Už týden čekám na odpověď, jak to vypadá s mou objednávkou, kterou jsme podal před 14 dny. Takže nemůžu stornovat objednávku, protože nikdo neodpovídá.

• zboží vůbec nedorazí k zákazníkovi

Pokud chcete aby Vám zboží nedorazilo, objednávejte u tohoto obchodu.

Reakce obchodu Levné-dýmky

Dobrý den děkujeme za Vaši kritiku, i když si myslíme, že jde o kritiku neoprávněnou.

Váš balíček je připravený k vyzvednutí. V e-mailové komunikaci jsme Vás upozornili, že zboží dorazí s drobným zpoždením, na což jste vůbec nezareagoval. U zboží, které jste si objednal bylo navíc uvedeno, že bude naskladněno nejdříve do 3 pracovních dnů. Ihned po obdržení jsme jej odesílali.

Jde ale o Váš názor, který nějak neovlivníme, takže se omlouváme za pochybení a doufáme, že zcela neztratíte důvěru v náš e-shop.

Přejeme krásný zbytek dne,

Levné-dýmky.cz

• -
    • -

Uskutečnil jsem objednávku na zboží které mělo býti skladem, ale nepřišlo mi nic konkrétního, jen že se objednávka zpracovává. Po pár dnech (4 dny) čekání, kdy konečně dorazí email kam mám převést peníze, mi přišel email, že zboží se vyprodalo a prostě není..

Byl to můj první nákup a protože dopadl takhle, tak nevím, zda zde ještě budu něco objednávat..:/

Hodnotil bych asi tak, že konkurence (za poslední dva měsíce jsem nakupoval ve třech shisha e-shopech) mi nabízí daleko více.

Ovšem toto má zkušenost, rozhodnutí už je na Vás. Doufám, že mi toto špatné hodnocení nebudete mít za zlé, ale přišel mi email, ať ohodnotím nákup, takže hodnotím nákup, ne firmu, jako takovou. ;)

• objednán tabák granátové jablko, dorazil ovocný koktejl, zboží fólie a melasa na webu uvedeno jako "na skladu" již nebylo a muselo být v objednávce dodatečně zrušeno a nahrazeno jiným

Reakce obchodu Levné-dýmky

Děkujeme za hodnocení. Je možné, že se stala chyba při balení a tabák Vám můžeme vyměnit. Zboží jsme zaslali ihned, jakmile nám přišly peníze na účet. Objednala jste 13.12. Platba trvá většinou 3 dny. 18.12. jste si zboží vyzvedla. Kvalitu komunikace jste ohodnotila 0,5. Na všechny Vaše dotazy jsme Vám zaslali odpověď.

Děkujeme za nákup a přejeme hezký den.