• Dorazilo jiné zboží

• U zboží není vyznačeno, že je skladem pouze u dodavatele - čekání na dodávku
    • Na telefonu neochotný personál

• velmi rychlé jednání
    • kvalita dodaného zboží

Byl to už můj několikátý obchod v tomto eshopu, dříve bylo vše v pořádku, bez jakýchkoliv výhrad z mé strany. Při této objednávce byly objednány 4 stejné podprsenky v různých barvách s osobním odběrem. První co mne zarazilo, že nebyly v krabičkách ( podprsenky byly pro manželku a jelikož už jsem je objednával v minulosti i jinde, tak jsem měl možnost srovnání. Tyhle byly prostě baleny jinak - na ramínku, v celofánu či igelitovém sáčku, tak jsem si říkal, že u Triumphu začali šetřit na obalech :-)), což by mi ve výsledku nevadilo, neboť mi šlo o výrobek samotný....ale větší problém bylo, že na každé z nich byl "nějaký šrám-zatrhlina", kvalita docela nízká-špatná. Nedokáži posoudit, čí je to chyba, zda obchodu či výrobce, každopádně mi to přišlo, že paní prodavačku v prodejně to vůbec nepřekvapilo, říkala jen, že si je brát nemusím. Ještě, že šlo o osobní odběr, který jsem neplatil dopředu. Pro mne (i pro manželku) velké zklamání a zbytečná cesta. Jednu hvězdu dávám jen za rychlost vyřízení. Objednal jsem tedy jinde a uvidím, na čí straně byla chyba.

Po týdnu od zaplacení je objednávka stále ve stavu neodesláno!!

Zbozi tyden po objednani stale nedorazilo i kdyz bylo uvedene jako SKLADEM pri objednavce :/

Zboží bylo objednáno a zaplaceno 9.9.2022, ale zatím zásilka nedorazila. Od objednání nepřišel ani žádný informační mail. Když si rozkliknu objednávkový mail a kouknu na stav objednávky, tak objednávka stále nebyla odeslána. A daný produkt již není skladem.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Vždy velmi spokojená, tentokrát ani zpráva o odeslanem zboží. Zboží bylo zaplaceno a dnes 15.9. nemám žádnou zprávu ani od dopravce. Objednáno bylo 8,9.2022

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dostala jsem použité natržené podvazky.

• Zboží jsem neobdržela i když objednávka byla vytvořena již 1.9. měl to být dárek k narozeninám a to již nestihnu takže velké zklamání!

Zbozi bylo oznaceno jako skladem, coz tak nebylo. Obchod nekomunikuje

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

U objednávky byl zapsán nejpozdější datum doručení. Ten ovšem neodpovídal skutečnosti. Zboží mi bylo dodáno pozdě.

• velký výběr prádla
    • špatná komunikace obchodu
    • jiné ceny v seznamu produktů než na stránce produktu
    • malý výběr velikostí
    • zákaznický servis

V tomto obchodě bych už znovu nenakupovala. V seznamu zboží mají uvedené jiné ceny, než jsou pak u produktu po jeho rozkliknutí. Zboží je označené jako skladem včetně data, kdy může být u vás, ale toto datum opravdu neodpovídá realitě. Komunikace obchodu je tady dost špatná. Po urgenci, že už mi zboží mělo být dávno doručeno, mi začala chodit spousta automatizovaných e-mailů, ale žádné vysvětlení nebo omluva. Zboží ale nakonec dorazilo. Kvalita nic moc za ty peníze, ale do vrácení zboží jsem se raději nepouštěla...

přišlo mi jen potvrzení objednávky, zboží mělo být dodáno do 19.8. , dnes je 24.8.a zatím nic, ani zpráva ani balík

Před týdnem bylo zboží zaplaceno , ale dosud nedoručeno. Prosím o urgentní vyřízení.

Vybrane zbozi objednano, ale nejprve dorazila informace, ze jiz neni k dispozici a po vyberu jineho prisla odlisna velikost.

Tílko ve velikosti S je obrovské, přesněji široké. Neodpovídá.