Zakoupeno a zaplaceno 8.12. , do dnešní doby nemám balíček !!

11.12 jsem vytvořila a zaplatila objednávku. 21.12 a stále nemám balíček...

• Objednal jsem si Box na svačinu, ale produkt nesplnil moje očekávání, proto jsem to vrátil. U produktu, který stál 295 Kč (+ doprava 69 Kč) jsem musel zaplatit 120 Kč za zaslání zpět. Opravdu? nikdy znovu

Zpozdeni dodavky a navic jeste stale nedorazila.

Už déle než 3 týdny čekám na balík a nikde nic. Lékárna má za vyřízeno a Balikovna stěhuje z depa na depo..

• Žadne
    • Týden po objednávce mi bylo oznámeno ,že část objednávky nemají ,ale dá se nahradit jiné podobně ,den na to že to také není ….Pulku objednávky jsem musela stornovat ,a shánět jinde …

Málo zboží skladem

• Zbozi nebylo dodano - pouze prazdna krabice od elektrickych kartacku - muselo dojít pri baleni, protože ostatní položky byly v pořádku a velká krabice neporušená. Čekám na vyřešení reklamace.

• Strašně dlouhá dodací lhůta !!!

Zboží jsem předem zaplatila a objednala před 8 dny a zatím nedorazilo.
    Objednávám v obchodu pravidelně a vždy bylo vše v pořádku kromě poslední objednávky.

Nelze platit benefitama

Reakce obchodu Lékárna.cz

musíme upozornit, že na Lékárna.cz za benefity pořídíte většinu nabízeného sortimentu. Poznáte je tak, že v detailu produktu naleznete informaci Lze platit benefity. Po kliknutí na ní si můžete zkontrolovat, zda je možné daný produkt zaplatit právě vaší benefitní kartou.

Benefitní body můžete uplatnit na nákup zboží zdravotního, léčebného, hygienického a obdobného charakteru, což je omezení, které vychází ze zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů. Zároveň respektujeme rozhodnutí benefitních společností, které si samy určují, jaký sortiment do této kategorie spadá.

Více informací naleznete na: https://www.lekarna.cz/benefity-vyjimky/.

• dá se platit benefity
    • týden od objednávky ticho po pěšině

Objednal jsem zboží skladem a zaplatil. Po týdnu, kdy se nedělo nic, jsem napsal email a dostal odpověď, že zboží prý skladem není, ale bude prý odesláno za další tři dny, tak čekám dál. Příště radši objednám odjinud.

Dobrý den, Danieli,

moc se Vám omlouváme za vzniklé komplikace, toto určitě není náš běžný postup. