Vsechno probehlo v poradku

Obchod doporučuji. Regál byl doručen do 5 pracovních dní. Byl zabalen v 1 balíku, cca 30kg těžkém. Regál se dobře sestavuje, stačí na to 1 osoba a gumová palička. Regál je o poznání robustnější i stabilnější než ty levné z hobby marketů.

Skvělý regál, jen trochu těžší montáž.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Montáž umí být náročnější v závislosti na modelu, ale pevně věříme, že jste to zvládli a regál naplno užíváte. S pozdravem Majster Regál

Ty regaly jsou opravdu super, oproti jinym v podobne cene se skvele skladaji a vsechno do sebe pasuje. Super

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že naše regálové systémy vám vyhovují a jste spokojný. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

žadný problem,doporučuji všem,kteří potřebují praktický regál.Snadná montáž, sestavila jsem ho s 80ti letou babičkou .Paráda. Děkuji

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Doufáme, že i paní babička je s regálem spokojena. :) S pozdravem Majster Regál.

• Zajímavé zboží
    • Doba doručení

Zboží objednáno 18.4.2024, dnes 10. 5 stále bez zboží. Vše zaplaceno. Žádné info obchodu o stavu, kdybych sám objednávku neurgoval

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, bohužel my jsme neobdrželi info od dopravce, že zboží nemáte. Byli jsme v tom, že zboží máte, jelikož dodání trvá 2 dny. Nikdo nás neinformoval. S pozdravem Majster Regál.

Rychlé a spolehlivé doručení objednaných produktů.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že zboží k vám přišlo rychle a bez problémů. S pozdravem Majster Regál.

• Vstřícnost řidiče
    • Termín doručení by měl být ohlášen den předem

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Samozřejmě dáme i dopravci vědět, že vám řidič vyhověl. S pozdravem Majster Regál.

Spolehlivé a rychlé doručení kvalitních regálů.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi nás vaše hodnocení potěšilo a jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. S pozdravem Majster Regál.

Vysoce kvalitní box za velmi příznivou cenu!

• Spolehlivé doručení objednaných produktů
    • Kvalitní regály s velkým úložným prostorem

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Samozřejmě snažíme se prodávat jen ty nejkvalitnější produkty a spokojenost zákazníka je naším cílem. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

Zboží přišlo v pořádku, žádný problém.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dlouhá dodací lhůta, objednám o víkendu a do úterý dopoledne ještě zásilku nepředali přepravci.
    Povrchová úprava pozinkovaného regálu má strašné mapy a poškrábání. Síla materiálu je slabá.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, na stránce máme přímo napsané dodání 3-5 pracovních dnů od expedice. Zboží se balí z komponentů. Když objednáte zboží o víkendu, pondělí se připraví a úterý odesílá. Dostali jste ho nejdříve, jak se dá. Poprosím Vás pošlete nám, jaké mapy, nebo poškrábání na regálech máte, ať můžeme otevřít reklamační proces (zřejmě jej přepravce měl na depu ve vlhkém nebo špinavém prostředí, my zboží balíme ze zcela nových komponentů). Síla materiálu je silná přesně, jak deklarujeme. Všechny zátěžové testy byly provedeny a certifikáty potvrzeny, takže regál je stabilní a silný. Promiňte, ale Vaše hodnocení není založeno na realitě. S pozdravem Majster Regál.

Vše ok.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

• Rychlé vyřízení a doručení objednaného produktu.

• Komunikace s obchodem

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Na komunikaci si dáváme záležet a kontakt se zákazníkem je pro nás důležitý. S pozdravem Majster Regál.

Ok

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

Po smontování a pořádném dotažení šroubů je velmi pevný, nic nechybělo, nic nepřebývalo. Při montování pozor na hrany, jsou sice sražené, ale stejně je lepší si vzít pracovní rukavice.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojeni. Samozřejmě, ochranné rukavice máme připomenuty i v přiloženém manuálu. S pozdravem Majster Regál.

• Rychlost dodani
    • Skvela komunikace s obchodem
    • Vyrobek odpovidal popisu

Vse probehlo na jednicku . Od objednavky az po dodani.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi jste nás potěšila. Jsme rádi, že jste měli s naším obchodem tak dobré zkušenosti a věříme, že nás ještě někdy navštívíte. S pozdravem Majster Regál.