Obchod bohužel nemohu doporučit. Objednala jsem si lustr se skleněnými koulemi v kouřové šedé barvě a přišel v barvě béžové. Obchod není schopen si balík stáhnout, musíte odnést na poštu, ikdyž je chyba na jejich straně. Udělala jsem novou objednávku a opět přišel lustr v jiné barvě!! Už nikdy více. Samozřejmě na peníze čekám....

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste nám věnoval čas a zanechal nám recenzi.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. V žádném případě to není v našem zájmu. S potěšením Vám sděluji, že Váš případ je v současné době prověřován naším specializovaným oddělením. Jakmile Váš případ dokončíme, ozveme se Vám co nejdříve.

S pozdravem,

Váš tým Lumories.cz

ZBOŽÍ NEDORAZILO, PENÍZE NEBYLY VRÁCENY PŘES 2 VÝZVY, OBCHOD NEKOMUNIKUJE NIKY VÍCE VARUJI OSTATNÍ POTENCIONÁLNÍ KUPCE ..
    HODNOCENÍ OBCHODU JE MÍNUS TOTAL

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Bohužel se dopravci nepovedlo Vaší zásilku doručit a vrátila se nám zpět na sklad.

Vystavíme Vám dobropis a automaticky vrátíme peníze zpět.

Kolegové z naší zákaznické linky Vás o tomto již také informovali.

Váš tým z Lumories.cz

Nepřišlo mi ani potvrzení objednávky, platba se odecetla za 12dnu, balík nikde...

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Nejspíše Vám naše automatické emaily padají do složky spam.

Prosíme o prověření této složky. Emaily evidujeme jako vyslané v našem archivu.

Rádi Vám případně jakékoliv doklady pošleme znovu.

Vaše objednávka je na cestě k Vám a měla by být tento týden doručena.

Neváhejte se spojit s kolegy z naší zákaznické péče, kteří Vám podají detailnější informace.

Váš tým z Lumories.cz

• Rychle zaslání, produkt odpovídal fotce
    • Dopravní společnost DPD., která nejde změnit.V kufru auta bordel, naházené balíky a pochopitelně v naší zásilce dvě ze tří zářivek rozbité.

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojení.

Velmi nás mrzí poškození žárovek. Rádi Vám vyřídíme reklamaci pod tímto odkazem:

Neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu v případě doplňujících dotazů.

Váš tým z Lumories.cz

• Obchod do dnešního dne nekomunikuje pouze se schovává za legislativu Německa

Pokud to jen trochu jde vyhněte se tomuto obchodu a prodejci obloukem mám takový dojem že se jedná o překupníky podvodníky

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Bohužel fakturační adresa, kterou jste uvedl v objednávce neodpovídala údajům, které máte uvedené v systému VIES pod Vaším DIČ. VIES je IT systém umožňující ověřování plátců DPH u podnikatelských subjektů registrovaných jako uskutečňující transakce v rámci EU. Pomocí vyhledávače si uživatel může ověřit, zda je daný podnikatel registrován jako obchodník v Evropské unii. VIES byl vyvinut Evropskou komisí a data pro systém pocházejí z národních databází.

Nabídli jsme Vám tyto údaje ve Vaší objednávce aktualizovat, ale Vy jste tuto změnu nechtěl potvrdit a objednávku jste dne 24.7.2024 stornoval s tím, že si zadáte novou objednávku jako privátní osoba a ne firma.

Naopak naše respektování zákónů je důkazem toho, že jsme solidní firma. Vše vždy řádně prověřujeme.

Váš tým z Lumories.cz

• nákup je z jiného státu EU a nedodržují zákony, které pro státy EU platí

částka fakturace byla protiprávně navýšena o DPH!!!!! reakce na stížnosti neproběhla žádná

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Na Vaší stížnost jsme reagovali a rozepsali jsme Vám veškerou kalkulaci.

Faktura je vystavená bez DPH.

V případě doplňujících dotazů prosím kontaktujte naší zákaznickou linku.

Váš tým z Lumories.cz

• zboží doručili na jinou adresu

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Kolegové z naší zákaznické péče jsou s Vámi v kontaktu a nabídli Vám vhodné řešení.

