• Vše v pořádku.

• Rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky.

• přehledný web
    • výhodné ceny
    • akce na zboží

Široká nabídka. Zakoupené zboží levnější než jinde, funkčnost odpovídá očekávání. Reklamace vyřizována obratem, vstřícné jednání na kontaktním místě, bonus za opožděné dodání zboží zaviněné dopravcem.

Mělo být jako dárek, avšak způsob balení katastrofa. Všechno dané do igelitového sáčku a odesláno. Tenhle způsob balení nemohla originální krabička v žádném případě přežít. Hračky jsme si nechali, ty naštěstí výrazně poškozené nebyly.

Reakce obchodu MALL.CZ

velice mě mrzí, že Vám bylo dodáno poškozené zboží od externího partnera.
    Co nejdříve se s Vámi spojíme a vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

• ok

• Zboží jsem nutné potřebovala a dosud nedorazil .Ani info o náhradním termínu .

Reakce obchodu MALL.CZ

již při vytvoření objednávky avizoval externí partner pozdní termín dodání a tj. 30.04.2024 - 03.05.2024.
    Z tohoto důvodu Vám zásilka nebyla doposud dodána.

[email protected]

U zboží nebylo uvedeno, že v případě odstoupení od smlouvy si musím dopravu hradit sama. Jednalo se o podložku na hraní pro dítě, která byla v tak obrovském balení (a nešla složit), že se nedala vrátitpřes Zásilkovnu. Myslím, že pokud máte vrácení zboží zdarma, tak by u položek, které se vrací za poplatek, toto mělo být uvedeno. U podložky pro mimino, která váží do 1 kg, to nikoho nenapadne. A protože není možno zboží vrátit osobně na výdejně, je to velké mínus. Příště si budu objednávat v jiných eshopech

Reakce obchodu MALL.CZ

je i líto, že jste nespokojena ohledně vrácení zásilky.
    Veškeré informace máme uvedené v obchodních podmínkách či přímo na naších stránkách Mall.cz..

• Bez problémů

spolehlivost

Mall, nejlepší sop.

Skvělý internetový obchod s přehlednou nabídku. Radost zde nakupovat. Děkuji.

• Možnost vybrat si z velkého množství sortimentu
    • Někdy platba za dopravu zvlášt za každou položku v košíku

*****

• Prisel mi mail o zruseni objednavky, musim zadavat cislo uctu aby mi vubec vratili penize. Pokud bych si mailu nevsimla nebo spadl do spamu, nevrati mi nic. Nevim nic o duvodu zruseni, takze nevim jestli produkt objednat znovu nebo ne. Ocenila bych, kdyby mi nekdo zavolal, rekl duvody a zeptal se jake reseni je pro me idealni.

Reakce obchodu MALL.CZ

velice mě mrzí, že Vám nebyla dodána zásilka.
    Vámi objednané zboží pocházelo od externího partnera, který zásilku stornoval.
    Obrátíme s dotazem na externího partnera a zjistíme proč se tak stalo.
    Dle informací jste objednávku hradila převodem a z tohoto důvodu jsme požadovali číslo účtu pro vrácení platby.

[email protected]

Dobrá komunikace, cena i doprava.

Vše proběhlo v pořádku

• Sortiment
    • Ceny
    • Rychlost vyřízení
    • Spolehlivost

Mall patří, dle mého názoru, ke spolehlivým e-shopům.
    Nerozumím jen jedné věci. Je členem Allegro tržiště. Proč tedy není Smart doprava předplacená na Allegru platná i u objednávek učiněných přímo na stránkách e-shopu Mall. Když využívá stejný nazev i ikonku, v logu má aplikace Mall i název Allegro a reklama v mediích nas přesvědčuje, ze Allegro je větší, větší Mall

Objednavku obchod stornoval, protoze jsem si zbozi nestihl vyzvednout z Alzaboxu. Na vyzvednuti bylo 48 hodin. Prodlouzit lhutu neslo.

Reakce obchodu MALL.CZ

je mi líto, že jste si nestihl vyzvednout zásilku.
    Alzabox má nastavena nějaká svá pravidla a my je nedokážeme ovlivnit.
    Zásilky je možné si nechat poslat na výdejní místa, kde je delší lhůta pro vyzvednutí.
    Ozveme se Vám vše dořešíme.

Rychlost - radost