Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi nás vaše hodnocení potěšilo a jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. S pozdravem Majster Regál.

• Ok

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Výborná komunikace, ochotné jednání, rychlá doprava.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste s naším servisem a také se zbožím spokojeni a věříme, že náš eshop ještě navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

Spolehlivě doručeno, dobře zabaleno, výborná komunikace

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byli spokojeni. Věříme, že ještě u nás budete nakupovat a náš web navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

• Okamžitá reakce na dotaz. Výborná komunikace. Doporučuji Kunc J.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi pěkně děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste s námi spokojeni. Snažíme se odpovědět a pomoci zákazníkům vždy, když se dá a co nejrychleji. S pozdravem Majster Regál.

ZBOŽÍ DORAZILO RYCHLE A V POŘÁDKU

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že zboží iv tomto náročném období přišlo rychle a bez problémů. S pozdravem Majster Regál.

• Rychlé odeslání
    • Velký výběr
    • Dobrá kvalita

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Děkuji! Vše v naprostém pořádku!

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi pěkně děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste s námi spokojeni. S pozdravem Majster Regál.

Rychlost

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Snažíme se tocar odesílat co nejdříve, jak je to možné. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

• Mají regály?
    • Dlouhé expediční lhůty
    • Arogantní nepříjemná slovenská podpora, která se při dotazu na expedici ohání nějaký piditextem, který se na mobilních zařízeních ani nezobrazuje
    • Poslání je DHL Freight a lokální doručení je ve stylu "až budeme mít cestu kolem", bez jakéhokoliv avíza nebo možnosti je kontaktovat

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, vyprosíme si, abyste nazývali náš zákaznický servis hanlivě a nepravdivě. Dodací doby byly delší, protože jsme spustili v daném čase akci 2+1 regál zdarma, kterou jste hravě využili. Samozřejmě, že se balilo o něco pomaleji s ohledem na zvýšený počet objednávek. Promiňte, ale arogantní jste byli zejména vy, když jste nám zavolali. Informace ohledně času dodání je na hlavní stránce hned v čele, je ve dvou dalších podstránkách ("obchodní a dodací podmínky" a "Dodání"). Přeprava nefunguje stylem "kdy půjdeme kolem" ale vždy po našem odeslání jsou 2 dny na to, aby vám dovezli. Je logické, že ten den vám to doveze tehdy, když bude v okolí vaší lokality, ne když bude stovky km od vás.

nic

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste s naším pbchodem spokojeni a věříme, že nás ještě navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byli maximálně spokojeni. Věříme, že ještě u nás budete nakupovat a náš web navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

• Obchod mohu doporučit - dodání rychlé a zboží kvalitní
    • Obchod má výrobce kovových regálů ze Slovenska s centrálou a výrobou též ve Španělsku. Na stránkách prodejce Vyrobeno na Slovensku, taktéž výrobce uvádí na svých webových stránkách výrobní závod ve Španělsku a Slovensko. Ale na papírovém štítku výrobku Made in P.R.C, tedy Vyrobeno v Čínské lidové republice :( Tak nevím, jestli někdo nelže nebo je to pravda a štítek nelže. To je prosím k zamyšlení prodejci a též výrobci, zda-li neklamou - tedy hlavně výrobce. On ten dnešní globalizovaný svět.....

Mohu i přes moji výtku doporučit prodejce

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. 99% produktů je vyrobeno v EU. Jeden regál jsme dováželi ze skladu mimo EU a proto je iv kategorii výprodej s výrazně nižší cenou (ten, který jste měli právě vy). Nejedná se o zavádění. S pozdravem Majster Regál.

• Dobrá kvalita

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Snažíme se dodávat jen ty nejkvalitnější produkty vyrobené v EU. S pozdravem Majster Regál.

• Delší doba dodání kvůli vzdálenosti.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Problém není dálka, ale to, že přišly silné měsíce a objem objednávek se rapidně zvýšil. Nicméně, snažíme se dělat všechno proto, aby zboží přišlo co nejdříve. S pozdravem Majster Regál.

Celková spokojenost

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojeni. S pozdravem Majster Regál.

Zboží stálo ve skladu v Ústí n. L. téměř týden, musela jsem urgovat telefonicky, dodáno až za dva týdny.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, zboží jste objednali 31.8. a odeslán byl po víkendu 5.9. (2 pracovní dny). O tom, že zboží vám nepřišlo, jsme nemohli vědět. Ani Vy, ani DHL nás nekontaktovali, že by mohl být někde problém a že zboží k vám ještě nepřišlo. O tom, že zboží stálo na depu v Ústí nd Labem jsme neměli jak vědět. Za naši stranu jsme splnili všechno, co jsme měli. Zboží jsme odeslali do dvou pracovních dnů. Bohužel nám přepravce nic neřekl. Za nepříjemnosti se omlouváme, i když pochybení nenastalo na naší straně a vaše hodnocení není adekvátní. S pozdravem Majster Regál.

Skvělý regál, doporučuji.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Na kvalitě regálů si dáváme záležet a proto nabízíme regály vyrobené v EU. S pozdravem Majster Regál.

• Dobrá cena, dobrá kvalita a zboží přišlo docela rychle

nenašel jsem

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Bez jakýchkoli výtek, naprosto dokonalé.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme. Jsme rádi, že všechno proběhlo v pořádku. S pozdravem Majster Regál.