• Nezájem řešení reklamace

Tento obchod není vhodnou volbou pro nákup z důvodu jejich nedostatečného přístupu k řešení problémů a minimální komunikace. Osobně mám negativní zkušenost s reklamací zboží, které se vyskytla závada. Přestože jsem podal reklamaci, obchod odmítl jakoukoliv odpovědnost a nutil mě řešit situaci přímo s výrobcem.
    Z mé strany jsem podal stížnost na Českou obchodní inspekci (ČOI), která nyní zkoumá případ a zabývá se porušením obchodního zákona. Dále se připravují další právní kroky abych se domohl svých práv.
    Na základě této zkušenosti bych nedoporučil tento obchod pro nákup, a doporučuji, abyste vyhledali spolehlivější alternativy

Veľmi rýchle jednanie a doručenie.
    Ani nie 48 hodín od objednávky mi bol tovar doručený z Čiech na Slovensko. Veľká spokojnosť.

• Rychlé dodání zboží na dobírku
    • Nekvalitní zboží
    • Nereaguje na maily a telefony, nyní už se nelze dovolat, číslo zablokováno

V žádném případě nedoporučuji.

• Zboží nebylo dodáno ani po 3 týdnech od objednání, e-shop nekomunikuje, na telefony se nedá dovolat, na e-maily nereaguje
    • Na žádost o vracení peněz opět nikdo nereaguje
  • Obchod nebere ani jeden z telefonu uvedenych na strance. Na můj mail zareagoval zrusenim objednavky z duvodu nedodani zbozi dodavatelem, pricemz jedno zbozi inzeroval SKLADEM a druhe k dodani do tří dnů

Pomalá dodací
    lhůta

• nekomunikuji
    • zbozi skladem neprislo ani po tydnu

• Rychlost dodání .
  • Zboží nedorazilo

• Příšerná komunikace
    • nekvalitní zboží
    • nedodržení 30 denní zákonné lhůty pro odpověď
    • zadržování peněz
    • komunikace pouze písemná

Objednávku jsme udělali 29.6. zboží přišlo do týdne, což bylo jako jediné v pořádku. S některým zbožím jsme byli spokojeni avšak dětské kolo bylo nekvalitní a proto jsme se rozhodli od smlouvy odstoupit. 12.7.2023 jsme odeslali kolo i odstoupení od smlouvy. Vyjádření jsme dostali až po dvou urgencích 4.9. 2023. Že s vratkou bude problém bylo jasné už po hovoru, kdy paní řekla že až se najde známka používání pošlou nám kolo zpátky. Takže přesně jak řekla, udělali. Vymysleli si že kolo bylo používané, poslali ho zpět. Kolo ale nedošlo. Domáháme se peněz zpět ale firma tvrdí, že kolo na své náklady poslali ale my ho nepřijali....jenže jak jsme ho nepřijali, když k nám ani nedošlo!? Prostě hrůza komunikace, telefonní kontakt na nikoho jiného nedostanete, fotodokumentaci také ne a peníze ve výsledku také ne. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJEME!!!!! Vše předáváme právníkovi a ČOI.

• Katastrofa s dodáním zboží.
    • objednáno 27.9. a dodání 13.10. s osobním odběrem , když jsem tam přijel na základě obdržení sms, že je zboží k vyzvednutí, tak ho vůbec neměli a řekli mi, ať si 2hodiny počkám
    • Neseriózní

Nedoporučuji tento e-shop

Bohužel objednávka zrušena z důvodu že produkt již není.
    Velmi ale chválím komunikaci a přístup.
    Informován jsem byl ihned a peníze vráceny na účet okamžitě. !!!
    Proto obchod hodnotím kladně.

• Školní aktovka objednaná v půlce srpna stále nedorazila. Před týdnem psali, že je zboží připraveno k odeslání. Stále nic. Naštěstí jsem nezaplatila předem a ruším objednávku.

Vůbec nevím kdy dojde, platit chce každý.

• - dobrá komunikace
    • - rychlé vyřízení

• Vstřícný přístup obchodu a rychlé vyřízení objednávky

dlouhá dodací lhuta

• Objednáno 2.7. - dnes 9.7. stále nedoručeno

Inzerované zboží neměli. Nabídnuli horší varianty, takže jsem objednávku zrušil a stejné zboží objednal jinde (dokonce levněji). Nemám tedy žádný důvod zde zkoušet nakoupit podruhé. Pozitivně hodnotím jen komunikaci s obchodem a rychle vrácené peníze.

• Rychlost dodaní