Dle potvrzení od DPD, bylo zboží doručeno na uvedenou adresu z objednávky.

Jelikož jste však podpis nepoznal a balík dle Vašeho potvrzení nepřevzal, tak jsme Vám nabídli řešení ve formě zaslání nového zboží, nebo vrácení peněz.

V případě doplňujících dotazů a informací se neváhejte spojit s kolegy z naší zákaznické péče, kteří Vaší stížnost již řeší.

Váš tým z Lumories.cz

Zboží mi ještě nedorazilo!!!!

Nechápu důvod tak dlouhé dodávky a nemůžu ani sledovat, kde to je

Tato prodleva nás mrzí.

Dle sledování zásilky je zboží již doručeno do výdejního místa, kde si ho můžete vyzvednout.

V případě doplňujících dotazů se na nás neváhejte obraítit.

Váš tým z Lumories.cz

Zaplacená objednávka nedorazila a prý ani nedorazí. Žádná komunikace ze strany společnosti ohledně nedoručení objednávky a ani nebyl vysvětlen důvod nedoručení, na emaily společnost nereaguje.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Kolegové z naší zákaznické péče jsou s Vámi již ve spojení, aby Vám byla zásilka co nejdříve doručena.

Váš tým z Lumories.cz

přišly svetla s paticemi 15 Watu. Všude na netu prezentují tyto světla s paticeni o výkonu 60 Watu. Obchod to nijak neřeší, nekomunikuje. sou to podvodníci !!

Dobrý den pane Menšíku,

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Naše reklamační oddělení je s Vámi již v kontaktu a Vaší stížnost prověřujeme.

Váš tým z Lumories.cz

Obchod má mnoho zboží, takže nemá přehled o dodavatelích. Neví co kdy dorazí, nabízí alternativy, a nakonec naskladní zboží které nemělo být vůbec. Dodavatele neprověří.
    Záruku řeší tak, že natahují termín, až uplyne doba vrácení.
    Pokud chcete navíc vrátit, musí být originál i krabice, tak pozor.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

V rámci bezplatného vrácení v rámci 50ti denní lhůty je třeba se řídit našimi VOP.

Ve Vašem připadu bohužel nebylo možné Vám nabídnout toto vrácení zdarma, jelikož jste již zboží začali plně používat.

V totmo případě není možné nabídnout tedy využití bezplatného vrácení v rácmi těchto 50ti dnů.

Nejednalo se zde o reklamaci s využitím záruční doby.

Podmínky pro uplatnění záruky je možné nalézt zde:

Váš tým ze Světla24.cz

• Katastrofa zboží šlo až z Německa takže to nějakou dobu trvalo. Pak došlo na depo kde neměli údaje takže jsem pro něho 40km tak a pak zase zpátky musel jet. Jelikož zapomněli poslat elektronické údaje k zásilce.
    • V balení 2 hmoždinky ale jen jeden šroubek

Špatná komunikace když jsem volal tak řekli že stím zkusí něco udělat ale stejně nic nevyřešili. Elektrikáře jsme měl domluveného zbytečně.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Dle sledování zásilky by mělol být již zboží doručeno.

Kolegové z naší zákaznické péče Vám rádi pomůžou s reklamací pokud bylo balení neúplné.

Váš tým ze Světla24.cz

• Termín dodání byl dodržen.
    • Vrácení nevyhovující produktu je vážně peklo, řeším jíž 6. den, cca 10 telefonátů - na začátku nefungoval systém pro vratky, doporučení zadání vratky přes SK shop též nefungovalo.... EXPERTKA na lince zadala ochotně do systému, následuje 5 pracovních dní na vygenerování štítíku. Nechápu. Volám 5.den, štítek stále nedorazil, první EXPERTKA vratku vidí, ale nemůže mi ji vygenerovat, technická chyba prý.... Volám znovu, mám dnes poslední možnost výrobek odeslat... Další EXPERTKA vratku pro změnu vůbec nevidí a vždy se musí zadat přes systém, je jí jedno, co mi řekli kolegyně před ní.... x minutové ticho, ťukání do klávesnice a štítek prý dnes zašlou, ale nezaručují kdy... nestíhám to tedy pro změnu vytisknout.... Mám z celého příběhu velmi rozpačité pocity....

