• dobri ceny a kvalitne zbozi

velmi spolehlivy obchod doporucuji ostatnim.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nízká cena , výborná komunikace

• rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá cena zboží
    • dobrá komunikace

vybrané zboží mělo dobrou cenu
    rychlá realizace objednávky
    dobrá komunikace s obchodem i dopravcem
    chybějící návod v češtině okamžitě doručen na požádání
    jednoznačně doporučuji

Dobrý den, děkujeme za hodnocení

• ještě po více jak 14 dnech od obdržení zboží nemám fakturu či jiný doklad pro uplatnění záruky
    • katastrofická komunikace po nákupu
    • nefunguje telefon

nezasílají fakturu, tudíž nemám žádný doklad o zaplacení či doklad k případné reklamaci. Telefon nefunguje, komunikace po mailu = hotové neštěstí. Slibují, že fakturu zašlou, je to již víc jak 14 dní od nákupu a doklad nikde! Chtěl jsem uplatnit slevu u firmy Samsung, jenže potřebuji doklad o zaplacení, ten bohužel díky nespolehlivosti prodejce nemám, takže jsem přišel o 2000,- kč. Zde již nenakoupím a budu jen doufat, že lednice bude fungovat, protože si nedokážu představit, že bych měl s tímto prodejcem řešit reklamaci!!!

Reakce obchodu marketmedia.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení.Faktura je vždy přiložena k balíku v případě ,že zákazník požádá o kopii faktury není problem se zaslaním.Co se týká uplatnění slevy u samsungu tak ta se nevztahuje na naše výrobky, takže nemohl jste přijit o slevu, kterou byste nedostal

• Jsem velmi nespokojena zejména s komunikací,zkuste zatelefonovat,nedovoláte se,je odpojeno,omylem jsem vybrala jinou barvu,možná výměna však žádná nebyla,nedovoláte se.Mobily asi nemají.Již bych zde nekupovala,nalákala mě cena,asi ví proč.Raděj jsem vybalila,protože bych byla bez myčky.
    • Odpojení telefonu.

Vybrat jiný obchod.Nedovoláte se.

Reakce obchodu marketmedia.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení telefonní linka bohůžel byla dočasně nedostupná s technickych duvodu.

• neposlal český návod

Reakce obchodu marketmedia.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení .Co se týká návodu obratte se prosím na naše zákaznícké centrum [email protected] rádi Vám návod zašleme

• obchod má v nabídce u zboží uvedeno skladem a přitom jej na skladě nemá, dokonce to na svých stránkách neopravíl ani po té co mi byla zaslána informace že zboží nemají.

Reakce obchodu marketmedia.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení.Fakticky stav skladu je aktualizovan s prodlevou.Pokud zákazník na výrobek opravdu spěchá a my nejsme schopni v daném termínu výrobek doručit objednávku stornujeme

• Žádné nevidím
    • Nesolidnost

Jedním slovem tragédie :-(

Reakce obchodu marketmedia.cz

Dobrý den,děkujeme za hodnocení na základě čeho soudíte,že jsme nesolidní ?

• cena,rychlost
    • nemá

mohu doporučit

• Rychlost a cena
    • neznám

Velmi kvalitní obchod

• doprava top trans

Reakce obchodu marketmedia.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnicení

• Dobré ceny, rychlé jednání,super doprava i řidič...vše je jen o lidech...

• rachlost

doporučuji, bezproblémů

Dobrý den, děkujeme za hodnocení

• Zboží příšlo druhý den po potvrzení objednávky.
    • U nás je naštěstí řidič TopTrans velice ochotný.
    • Ceny nejlepší na internetu.
    • Žádné.

Doporučuji.

• Dobrý cena
    • Při reklamaci jiné vady na lednici po roce používání nemožno reklamovat u Samsungu, protože se jedná o tzv. šedý dovoz a česká pobočka s tím nechce mít nic do činění. Musím tedy reklamovat u obchodu a tam nikdo nezvedá telefon, tak uvidíme...

Kupoval jsem americkou lednici a dorazila poškozená - měla dvě odřeniny v čelní části. Když to dopravní služba přivezla nákladákem venku lilo a tudíž mě ani nenapadlo to nechat vybalovat. Hoši odnesli do kuchyně. Když jsem to po pár ddnech rozbalil, zzjistil jsem poškození. Po komunikaci s reklamačním oddělením obchodu mi bylo sděleno že si mám trhnout, když jsem to nezkontroloval...

Reakce obchodu marketmedia.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Co se týká Vaši poznámky ohledně reklamace, tak česká pobočka Samsung respektive ČESKÁ FIRMA,KTERÁ VE VELKÉM DOVÁŽÍ VÝROBKY SAMSUNG, nechce mít s tím nic co do činění jelikož naše výrobky nebyly nakoupené od teto české spol. tím pádem nepřijimá reklamace.

Stanovila jsem si výběrová kritéria na spotřebič ( spotřeba enrgie, hlučnost a funkce ) tím se mi zúžil výběr pak už rozhodovala cena a způsob a cena dopravy. Market media vyhrál a vítězství potvrdil dodávkou. Bohužel to neplatilo pro všechny spotřebiče, které jsme potřebovali, takže toto hodnocení píšu 4 obchodům.Nakupování přes internet nemá chybu, kamenný obchod, který jsem oslovila nebyl schopen vyrovnat cenu ani na balík 5 spotřebičů a poradenství spočívalo v tom, že se mi na vybraný spotřebič podívali na internetu. To umím taky a nic víc mi k tomu neřekli.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení

• Výborná komunikace. Spolehlivost.Maximální spokojenost.
    • Nenašla jsem žádné

Bezproblémový obchod. Doporučuji Všem

• dobrá cena a rychlost dodání
    • nevím

spokojenost