• Zaplatil jsem při dobírce za dopravu navýšenou vyšší částky než fakturovanou částku.
    Již nikdy nebudu objednávat přes Mall, Allegro ..

Reakce obchodu MALL.CZ

celou situaci s Vámi dořešíme k Vaší spokojenosti. Ozveme se Vám co nejdříve.

[email protected]

Zboží mi bylo,jako jediným obchodem na eshopech, garantované s dojezdem v sobotu. V sobotu byl celý den balík evidovaný, že dorazí v sobotu.

zboží dorazilo během dne v pondělí :)

Balík jsem samozřejmě zrušila a příště si 2x rozmyslím, zda opravdu věřit dojezdům, co slibují a raději zvolím ověřený obchod, kdy do půlnoci objednám a ráno opravdu v boxu mám, i o víkendu!
    Podpora na telefonu něměla ani tušení, kde balík asi je a kdy by měl dorazit. Opravdu směšné.
    Velmi špatná zkušenost !!

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vám zboží nebylo doručeno v avizovaném termínu. Ozveme se Vám a nabídneme vhodnou kompenzaci.

[email protected]

• Balík byl na adresu . A nechaly ho na výdejně místo musela sém pro balík objednat další auto za peníze.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vaše objednávka nebyla doručena na adresu. Ozveme se Vám a celou situaci ověříme.

[email protected]

Zboží přišlo poškozené,nebylo zaviněno přepravou/balík nepoškozen/

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vám bylo doručené poškozené zboží. Vidíme, že byla již zahájena reklamace. Věříme, že vše bude vyřízeno dle Vašeho očekávání.

[email protected]

• Nejsou schopni potvrdit termín dodání.

Nedoporučuji. Nedodrží termín dodání a ani nejsou schopni upřesnit náhradní termín.
    Ani po týdnu (přitom zboží uváděli že je skladem) nevím, kdy zboží dorazí.

Reakce obchodu MALL.CZ

je mi líto, že Vám zboží zatím nebylo doručeno. Ověříme doručení u partnerského prodejce a ozveme se Vám co nejdříve.

[email protected]

Objednávka byla zrušena kvůli vybranému místu doručení, které nefunguje. A nebylo možné jen vybrat jiné místo. Ale dostala jsem kompenzaci 200 Kč na další objednávku. Ale spěchala jsem na to, tak jsem raději objednala u Alzy.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vám objednávka nebyla doručena. Ozveme se a vše vysvětlíme.

[email protected]

• Nemam zboží ani peníze.

Reakce obchodu MALL.CZ

u Vaší objednávky neevidujeme platbu. Ozveme se Vám a vše prověříme a dořešíme k Vaší spokojenosti.

[email protected]

• U Mall jsem objednal věci cca 5x.
    • Z toho 3x problém (poškozeno při dopravě, vady zboží neúplné zboží, zboží nemají).

U Mall jsem objednal věci cca 5x.
    Naposledy se ukázalo, že to co nabízí nemají. Poslali mi zdůvodnění
    "....byla zrušena z jednoho z následujících důvodů:
    Objednávka nebyla úspěšně doručena přepravcem, zrušil ji partnerský prodejce z důvodu nedostupnosti zboží, došlo k technickému problému při jejím zpracování, nebo u zboží byla uvedena zjevně chybná cena.
    Storno objednávky bylo zadáno z Vaší strany."
    Nakonec si za to že zboží inzerují a nemají můžu sám!

Reakce obchodu MALL.CZ

je mi líto, že jste měl komplikace s Vaší objednávkou. Ozveme se Vám a nabídneme vhodnou kompenzaci.

[email protected]

Zatím se nic neděje, shrábli prachy a nazdar.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vám objednávka zatím nebyla doručena. Prověříme doručení u partnerského prodejce a ozveme se Vám co nejdříve.

[email protected]

• matoucí organizace u více zásílek

Reakce obchodu MALL.CZ

je mi líto, že pro Vás nebylo přehledné doručení zásilek od partnerským prodejců. Budeme od Vás potřebovat více informací. Ozveme se Vám co nejdříve.

[email protected]

• Nebyl vyřešen problém s doručením

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že jste měla potíže s doručením. Ozveme se Vám a nabídneme vhodnou kompenzaci.

[email protected]

14.7.24 byla provedena objednávka zboží zatím nedorazilo i když měla být doručeno do dnes 23.7.24

Reakce obchodu MALL.CZ

je mi líto, že Vaše objednávka nebyla doručena v avizovaném termínu. Ověříme doručení u partnerského prodejce a ozveme se Vám co nejdříve.

[email protected]

• Nepravdivé údaje u žehličky na vlasy

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že nejste spojena se zakoupeným zbožím. Ozveme se Vám a vše s Vámi vyřešíme k Vaší spokojenosti.

[email protected]

• Bohužel objednávka, která byla dopředu zaplacena nedorazila, dokonce nebyla ani expedována.

Chápu, že je to partnerský prodej ale odpovídající za objednávku je Mall.cz. Od doby co spadá pod Allegro je Mall nepoužitelný!

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vaše objednávka zatím nebyla doručena. Prověříme doručení u partnerského prodejce a ozveme se Vám co nejdříve.

• slušné ceny
    • pěkný výběr zboží
    • nespolehlivý dopravce
    • chaotická komunikace obchodu

Pokusil jsem se o nákup kombinované lednice s tím, že využiji příplatkové služby - dodání v určený den a dodání v určeném časovém okně. Bohužel, MALL spolupracuje s nespolehlivým dopravcem Helicar, který to, že si zaplatíte den i hodinu, zcela ignoruje. Nejen, že nedokáže dodržet časové okno, které si zákazník MALLu celkem draze zaplatí, nedokáže dodržet ani vlastní časové okno avizované v den dodání SMSkou a klidně dorazí o víc jak půl hodiny dřív oproti vlastnímu časovému oknu (o hodinu a půl dřív oproti zaplacenému časovému oknu). Dodání se nezdařilo a odstoupil jsem od smlouvy. I po prokazatelném doručení odstoupení MALLu jsem ještě minimálně další den dostával zprávy o opakování doručení další a další den, a to jak od obchodu, tak od dopravce, než si obchod předal mezi odděleními informace a došlo konečně ke stornu objednávky. Je politováníhodné, že si MALL nevyhodnocuje recenze dopravců od zákazníků či podané stížnosti. S ohledem na výše uvedené nemůžu MALL doporučit.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že jste měl potíže s doručením od přepravní společnosti. Ozveme se Vám a nabídneme vhodnou kompenzaci.

[email protected]

• faktúra prišla , hodnotenie spokojnosti prišlo už iba objednaný tovar chýba dodať

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že jste zboží neobdržel. Vidíme zásilku jako doručenou. Prověříme její stav a ozveme se Vám co nejdříve.

[email protected]

• Obchod mi zboží nevydal z důvodu, že jste mi neposlali na mobil kód na základě kterého by mi to obchod vydal.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vám nebyl doručen PIN kód k vyzvednutí, Ověříme informace a ozveme se Vám co nejdříve s nejvhodnějším řečením.

• Hadice nevydržela ani 5minut a praskla

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vám bylo doručené nekvalitní zboží. Ozveme se Vám a nabídneme vhodné řešení reklamace.

• dodání po víkendu 1. pracovní den
    • vysší cena než v obchodě od kuď údajně zboží pochází
    • kratší záruka v porovnání s konkurencí (i s výrobcem)
    • nešlo navolit doručení do boxu, ačkoliv se jednalo skoro jen o větší obálku

"partnerský prodej" kdy v obchodě je cena 2899,- a 60měsíců záruka s možností doručení do z-boxů…
    z důvodu uplatnění poukazek jsem objednával přes mall by allegro, za cenu 3106,- kdy už při výběru doručení mě dostaly nemožností zvolit si výdejní box, ale pouze možnost zvolit výdejní místo (we|do)…
    zkrácené záruky jsem si všiml až později, kdy produkt má standartně 60 měsíců a mall poskytuje pouze zákonných 24, tohle se teoreticky dá řešit přímo u výrobce, ale je to zbytečná starost na víc

Reakce obchodu MALL.CZ

je mi líto, že jste nebyl spokojen s nákupem. Každá platforma může nabízet vlastní cenu zboží. Ozveme se Vám a vše společně dořešíme k Vaší spokojenosti.

[email protected]

Zboží dorazilo o 5 dnů později než bylo avizované ze dorazi. Dorazilo později, než jsem ho potreboval.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vaše objednávka měla zpoždění. Ozveme se Vám a nabídneme vhodnou kompenzaci.