Pokud si budete chtít výrobek ponechat, vše je OK. Systém vrácení a zatím 5denní čekání na nějaký štítek mi v dnešní době přijde jako hodně velký úlet....

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Kolegové z naší zákaznické péče Vás již kontaktovali v separátním emailu a poslali Vám veškeré podklady k vratce, včetně štítků.

• Chybu

Zatím nic nepřijede balík ani nemám lampa a DPD neozval mi SMS a PIN žádný. Čekám už 10 dnů ještě nic.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Dle sledování zásilky vidíme, že se zásilka nachází na vydejním místě.

Neváhejte se prosím spojit s kolegy z naší zákaznické péče pokud budete mít doplňující dotazy ohledně vyzvednutí tohoto balíku.

Stav zásilky je možné sledovat zde:https://www.svetla24.cz/stav-doruceni

Váš tým ze Světla24.cz

• Špatně zabalené, hliníkové obaly světel pomačkané, skleněný kryt jednoho světla prasklý. Kvalita z Číny. Nerezová schránka přišla nekompletní. Dvakrát jsem urgoval, že nechci nic posílat zpět. Dle zkušeností z portálů v DE i CZ bohužel nejsem jediný. Nespokojený, už nikdy více nenakoupím u takovéto firmy.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Na Vaší stížnost jsme Vám zaslali možnost reklamace zboží, nebo vrácení zboží.

Rádi v tomto případě nabídneme výmenu produktu, nebo vrácení peněz.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým ze Světla24.cz

Zrušte jako dopravce DPD.Totálně nespolehlivý se

• V tuto chvíli žádnou výhodu nevidím

Naprostá neschopnost řešit reklamace s došlým rozbitým světlem. Zřejmě spoléhají na to, ze si to zákazník rozmyslí. Pokud chcete reklamovat světlo, musíte udělat novou objednávku, jinak vám nevrátí peníze. My museli udělat rovnou dvě, peníze po neustálém řešení nikde. Rozhodne nedoporučuji.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

V případě reklamace není vůbec nutné zadávat si novou objednávku.

Stačí registrovat reklamaci pod tímto odkazem: https://www.svetla24.cz/podpora/vraceni-zbozi

Zde si můžete následně v rámci reklamace vyžádat zaslání náhradního produktu, nebo vrácení peněz.

U Vaší reklamace bylo výbráno zaslání náhradního produktu.

Peníze za odmítnutý náhradní produkt ve Vašem případě Vám budou na základě dobropisu vráceny.

• Nedodrží dodací lhůtu

Po pěti pracovních dnech jsem urgoval dodání.....dovolat se je na hodiny (alespoň v mém případě). Paní slíbila že zjistí stav a dá vědět. Nic se nestalo. Následující prac. týden jsem opět volal na info linku kde mi paní řekla, že poslala email na dpd a nema odpověď. Do dnes zboží nedorazilo. Už na tomto shopu nic neobjednám. Hlavně když voláte na infolinku tak si vyslechnete jaká jsou špička v Evropě.....

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Kolegové z naší zákaznické podpory kontaktovali DPD a také Vás o stavu zásilky informovali.

Dle sledování zásilky vidíme, že se zásilka však vrátila zpět k nám na sklad z důvodu, že jste jí odmítli převzít bez udání důvdu.

Neváhejte se prosím obrátit na kolegy z naší zákaznické péče, kteří pro Vás jistě najdou vhodné řešení situace.

Váš tým ze Světla24.cz

• Objednávky je možné dělat pouze online. Neobdržela jsem ani na 2 žádosti PROFORMA fakturu. Potvrzení zakázky není totéž!

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Jsme primárně online shop a nabízím etedy zejména online objednávky.

Neváhejte nás kontaktovat v případě individuální poptákvy, pokusíme se Vám vždy pokud je to možné vyhovět.

Aktuálně Vám můžeme poslat pouze potvrzení objednávky a také konečnou fakturu.

Nabízíme také různé platební metody: https://www.svetla24.cz/podpora/platebni-metody

V případě doplňujících dotazů se neváhejte spojit s naší zákaznickou podporou, jistě pro Vás najdeme vhodné řešení.