rychlost

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi nás vaše hodnocení potěšilo a jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. S pozdravem Majster Regál.

Rychlé a bezproblémové dodání. Regál velice jednoduchý na složení, není třeba gumové paličky ani žádné silové námahy. Prostě vše krásně do sebe zapadá.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že produkt splňuje Vaše požadavky. S pozdravem Majster Regál.

• komunikace obchodu
    • příznivé ceny
    • zboží dobře zabalené

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, velmi pěkně děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste s námi spokojeni. Snažíme se odpovědět a pomoci zákazníkům vždy, když se dá a co nejrychleji. S pozdravem Majster Regál.

Široký sortiment, dobré ceny.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

standardní obchod

V pohode.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. S pozdravem Majster Regál.

• Dobrá cena
    • Již jeden regál mám a chtěl jsem rozšířit jsem spokojený

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Se rádi, že jste nám zůstali věrní a že jste spokojeni. S pozdravem Majster Regál.

• Solidní jednání, poměr cena kvalita je adekvátní. Zákaznická linka zdarma. Pro mně jako kupujícího určitě dobrá zkušenost.

První regál co jsem kdy koupil tak vše budu hodnotit čistě subjektivně. Regál má v ceně povrchovou úpravu (barvu). Jde snadno složit manuál je součástí balení. Skládání je něco jako lego je to celkem snadné. Pro mně bylo důležité, že cena za tu kvalitu i z dopravou byla nižší než v obchodě a to to splnilo.
    Jenom malá poznámka v balení chyběl jeden nosník. Vše jsem nafotil a následně telefonicky vyřídil, fotky poslal a do dvou dnů mi nosník došel a cenu dopravy jsem nehradil. Tak, že na mojí straně spokojenost.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi nás mrzí chybějící díl. Věříme, že přesto u nás ještě nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

• Super rychlé

• Splňuje popis

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Zboží bylo doručeno rychle a už mi regály stojí ve sklepě.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi a našimi produkty spokojeni. S pozdravem Majster Regál.

• šířka velikostí a rozměrů regálů

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Náš sortiment se snažíme neustále zvětšovat, abychom nabídli co nejvíce možností našim zákazníkům. S pozdravem Majster Regál.

• rychlá a vstřícná komunikace
    • prozákaznický přístup
    • rychlé doručení

S obchodem mám velmi dobrou zkušenost. Zejména, co se týče velmi rychlé a vstřícné komunikace. Byli velmi ochotní a pomohli mi s nadstandardními požadavky ohledně mých objednávek. Doporučuji.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za tak příjemné hodnocení. Snažíme se zákazníkům poradit, pomoci a případně i vyhovět, je-li to v našich silách. Věříme, že ještě náš eshop navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

• Ok

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Výborná komunikace, ochotné jednání, rychlá doprava.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste s naším servisem a také se zbožím spokojeni a věříme, že náš eshop ještě navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

Spolehlivě doručeno, dobře zabaleno, výborná komunikace

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byli spokojeni. Věříme, že ještě u nás budete nakupovat a náš web navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

• Okamžitá reakce na dotaz. Výborná komunikace. Doporučuji Kunc J.

ZBOŽÍ DORAZILO RYCHLE A V POŘÁDKU

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že zboží iv tomto náročném období přišlo rychle a bez problémů. S pozdravem Majster Regál.