• Cena.
    • Kvalita

• široký sortiment
    • zajímavé ceny
    • rychlá a bezproblémová doprava

nakupuji zde pravidelně - vyzkoušejte - nebudete litovat...

Rychlé dodání, krásné kvalitní zboží

Postroj našemu miláčkovi hezky sedí, nemám co vytknout

• Velmi rychlé a kvalitní

Spokojenost :)

dobré ceny

• rychlé zaslání zboží
    • přehledné webové stránky, jednoduché filtrování zboží
    • informace o každém kroku až po doručení

Vše podle mých představ

Jsem maximálně spokojen. Rychlé dodání zboží.

• Mall by si měl prověřit, zda je možno inzerované zboží dodat. Dodavatel by měl včas hlásit, že zboží už v regálu nemá.
    Jinak Mall nemůžu ani doporučit, ani nedoporučit. Finanční obnos mi slíbili bezodkladně poslat na můj ůčet.

Rychlost

• super

• Obchod Mall nabízí dopravu zdarma při tzv Mall Smart. Ale pak zjistíte, že ta doprava zdarma se nevztahuje na vše a záleží na konkrétním prodejci (jelikož Mall to jen zprostředkovává jako nějaký překupník) a nebo je to omezeno z důvodu rozměrů. Zkrátka nabízená výhoda dopravy zdarma neplatí vždy.

Dobrý den

Leginy vracím z důvodu, že jsem obdržela zboží z jiného materiálu, než jsem očekávala. Ke koupi legin od Vás mne inspirovala kamarádka , která si od Vás leginy koupila před časem . Její leginy se mi libi a chtci také takové a doufala jsem, že když koupím od stejné firmy stejný produkt, že bude tedy stejný. Ale není. Mně jste poslali sice na pohled podobné , ale když to porovnám s leginama kamarádky, tak jsou oproti nim jakoby ošizené. Látka je tenčí, vzor není tak kontrastní, látka není tak pružná ... zkrátka jsou to obyčejné leginy s minimálním pusch up efektem. Uvšdomuji si, že za tyto peníze nemohu očekávat zázraky, ale měla jsem možnost si vyzkoušet leginy zapůjčené od kamarádky a tyto mi vyhovovaly. Jsou pružné, docela hezké a mají ten efekt pusch up. Ale co jste poslali mně, tak to je něco úplně jiného - horšího.

Pokud by jste mi dokázali poslat stejné leginy, jako mé kamarádce, vzala bych si je, ale nemám důvěru k tomu, že znáte rozdíl a obávám se, že by jste mi poslali zase ty ošizené.

Ale jinak jsem byla spokojená s komunikací, dopravou.. rychlé, pohodlné...

• ok

Bohužel jsem opět zklamaný při nákupu záclon minulý nákup byl u společnosti Allegro který odeslal neúplnou zaplacenou objednávku peníze sice vrátili ale tentokrát objednáno přes Mall který poslal objednávku celou ale jiné barvy obě objednávky šli z polska udělejte si tam pořádek tentokrát nemám náladu dále řešit ale rozhodně už u vás takové věci kupovat nebudu !!!

vše v pořádku

Spolehlivý obchod.