Spolehlivé a rychlé doručení kvalitních regálů.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi nás vaše hodnocení potěšilo a jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. S pozdravem Majster Regál.

Vysoce kvalitní box za velmi příznivou cenu!

• Spolehlivé doručení objednaných produktů
    • Kvalitní regály s velkým úložným prostorem

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Samozřejmě snažíme se prodávat jen ty nejkvalitnější produkty a spokojenost zákazníka je naším cílem. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

Zboží přišlo v pořádku, žádný problém.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dlouhá dodací lhůta, objednám o víkendu a do úterý dopoledne ještě zásilku nepředali přepravci.
    Povrchová úprava pozinkovaného regálu má strašné mapy a poškrábání. Síla materiálu je slabá.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, na stránce máme přímo napsané dodání 3-5 pracovních dnů od expedice. Zboží se balí z komponentů. Když objednáte zboží o víkendu, pondělí se připraví a úterý odesílá. Dostali jste ho nejdříve, jak se dá. Poprosím Vás pošlete nám, jaké mapy, nebo poškrábání na regálech máte, ať můžeme otevřít reklamační proces (zřejmě jej přepravce měl na depu ve vlhkém nebo špinavém prostředí, my zboží balíme ze zcela nových komponentů). Síla materiálu je silná přesně, jak deklarujeme. Všechny zátěžové testy byly provedeny a certifikáty potvrzeny, takže regál je stabilní a silný. Promiňte, ale Vaše hodnocení není založeno na realitě. S pozdravem Majster Regál.

Vše ok.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

• Rychlé vyřízení a doručení objednaného produktu.

• Komunikace s obchodem

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Na komunikaci si dáváme záležet a kontakt se zákazníkem je pro nás důležitý. S pozdravem Majster Regál.

Ok

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

Po smontování a pořádném dotažení šroubů je velmi pevný, nic nechybělo, nic nepřebývalo. Při montování pozor na hrany, jsou sice sražené, ale stejně je lepší si vzít pracovní rukavice.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojeni. Samozřejmě, ochranné rukavice máme připomenuty i v přiloženém manuálu. S pozdravem Majster Regál.

• Rychlost dodani
    • Skvela komunikace s obchodem
    • Vyrobek odpovidal popisu

Vse probehlo na jednicku . Od objednavky az po dodani.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi jste nás potěšila. Jsme rádi, že jste měli s naším obchodem tak dobré zkušenosti a věříme, že nás ještě někdy navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

• dobrá komunikace s obchodem.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojeni. Komunikace se zákaníky je pro nás klíčová a snažíme se vždy pomoci, jak umíme. S pozdravem Majster Regál.

• Neuveritelne rychle dodani, snadna montaz, maximalni spokojenost, vrele doporucuji! Petr

rychlost

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Rychlé a bezproblémové dodání. Regál velice jednoduchý na složení, není třeba gumové paličky ani žádné silové námahy. Prostě vše krásně do sebe zapadá.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že produkt splňuje Vaše požadavky. S pozdravem Majster Regál.

• komunikace obchodu
    • příznivé ceny
    • zboží dobře zabalené

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi pěkně děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste s námi spokojeni. Snažíme se odpovědět a pomoci zákazníkům vždy, když se dá a co nejrychleji. S pozdravem Majster Regál.

Široký sortiment, dobré ceny.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

standardní obchod