Už týden čekám na odpověď, jak to vypadá s mou objednávkou, kterou jsme podal před 14 dny. Takže nemůžu stornovat objednávku, protože nikdo neodpovídá.

• neobyčejná ochota a vstřícnost pana Radima Oulehly

velice ráda doporučuji tento obchod, se vším, tedy od výběru zboží, ceny, dodání, komunikace, jsem maximálně spokojená
    v balíku, který byl určen manželovi k narozeninám, bylo přidáno přání a dáreček, který velmi potěšil

Dobrý den Dano,

mnohokrát děkuji za Vaši recenzi. Jsem rád, že dáreček potěšil. Samozřejmě děkuji i za Vaši objednávku a budu se těšit na Váš příští nákup. ;-)

Přeji Vám krásný zbytek dne,

Radim Oulehla

• Nic zvláštního. Pouze byla dobrá sleva na parádní vodní dýmku.
    • Dost relativní otázka. Ale vadilo mi, že jsem si chtěl přikoupit ještě melasu do tabáku, ale nebyla k mání a to i přes to, že bylo na výběr z několika odlišných značek, které ovšem po rozkliknutí neobsahovaly žádné zboží...

Kupujete jen to, co opravdu potřebujete a ještě před tím, než zboží koupíte, tak zkontrolujte, jestli nemají stejný produkt na jiných stránkách levněji.

Děkujeme za Vaši reakci,

máte pravdu, že zobrazování prázdných kategorií s melasami není úplně to pravé.

Ale zákazníci se na ně často ptají. Tážou se většinou právě na značku melas a nějaké základní informace, které jsou zobrazené právě v kategoriích, které zobrazujeme. Často si je i objednají předem. To jen pro vysvětlení. :-)

Mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a i za recenzi.

Přejeme krásný zbytek dne. ;-)

• zboží vůbec nedorazí k zákazníkovi

Pokud chcete aby Vám zboží nedorazilo, objednávejte u tohoto obchodu.

Reakce obchodu Levné-dýmky

Dobrý den děkujeme za Vaši kritiku, i když si myslíme, že jde o kritiku neoprávněnou.

Váš balíček je připravený k vyzvednutí. V e-mailové komunikaci jsme Vás upozornili, že zboží dorazí s drobným zpoždením, na což jste vůbec nezareagoval. U zboží, které jste si objednal bylo navíc uvedeno, že bude naskladněno nejdříve do 3 pracovních dnů. Ihned po obdržení jsme jej odesílali.

Jde ale o Váš názor, který nějak neovlivníme, takže se omlouváme za pochybení a doufáme, že zcela neztratíte důvěru v náš e-shop.

Přejeme krásný zbytek dne,

• Velký výběr
    • Super ceny

Doporučuji, zboží přišlo v pořádku a opravdu pečlivě zabalené :)

• 3 dny na naskladnění zboží a poté až odeslání

Obchod proběhl v pořádku sice se musela změnit rychle objednávka z důvodu, že dodavatel zboží tento druh již nedodával, ale vše proběhlo rychle a v pořádku. Problém nastal u české pošty, které trvalo doručení 3 pracovní dny...

• Individuální přístup
    • Rychlé reakce
    • Skvělá komunikace

Jsem velmi spokojený. Řešili jsme nestandardní zásilku, vše přišlo bezchybně a navíc tak, abych zboží měl co nejrychleji i za cenu rozdělení na dva balíky.

Levné-dýmky.cz

• Zboží dorazilo v pořádku, nerozbité
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Dvojnásobná dodací lhůta oproti udávané

Pokud na zboží nespěcháte, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Levné-dýmky

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se, aby byl každý zákazník našeho e-shopu s nákupem spokojený. Nevíme, kde vznikl problém s dodáním Vaší zásilky. Každopádně se za chybu omlouváme a budeme se snažit, aby se taková situace víckrát neopakovala.

• Dobré ceny
    • Široký výběr

• Cena, nabídka zboží
    • Vylepšit hledání, zobrazovat pouze nabídky skladem

Nabídka zboží a cena je dobrá. Objednal jsem si položku, která dočasně nebyla, ale domluvili jsme se emailem na její výměně za jinou.

Levné-dýmky.cz

• super komunikace, rychlost dodání, příznivé ceny
    • proti nemám nic

určitě tu v budoucnu zase nakoupím

• Rychlá odezva při komunikaci
    • nadstandartní přístup při rychlosti odeslání
    • nadstandartní přístup při podání objednávky (vyřízeno za zákazníka, byl pouze vznesen dotaz mailem)
    • snaha vyjít vstříc zákazníkovi ve všech ohledech

Skvělý obchodník, skvělá komunikace, můžu naprosto všem jen doporučit.

Levné-dýmky.cz

• Rychlé jednání, výborná komunikace.
    • Nic.

Obchod doporučuji. I když barevná varianta, kterou jsme si objednali, nebyla jejich chybou k dispozici, tak okamžitě volali a domluvili jsme se na jiné barvě. Tak si představuji solidní obchod. Komunikace na jedničku, rychlost dodání zboží taktéž. Jestli budu příště kupovat něco podobného, tak opět u nich.

Levné-dýmky.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.