VŠE O.K.

• Nic mě nenapadá

Velka spokojenost, rychle dodání,zásilka v pořádku.

Rychlost

Velice mě mrzí, že vše musím řešit špatnou recenzí a dále přes ČOI, až shromáždím veškeré důkazní materiály.

Objednával jsem pro sebe a kolegy zboží ACRAsport Trampolína 305cm (Objednávka č. 152623647, 152623046 – celkem 5 Ks). Bohužel po rozbalení jsem zjistil, že balení je nekompletní a neobsahuje celkem zásadní prvky pro montáž a funkčnost trampolíny (ohledně nekompletnosti dodávky mě obratem informovali moji kolegové, kterým jsem trampolíny objednával- nebyli nadšeni). MALL CZ mi předal čestné prohlášení, které jsem musel opravit, protože předepsané z jejich odd. reklamací bylo plné chybných údajů a možné se mi tím snažili něco podstrčit.

Dále jejich odd. jsem ihned informoval a požádal, o co možná nejrychlejší dořešení z důvodu, že trampolína měla být jako dárek k narozeninám pro moji dceru. Zkoušel jsem vše i urgovat, ale bohužel se mi dostalo pouze nejasných odpovědí a několikrát jsem musel vše znovu vysvětlovat uvádět počty, co přišlo a co nepřišlo, protože vázlo trošku předávání informací na straně společnosti MALL CZ.
    Dále mi bylo doporučeno po několika dnech, ať zboží na vlastní náklady vrátím. Zboží dorazilo, již v poškozené krabici, která byla kompletně přelepená lepící páskou a tudíž po rozbalení a kompletním vybalení krabice, již nejde použít tzn., že bych musel zajistit svoz všech trampolín na jedno místo, zakoupit velké krabice, které ani nevím, kde bych sehnal a zaplatit nadrozměrnou přepravu k vrácení. Všechny trampolíny jsem musel i kompletně rozbalit a nafotit, abych jim dokázal, že nelžu. Návrh na vrácení jsem tedy odmítnul a napsal jsem, že bych čekal trošku lepší přístup a ne takový, který mě bude stát velké množství času, práce a vynaložení dalších finančních prostředků. Bohužel nepřišel žádný jiný návrh a probíhalo pouze další oddalování celé věci. Mezitím byla dceřina oslava narozenin, kde jsem ji musel vysvětlovat, že trampolínu ještě nedostane a snad brzy dorazí. Každý den se mě dcera ptá, jak to vypadá a já pro ní nemám odpověď. Po době, kdy jsem čekal, že bude vše vyřešeno mi bylo opět doporučeno, ať zboží vrátím na vlastní náklady atd., což už mě velice naštvalo.

Po nějaké době mi přišel mail, kde MALL CZ uznává své pochybení, ať vše zabalím do krabic, že zajistí svoz a po kontrole, že jsem vše vrátil mi bude odesláno 5 Ks nových trampolín. Z důvodu dlouhého protahovaní jsem souhlasil i přes to, že bych musel někde shánět krabice a trampolíny svézt na jedno místo, ale dcera už byla velice smutná a o trampolínu velice stála (kolegové to mají podobně). Na základě plno mylných informací, jsem raději zaslal mail, kde jsem vše shrnul a zda jsem to dobře pochopil. Na toto mi bylo odpovězeno, že jsem vše pochopil dobře, ale bohužel jsem dostal odpověď, kde v první části mailu bylo, že mi vrátí peníze, protože už nejsou skladem a části druhé byl opět slib, že dostanu trampolíny nové. Tak jsem se musel dotázat, která část mailu platí a po dalším čekání jsem dostal informaci, že platí pouze vrácení peněz, že druhá část byla odeslána omylem. Mezitím u trampolíny skončila akce a musel bych za ní dát daleko větší částku a opět platit nadrozměrnou přepravu, která byla myslím 299 Kč/ objednávka.

Dále po další výměně mailů není s odd. reklamací žádná řeč a trvají na svém. Vyžádal jsem si i mail na jejich vedoucího, který je možná také neplatný jako plno jejich slibů, protože mi ani na jeden mail neodpověděl.

Na základě těchto průtahů zůstalo plno smutných dětí a tak mi nezbývá nic jiného, než vše recenzovat, aby nikdo nenaletěl jako já a dále se obrátit na ČOI.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, zakoupené zboží nebylo v pořádku. Ozveme se Vám a vše společně dořešíme k Vaší spokojenosti a nabídneme vhodnou kompenzaci.

S pozravem

Leona
    [email protected]

Rychlost, spolehlivost

• Mají vše co hledam
    • Ceny oproti konkurenci vysoké.
    • rychlost a kvalita služby

Objednané boty jsem vrátil, jelikož jsem je neobul - byly malé
    (v oblasti nártu byly moc úzké). V reklamaci jsem je zaslal přes Zásilkovnu

Rychlé dodání

• Dobrá cena - dodatečně odečtená sleva
    • Možnost výběru data dodání
    • Dvě láhve jsou super, jen by mohla být i dvě víčka

• lepší cena než jinde
    • cena za doručení spotřebiče do bytu včetně instalace a výhozu obalů lepší než jinde
    • docela přehledné stránky

Vše proběhlo v naprosté pohodě a k mé plné spokojenosti.

• rychlost dodávky

• Diskrétně dodáno a to velmi v krátkém čase

• Rychlost vyřízení.

• Zboží v pohodě
    • Zaplatil jsem si dopravu na datum a nedorazilo v daný den

Reakce obchodu MALL.CZ

je mi líto, že Vaše objednávka nebyla doručena v avizovaném termínu. Prověříme termín doručení a co nejdříve se Vám ozveme.

Leona
    [email protected]

• Důvěryhodnost, šíře nabídky. Jistota.
    • Pomalé dodání. Zboží označené “na skladě” je dodáno za 5 pracovních dnů. Menší obchody to zvládají rychleji.

odpoledne objednáno, druhý den dopoledne dodáno

Nakupuji už dlouho a jsem spokojená zákaznice.