+++++

• rychlá reakce na objednávku
    • Vyhovující výběr možností způsobu dodání
    • Přehledná nabídka

Rychlost dodání zboží

• Ověřený obchodník
    • Rychlé doručení
    • Dražší než jiné obchody
    • Začal praktikovat jisté "obchodní praktiky"

Na mallu jsem dlouhá léta nakupoval, ale po této zkušenosti přestávám. Objednal jsem 3 druhy specificky zbarvených věcí (barva je uvedena přímo v názvu), jelikož jinde měli tyto věci sice více než dvakrát levněji, nicméně barevná varianta nešla zvolit a byla náhodně vybraná. Přišli mi 2 ze 3 barevných kombinací jiné a po komunikaci s reklamačním oddělením mi bylo řečeno, že u produktu je napsáno, že pokud danou barvu nemají, že mohou poslat jinou (je to uvedeno pouze po rozkliknutí podrobných informaci u produktu). Zboží lze tedy leda vrátit.

• vše ok

• Spolehlivý obchod

Rychlost doručení, kvalita zboží.

• bleskové doručení
    • skvělá komunikace

Obchod funguje perfektně , zboží které jsem si objednala už tak perfektní nebylo .

• rychlé jednání

Mall bohužel nemá marketplace dobře pod kontrolou. Nabízené zboží bylo skladem, přesto objednávka ani po 3 dnech se neposunula ve vyřizování. V době, kdy Amazon nebo Alza doručí zboží ten sami den je to neakceptovatelné. Navíc ani náznak komunikace.

Reakce obchodu MALL.CZ

mrzí mě, že Vám Vaše objednávka nebyla doručena v avizovaném termínu. Ozveme se Vám a nabídne vhodnou kompenzaci.

Leona
    [email protected]

Perfektní komunikace a kvalitní zboží.

• nedostatečně zabalené zboží

Zboží přišlo omotané pouze ve fólii. Tudíž originální krabice je zmačkaná a poničená. Takže jako zamýšlený dárek prakticky nepoužitelné.
    Myslím, že by se někdo mohl zamyslet jakým způsobem se zboží balí. Nebyla to kravina za 200, ale věc téměř za 1000 Kč.

Po objednani rychle doruceni, priste objednam zase prostrednictvim MALL cz.

Vše v pořádku

• Chtěla jsem výrobek vrátit, postupovala jsem podle instrukcí, zaslaný PIN kód na balíkovně ani na poště nefungoval, na mé opětovné výzvy k zaslání nového PIN kódu mi byla jen zaslána adresa, kam mám zásilku vrátit. Vzhledem k vysokému poštovnému jsem se rozhodla zásilku nevracet, protože už jsem poštovné platila při objednání a při vrácení bych platila znovu, tudíž bych cenu, kolik stál celý výrobek, takže bych prodělala ještě víc. Tak budu mít doma věc, kterou nepotřebuji. Příště už si od MALL nic neobjednám.

Reakce obchodu MALL.CZ

PIN kód k vrácení zdarma je možné využít u zboží určitých rozměrů a vrácení probíhá přes Zásilkovnu. Ozveme se Vám a vše vysvětlíme.

Leona
    [email protected]