Udírna přišla, balení nepoškozené ovšem po otevření krabice jsem nevěřila vlastním očím. Promáčknutý kouřovod, rezavý, chyběli všechny 3 dřevěné týče na zavěšení háčků s masem. Úplně jiný rošt do topeniště než jaký byl nafocen v nabídce. Reklamovali jsem s tím aby mě bylo zasláno vše co chybí a co je zničené. Paní mě odepsala že jsem si měla zboží zkontrolovat před kurýrem. Nebyl důvod z mé strany jelikož obal balíku nebyl poškozen. Domluvil jsme se na finanční kompenzaci ale po téhle zkušenosti vím že tady již nic neobjednam

Po shlédnutí recenzí jsem změnil objednávku na platba na dobírku což mi bylo potvrzeno emailem a stejně po týdnu volala paní proč to není zaplaceno, tak jsem usoudil že ty negativní recenze jsou oprávněné a objednávku jsem zrušil a doporučuji všem aby tam nic nekupovali pokud jim není lito peněz... Milan Příbor

• Udírna přišla s ulomenou nohou, pomačkaná trubka, chybějící šrouby na dvířkách udírny

• Dlouhá doba než to přijde a doprava je špatná,jelikož se ví jen den kdy zboží přijde,ale ne přibližná hodina .Nemám čas ani náladu čekat celý den než to přivezou

• Zboží přišlo bez oznámení v jiné, nevhodné barvě.

Zasilka byla doručena v roztrhané ,celé slepované vrchní krabici,bouda nebyla v žadném originálnim balení,byla celá od prachu a na stěnách bylo zaschlé lepidlo.Nechápu,že tohle mohli vůbec poslat.

Zboží neodpovídá tak jak je popsané a uvedené na fotografii a bohužel přišlo poškozené

• Fotografie nekorespondují se skutečností (rošt, kouřovody)

• nedostatečná komunikace

Objednávka mi byla zrušena bez udání důvodu. Předpokládám, že zboží asi není dostupné, přestože je tam psáno skladem.

• Zboží uvedeno jako "SKLADEM", ale skladem nebylo, čili by doručení trvalo velmi dlouho. Po telefonickém kontaktu mi ani nebyli schopni sdělit, jak dlouho by to trvalo. Objednávku jsem zrušil.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Včas jsem objednala batoh pro vnuka. Zaplatila jsem v polovině srpna a batoh dorazil 6.9., takže vnuk šel do 1.tridy s provizorním batohem. Týden mi nikdo nebral telefon. Batoh dorazil teprve po usilovných urgencích. Zásadně nedoporučuji tento obchod.

Zboží jsem, objednal, bylo psáno ,že je skladem. Chtěli zaplatit dopředu a čekám 14 dní a zatím nedorazilo.

Reakce obchodu lena-multiobchod.cz

Dobrý den, je třeba zmínit, že jste objednal FVP, kde jste byl informován, že zboží rozváží řidič, který však nemá na práci jen zmíněnou službu.
    Nicméně Vám zboží již bylo doručeno.

• Dlouhá dodací lhůta

• Koupil jsem zahradní altán zboží sice dorazilo, ale složená konstrukce byla jiných rozměrů nežli střecha. Po domluvě o reklamaci a následné odstoupení od smlouvy, paní tvrdila že není problém ať zboží zabalíme a pošleme jim ho zpět. Co jsme udělali, ale obchod si zboží od dopravce nepřevzal a dopravce jej uložil na poště. Po další konzultaci s obchodem nám bylo sděleno, že v době kdy byl balík doručován nikdo na sídle firmy nebyl, a že nejsou povinni chodit na poštu vyzvedávat balíky. Ještě je to řešení uvidíme jak to dopadne.

Dne 9.5.2022 jsem objednal pelety na topení a obchod mi potvrdil objednávku, do dnešního dne mi nebyli schopní aspoň sdělit, že pelety nejsou schopni dodat. Stačilo by poslat aspoň info.

• v rozporu s vlastními obchodními podmínkami požadují platbu za dopravu předem
    • anonymní komunikace obchodu (nepodepsané emaily)
    • objednávku začali "řešit" až po telefonické urgenci po týdnu požadavkem na platbu předem
    • zrušili objednávku v rozporu s vlastními obchodními podmínkami (zboží je stále v nabídce
    • u zboží vedeného skladem se prodávající "zavazuje objednávku vyexpedovat bez zbytečného odkladu do 2 pracovních dnů" - nesplněno

Přes mnoho negativních recenzí eshopu týkajících se právě platby předem za dopravu nedodaného zboží jsem zboží objednal a chtěl jsem jim dát šanci. Zkusili na mě stejný trik. Zde je doslovná reakce obchodu na urgenci objednávky:

Po telefonní dohodě jsem psala kolegyni a ta mi odpověděla, že je třeba předem uhradit fakturu a poté se bude plánovat cesta.
    Prosím tedy o úhradu dopravy.
    S pozdravem,
    Lena- multiobchod

• Výrobek se neshoduje s fotografií v nabídce

Tento výrobek je nekvalitně zpracovaný, laťky na střeše byly uvolněny,střecha vůbec nesedí, tak jak by měla, laťky pro zavěšení háků nejsou stejné jedna menší jedna větší, komínek tam není žádný, otvor v podlaze udírny je o dost větší než kouřovod. Kouřovod je hodně slabý a není z černého materiálu jako na fotu.Celé topeniště je hrůza, je ze slabšího materiálu a není ani dostříkané, při prvních kapkách deště se na topeniště objevily rezavé fleky, čep u dvířek je volný tak, že na rovině při těchto malých nožičkách nejde normální otevírat, rohy jsou zakulacené, ale dvířka mají rohy, takže nejdou úplně zavřít. Rošt jsou jen uřezané a svařené dráty které nejsou ani zbroušené, hrozí roztržení prstů. Nasadit kouřovod na vývod topeniště nejde protože je tam klapka kouřovodu,která je svařená a nejde vyndat. Kouřovod je kulatý a klapka je ovál, tak nedovírá. Psala jsem vám ohledně toho mail ale nikdo neodpovídá. Sladomelová

Nabízené zboží není skladem. Je možnost osobního odběru na kterém se nedomluvite. Nakonec vám nákup stornujou z důvodu vyšší ceny zboží než je zboží nabízeno.

• Žádné

Platba za dopravu v řádu jednotek tisíc vyžadována předem, zboží nedodáno.
    Měsíce jen plané sliby a výmluvy.