• Zboží nebylo dodáno ani po 3 týdnech od objednání, e-shop nekomunikuje, na telefony se nedá dovolat, na e-maily nereaguje
    • Na žádost o vracení peněz opět nikdo nereaguje
  • Obchod nebere ani jeden z telefonu uvedenych na strance. Na můj mail zareagoval zrusenim objednavky z duvodu nedodani zbozi dodavatelem, pricemz jedno zbozi inzeroval SKLADEM a druhe k dodani do tří dnů

Pomalá dodací
    lhůta

• nekomunikuji
    • zbozi skladem neprislo ani po tydnu
  • Zboží nedorazilo

• Školní aktovka objednaná v půlce srpna stále nedorazila. Před týdnem psali, že je zboží připraveno k odeslání. Stále nic. Naštěstí jsem nezaplatila předem a ruším objednávku.

Vůbec nevím kdy dojde, platit chce každý.

dlouhá dodací lhuta

• Objednáno 2.7. - dnes 9.7. stále nedoručeno

Inzerované zboží neměli. Nabídnuli horší varianty, takže jsem objednávku zrušil a stejné zboží objednal jinde (dokonce levněji). Nemám tedy žádný důvod zde zkoušet nakoupit podruhé. Pozitivně hodnotím jen komunikaci s obchodem a rychle vrácené peníze.

Nekomunikují,takže nevím kde je zboží.

• Spatna komunikace se zakaznikem. Slibuji neco, co nedokazou dodrzet.uz nikdy vic.
  • Nevýhoda. Dnes je 11.5. Zboží nebylo doručeno, u kurýra stále na sklade, doufám, protože to zmizelo, jak každý den psali, že zboží je skladem. Žádná komunikace, u objednávky neuvedena doba dodání, i přes tlf dotaz prislibena odpověď, žádná komunikace. Teď nevím, jestli objednávku zrušit. Sklad a kurýr už se v mailu neobjevuje. Jednání hrozné.

• Obchod zřejmě pouze přeprodává zboží z Polska, bez další kontroly.

Roury, které jsou součástí dodávky byly nenalakované, ač je obchod nabízí lakované. Bez úpravy nebylo možné roury spojit.

• Neochota a arogance prodavačky. Uprostřed hovoru položila telefon.

Objednal jsem si rám na houpací síť, který dle eshop měli skladem. Obchod mi za 2 dny napsal mail, že rám už není a objednávku stornují. Napsal jsem tedy dotaz, jaký jiný rám nebo barvu rámu mají a do dnes mi neodpověděli.

Neskutečná doba od objednání k doručení,klamavá informace dodáme do 3 dnů.

• Inzerují zboží za cenu, za kterou pak zboží nejsou schopni dodat!

2 dny po odeslání objednávky mi přišel e-mail, že nejsou schopni zboží za tu cenu dodat, ale že si můžu připlatit o 15% více. Původně to bylo 9863,-Kč, pak chtěli 11.323,-Kč!

Balík přišel až po týdnu. Produkt je nekvalitní a má závadu.

• zboží zatím nedorazilo

4. jsem zboží objednala, 6. mi přišel e-mail, že zboží je připraveno k odeslání a jelikož jsem dala dopravu vyzvednutí v obchodě, pochopila jsem to tak, že zboží si můžu vyzvednout. Manžel tam 7. v 17h zajel, s tím, že deklarovaná otevírací doba byla do 18, vratný mu zdělil, že žena, pod kterou obchod spadá v 16h odjela. 9.jsem tam volala, bylo mi řečeno, že takto to nejde, že po e- mailu o připravení zásilky si přijedu balíček vyzvednout???, telefonicky jsem změnila dopravu na domů a dodnes 12. žadný e-mail. Nevím, zda balíček dorazí...