zboží je poškozené a nelze nikoho zkontaktovat.

Neobjednávat nic, zboží zašlou, ale na pozdější reklamace neberou ohled.

leden.2013 společnost v insolventním řízení - nevyřizuje reklamace ani jinak nereaguje :(

• JE PREHLEDNNY A HLAVNE KRATKE DODACI LHUTY.MA TAKE SIROKY VYBER ZBOZI.
    • ZATIM SEM ZADNE NENASEL.

SIROKY VYBER ZBOZI,PREHLEDNOST A KRATKE DODACI LHUTY

• Při nákupu byla nabídnuta doprava přepravní službou (kurýrem), a to pouze s platbou v hotovosti při převzetí. Uvítal bych více možností (platba kartou nebo převodem předem).

• prehledne menu, rýchla dodávka.
    • Zatial som nic nemusel reklamovat, takze zatim nic.

Nákup ok. Zatial sa nevyskytla nutnost reklamace, takže hodnotim jenom samotny nakup.