Absolutni nekomunikace atd

• U zboží píší, že mají skladem a po zaplacení zjistíte, že je přeposílané z externího skladu
    • Jednu položku psali, že mají skladem. Po 5ti dnech napsal automat, že není skladem a vrátí peníze. 10 dnu pryč a peníze stále nemám na účtu...
    • Nereagují na emaily. Nulová komunikace.
    • Překupníci. Nejspíš nemají ani vlastní sklad.

Rozhodně nedoporučuji.Komunikace nulová. Už nikdy více

Zboží dosud nedorazilo, prý bylo objednáno u dodavatele. Kdy to ale bude, to už jsem se nedozvěděla ...

• Žádná komunikace

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nechápu proč elektronický poukaz zatím nedorazil, platba byla provedena 29.11., u jiných eshopů to trvá pár minut. U objednávky na webu je uvedeno že je zaplacena a vyřizuje se. To tam ty jedničky a nuly skládají dohromady ručně?

Neustále čekám na dodání zboží.

• Rychlá reakce
    • Neupřímné jednání

Když jsem zboží začal objednávat, hned na mě vyskočil nápis ,, Poštovné máte zdarma!!! ''. Po dokončení objednávky mi ale bylo sděleno, že jsem toho objednal málo a zvolil špatný způsob dopravy a proto poštovné zaplatím.
    Takové lákání k nákupu se mi nelíbí. Asi tu už nakupovat nebudu.

Objednávka byla přijata do systému 22. 11., potvrzení o zaplacení došlo 23. 11. a zboží dosud nedorazilo.

• Velikosti vůbec neodpovídají, S/M je tak na 10 let, při vrácení zboží musíte zaplatit prodávajícímu balené ve výši 109 Kč, samozřejmě dopravu zpět hradíte vy.
    • Zbozi bylo uvedeno jako skladem, po tydnu cekani jsem napsala dotaz, kdy bude odeslane a obchod sdelil, ze nemaki a doobjednali.

Objednané zboží nebylo skladem, ačkoliv tak bylo uvedeno u výrobku.

• Zboží po týdnu od objednání bohužel zatím nedorazilo.

• ze 4 položek mě dvě vystornovali, ackoliv psali že mají vše skladem

Zboží nedošlo a obchod se ani neozval. Je zaplacené.

Zboží, které je uvadeno jako skladem, po 6ti dnech stale ještě ani nebylo odesláno a komunikace ze strany obchodu nulová (kromě automatického potvrzení objednávky)

• Zboží mi dosud nedorazilo.

• I přes uvedený a slíbený termín dodání o zboží další tři dny ani zpráva.