• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

Mohu si zboží vyzkoušet na prodejně.

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 2 týdny

Ojednal jsem si u Luxusni pradlo pansky sortiment presneji spodni pradlo panska tanga Jolidon,protoze preferuji jenom toto spodni pradlo a mohu rict ze jsem spokojen.

velký výběr,příjemné ceny,perfektní komunikace

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

• objednání z domova je největší výhodou
    • někdy je to trochu loterie

S e-shopy mám jen ty nejlepší zkušennosti, zde byly asi nevýhodou prázdniny, zboží bylo dost vyprodané a tudíž termín dlouhý

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

S obchodem jsme velice spokojeni.Jsme již dlouhodobější zákazníci a jeho služby můžeme doporučit i ostatním kupujícím. Pracovníci obchodu jsou při vyřizování objednávek velmi vstřícní a ochotní a spolupráce s nimi v tomto ohledu i komunikace na přímé telefonní info-lince je vždy příjemná
    a také nápomocná při případných dalších dotazech.

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 8 měsíci

• Zadna
    • Prilis dlouhe cekaci doby i mesic nakonec vam obj zrusi a jeste vas daji na cernou listinu hnus!!!!!

Silena komunikace vse je skladem jen ukazkove skutecnost jina .jeste maji druhy obchod nejlevnejsi pradlo.no proste nekupovat v tomto obchode nebo cekat cekat a cekat a pak vam obj zrusi.a daji na cernou listinu

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 2 týdny

• Objednané zboží do ted nemám

Luxusní prádlo - objednané zboží ,zaplacene ale dodání trvá na můj vkus přezpříliš dlouho , to už není luxus ale trapas.

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 2 týdny

• možnost osobního odběru a vyzkoušení
    • slušná cena
    • platba kartou na prodejně
    • nic mne nenapadá

doporučuji, nenašel jsem nic, co bych vytknul

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 2 týdny

Obchod objednávku zrušil. Sice se omluvil a poslal kód na slevu na přístí nákup, ale trvalo to velmi dlouho. Objednávka byla provedena 3. 7. a informace o stornu až před obědem dne 13. 7. I tak doporučuji, poslali ten slevový kód, s kterým jim dám druhou šanci.
    Na co musím upozornit, že sleva byla na jiný eshop, www.amoresa.cz. A email s informací o storně měla předmět slovensky.

• Dobrá komunikace
    • Nenabízím zboží přes web, když není skladem
  • nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

Zboží objednáno 28.6.2018 a na zásilkovně bylo k vyzvednutí 12.7.2018. Trošku dlouhá dodací doba oproti jiným eshopům. I když prvenství má Poštovnézdarma.cz.

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 4 týdny

• Rychlé dodání, doporučuji
  • nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

• rychlé vyřízení, možnost vyzkoušet zboží na prodejně

objednávám pravidelně,jsem spokojená

rychlost, spolehlivost

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

• výrazně levnější než v obchodě, ale nemá výrazně oranžovou, ale vanilkovou barvu
  • nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

Zboží, které uváděli, že maji skladem, skladem neměli a nedodrželi ani termín dodání, který uváděli. Objednávku jsem stornovala bez nabídky jakékoliv kompenzace.

• nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

• Toto zboží jsem jinde nenašla
    • Asi ho vždy teprve objednávají, takže doba dodání je delší
  • nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 3 týdny

• špatná doprava - původně nahlášeno mezi 14-16 hod, doručeno 16.10hod.
  • nakoupil v obchodě Luxusní prádlo.cz před 1 měsícem

• spokojenost