Už týden čekám na odpověď, jak to vypadá s mou objednávkou, kterou jsme podal před 14 dny. Takže nemůžu stornovat objednávku, protože nikdo neodpovídá.

• neobyčejná ochota a vstřícnost pana Radima Oulehly

velice ráda doporučuji tento obchod, se vším, tedy od výběru zboží, ceny, dodání, komunikace, jsem maximálně spokojená
    v balíku, který byl určen manželovi k narozeninám, bylo přidáno přání a dáreček, který velmi potěšil

Dobrý den Dano,

mnohokrát děkuji za Vaši recenzi. Jsem rád, že dáreček potěšil. Samozřejmě děkuji i za Vaši objednávku a budu se těšit na Váš příští nákup. ;-)

Přeji Vám krásný zbytek dne,

Radim Oulehla

• Nic zvláštního. Pouze byla dobrá sleva na parádní vodní dýmku.
    • Dost relativní otázka. Ale vadilo mi, že jsem si chtěl přikoupit ještě melasu do tabáku, ale nebyla k mání a to i přes to, že bylo na výběr z několika odlišných značek, které ovšem po rozkliknutí neobsahovaly žádné zboží...

Kupujete jen to, co opravdu potřebujete a ještě před tím, než zboží koupíte, tak zkontrolujte, jestli nemají stejný produkt na jiných stránkách levněji.

Děkujeme za Vaši reakci,

máte pravdu, že zobrazování prázdných kategorií s melasami není úplně to pravé.

Ale zákazníci se na ně často ptají. Tážou se většinou právě na značku melas a nějaké základní informace, které jsou zobrazené právě v kategoriích, které zobrazujeme. Často si je i objednají předem. To jen pro vysvětlení. :-)

Mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a i za recenzi.

Přejeme krásný zbytek dne. ;-)

• zboží vůbec nedorazí k zákazníkovi

Pokud chcete aby Vám zboží nedorazilo, objednávejte u tohoto obchodu.

Reakce obchodu Levné-dýmky

Dobrý den děkujeme za Vaši kritiku, i když si myslíme, že jde o kritiku neoprávněnou.

Váš balíček je připravený k vyzvednutí. V e-mailové komunikaci jsme Vás upozornili, že zboží dorazí s drobným zpoždením, na což jste vůbec nezareagoval. U zboží, které jste si objednal bylo navíc uvedeno, že bude naskladněno nejdříve do 3 pracovních dnů. Ihned po obdržení jsme jej odesílali.

Jde ale o Váš názor, který nějak neovlivníme, takže se omlouváme za pochybení a doufáme, že zcela neztratíte důvěru v náš e-shop.

Přejeme krásný zbytek dne,

• Velký výběr
    • Super ceny

Doporučuji, zboží přišlo v pořádku a opravdu pečlivě zabalené :)

Reakce obchodu Levné-dýmky

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se, aby byl každý zákazník našeho e-shopu s nákupem spokojený.

• 3 dny na naskladnění zboží a poté až odeslání

Obchod proběhl v pořádku sice se musela změnit rychle objednávka z důvodu, že dodavatel zboží tento druh již nedodával, ale vše proběhlo rychle a v pořádku. Problém nastal u české pošty, které trvalo doručení 3 pracovní dny...

• Dobré ceny
    • Široký výběr

• Cena, nabídka zboží
    • Vylepšit hledání, zobrazovat pouze nabídky skladem

Nabídka zboží a cena je dobrá. Objednal jsem si položku, která dočasně nebyla, ale domluvili jsme se emailem na její výměně za jinou.

Levné-dýmky.cz

• Rychlé jednání, výborná komunikace.
    • Nic.

Obchod doporučuji. I když barevná varianta, kterou jsme si objednali, nebyla jejich chybou k dispozici, tak okamžitě volali a domluvili jsme se na jiné barvě. Tak si představuji solidní obchod. Komunikace na jedničku, rychlost dodání zboží taktéž. Jestli budu příště kupovat něco podobného, tak opět u nich.

• -
    • -

Uskutečnil jsem objednávku na zboží které mělo býti skladem, ale nepřišlo mi nic konkrétního, jen že se objednávka zpracovává. Po pár dnech (4 dny) čekání, kdy konečně dorazí email kam mám převést peníze, mi přišel email, že zboží se vyprodalo a prostě není..

Byl to můj první nákup a protože dopadl takhle, tak nevím, zda zde ještě budu něco objednávat..:/

Hodnotil bych asi tak, že konkurence (za poslední dva měsíce jsem nakupoval ve třech shisha e-shopech) mi nabízí daleko více.

Ovšem toto má zkušenost, rozhodnutí už je na Vás. Doufám, že mi toto špatné hodnocení nebudete mít za zlé, ale přišel mi email, ať ohodnotím nákup, takže hodnotím nákup, ne firmu, jako takovou. ;)