• Perfektní komunikace
    • Super cena

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, jsme rádi, že jste s naším obchodem a zákaznickým servisem spokojen. Nadále se budeme snažit poskytovat ten nejlepší servis, jak umíme. S pozdravem Majster Regál.

spokojenost-bez připomínek

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme. Jsme rádi, že nákup vyšel podle vašich představ. Věříme, že nás ještě navštívíte. S pozdravem Majster Regál.

Balíky dorazily roztrhané, police s poškozenými rohy.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, upřímně se omlouváme za poškozené zboží. Zboží muselo být poškozeno dopravcem, protože od nás to odcházelo nové a nepoškozené. Mrzí nás, že nám nikdo nedal vědět (ani vy, ani dopravce), že se tento problém vyskytl. Budeme vás kontaktovat emailem, abychom mohli spustit rekamační proces. S pozdravem Majster Regál.

• Přehlednost zboží a jeho snadný výběr

vše bez problémů

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme krásně za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste se zbožím a naším obchodem spokojeni. S pozdravem Majster Regál.

široká nabídka

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. V lednu plánujeme ponku ještě více rozšířit. S pozdravem Majster Regál.

• zboží přišlo
    • přídavné police k regálům málokdo nabízí, to byl důvod mého nákupu zde
    • nekvalitně zpracované www stránky - nákupní košík funguje zcela chybně

Po zadání slevového kódu v nákupním košíku se mi celková suma ještě zdražila. Odpověď obchodu byla, abych udělal objednávky dvě. OK. Objednávky následovali pár minut za sebou, první s číslem př.1 a druhá s číslem př.2. Každou také zabalili samostatně. Proč je ale neposlali společně? První obj přišla cca v 11 hod dopoledne a druhá v cca 19:00 večer. Druhá dorazila na poškozené paletě, dobře nevadí, byla ale promáčknutá jedna police, což jsem ale zjistil až po vybalení, takže již nešlo reklamovat dopravci.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, určitě se vám částka nezdražila. Košík funguje dobře a několikrát jsme to testovali, poprosíme nezavádět. To, že vám odečetlo nižší částku v akci 2+1 zdarma je proto, že robot je nastaven tak, že vám dá ten nejlevnější produkt zdarma, co byly u vás police. Proto jsme vám objednávku poslali na dvakrát, aby vám byla sleva uplatněna na regál a ne na extra polici. To, jak dopravce pošle zboží k vám domů již není v naší režii (můžete si stěžovat na přepravní společnost). Jakmile máte poškozené zboží, je třeba nám poslat email s fotkou a hned reklamaci řešíme a posíláme nové komponenty (reklamuje se prodejci, nikoli přepravci). Nabízeli jsme reálnou slevu 2+1 regál zdarma a myslíme si, že jste této slevy plně využili. Proto s vaším hodnocením nemůžeme souhlasit. Obdrželi jste 33% reálnou slevu a nedoporučujete obchod, což je od vás opravdu nefér. S pozdravem Majster Regál.

• Rychlá reakce, pozitivní přístup, předání doplňkových informací.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a velmi nás to potěšilo. Věříme, že u nás ještě nakoupíte. S pozdravem Majster Regál

Rychla, bezproblemova doprava.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, jsme rádi, že jste zboží obdrželi rychle a bez problémů. Věříme, že ještě nákup u nás zopakujete. S pozdravem Majster Regál.

• Vše v pohodě

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme krásně za hodnocení. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

• Široký výběr
    • Dobré ceny
    • Spolehlivá doprava
    • Snadné sestavení dle přirozeného návodu
    • Velmi dobrá komunikace

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že jste s nákupem spokojen. Velmi jste nás potěšili a věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

Objednávku mi nikdo nepotvrdil, po e-mailových urgencích nikdo nereaguje.
    Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, promiňte ale emaily jsou posílány automaticky, jako jsou potvrzovací email, email o odeslání s tracking info a email s fakturou v příloze. Mohlo se stát, že emaily se ocitly v spamu. Nedostali jsme od Vás žádnou zprávu, ani email, ani jinou formu kontaktu a komunikace. Proto jsme ani žádné emailové urgence od Vás neregistrovali, neboť nám žádné nepřišli. Také nám nikdo od Vás nevolal. Toto hodnocení nemůžeme v tomto případě akceptovat. S pozdravem Majster Regál.

• rychlé jednání

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený a věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

Neuvěřitelná rychlost dodání , kvalitní regál

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení. Snažíme se dodávat zboží co nejrychleji, jak je to možné. Věříme, že u nás ještě nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

• Rychlost; spolehlivost

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme. Snažíme se být rychlý a maximálně spolehlivý a jsme rádi, že jste u nás nakoupili. S pozdravem Majster Regál.

Skvělé objednání a rychlá dodávka.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojen. S pozdravem Majster Regál

• excelentní výrobky
    • komunikace

Kromě potvrzení objednávky a úhrady žádná komunikace nebyla. Až jednou brzo ráno mi volá dopravce, že mi za chvíli složí před domem (na sídlišti) paletu a ať si to převezmu. Musel jsem na rychlo shánět lidi, protože doma byla jen žena s dítětem.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Kromě potvrzení objednávky posíláme i email o odeslání a email s Fatura, které jste určitě dostali (někdy se stane, že přijdou do spamu). S pozdravem Majster Regál.

jsem s dodávkou spokojena

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, těší nás, že jste s námi spokojená. Věříme, že ještě u nás nakoupíte. S pozdravem Majster Regál.

• Od objedná ní rychlé doručení.

Přehledné objednávání a všechny produkty.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že zboží přišel rychle a jste spokojen. S pozdravem Majster Regál.

rychlé vyřízení objednávky, snadné sestavení

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme za takto pozitivní hodnocení. Snažíme se, aby každý zákazník byl na 100% spokojený. S pozdravem Majster Regál