Naj horší lékárna nedoporučuji

Reakce obchodu Lékárna.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, bohužel konkrétní důvod nespokojenosti neuvádíte. Podněty pro zlepšení nám určitě můžete napsat na [email protected]. Záleží nám na tom, abychom naše služby se neustále zlepšovali.

Lékárna.cz

Již týden čekám na doručení zaplacené objednávky.

Reakce obchodu Lékárna.cz

mrzí nás, že jste měl se zásilkou tyto komplikace. Usilovně se snažíme naše služby vylepšovat včetně doby dodání, zpravidla expedujeme objednávky do druhého dne. Vaše zásilka byla expedována následující den po vytvoření objednávky, takže se bohužel mohlo stát, že nastaly komplikace na straně dopravce. Doufáme, že vše již proběhlo v pořádku.

• Bere Edenred
    • Spousta obsáhlých emailů od nich

Nakoupit ale neregistrovat!

Reakce obchodu Lékárna.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Mrzí nás, že máte negativní zkušenost s našimi newslettery. V dolní části každého newsletteru naleznete větu "Odhlásit se můžete zde", klikem na slovo ZDE se jednoduše odhlásíte :-)

Doufáme, že si při příštím nákupu u nás zlepšíme reputaci.

S přáním pevného zdraví,

Obtěžuji neustále zasílání emailu

Reakce obchodu Lékárna.cz

děkujeme Vám za reakci. Mrzí nás, že máte negativní zkušenost s našimi newslettery. V dolní části každého newsletteru naleznete větu "Odhlásit se můžete zde", klikem na slovo ZDE se jednoduše odhlásíte :-)

Doufáme, že si při příštím nákupu u nás zlepšíme reputaci.

S přáním pevného zdraví,

• Mouka prišla roztrhlá

Dobrý den, Filipe,

děkujeme za Váš nákup v našem e-shopu. Zboží v zásilkách se snažíme zabalit co nejefektivněji, podle odolnosti, velikosti a váhy zboží a dle potřeby používáme výplňové materiály a fixace, které chrání zboží, aby se nepoškodilo.

Velmi nás mrzí, pokud i přesto došlo k poškození. Doufáme, že jste neprodleně kontaktoval naši zákaznickou linku na čísle 466 444 233 (Po-Pá, 7:00-17:00) nebo jste využil reklamační formulář.

Doufáme, že Vaším případným příštím nákupem si napravíme svou reputaci.

Přejeme krásný den,
    Lékárna.cz

Ze strany obchodu žádná informace...

Reakce obchodu Lékárna.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, bohužel neuvádíte její bližší důvody. Podněty pro zlepšení nám určitě můžete napsat na [email protected]. Záleží nám na tom, abychom pro Vás naše služby neustále zlepšovali.

Lékárna.cz

Nabizi k objednani vyrobky, ktere maji naskladnit a po zaplacenivam prijde zprava, ze zbozi neni...

Dobrý den, Hani,

děkujeme za Vaši recenzi. Při objednávce si můžete vždy zkontrolovat dostupnost produktů, ty skladem zpravidla expedujeme do druhého dne. Někdy se ale může stát, že skladová zásoba nepokryje množství objednávek a poté se může dojít k prodlení.

Omlouváme se za komplikace.

Lékárna.cz

• Zboží přišlo bez návodu na sestaveni

Zboží bylo předáno přepravci v úterý. Po urgenci mi bylo Českou poštou sděleno,že balík bude doručen 26.10. Dnes je 27.10. a stále se mi nikdo neozval. Balík v hodnotě přes 5000 Kč stále nemám. Bohužel jsem částku uhradila předem.

Tak nejdriv je dobry si overit, zda zakaznik balik prevzal, potom posilat dotaznik.

• Neumožňují vyjádřit nesouhlas se zasíláním obchodních sdělení již v okamžiku objednávky
    • Neumí vyplnit "adresu dodání" u Balíkovny, Zásilkovny atd. automaticky

• Dobra infolinka, ale to je k nicemu, kdyz neni poslane zbozi.
    • 16 objednano a 24 neni ani poslano a to bylo zbozi na objednani do 3 dnu

Trošku dražší než konkurence.

• Dlouhá doba doručení , týden od objednání.

• Zboží objednáno už před 8 dny a zatím stále nedošlo k odeslání z jejich skladu, ačkoli všechno objednané zboží bylo skladem.

• Žádné
    • O 100% předražené

• Nabízené zboží obchod vůbec neměl. Nevím jak je možné, že jde udělat objednávka a nechat si ji zaplatit, a pak přijde email, že zboží není na skladě.
  • Platební brána pro on-line platbu nefungovala. Zaplaceno tedy převodem. Cílová banka neumí okamžité platby. Po dokončení převodu mi bylo oznámeno, že zboží není skladem.

• Obchod nekomunikuje, byť se dodávka zboží zpozdila o 10 dní

• nespolehlivost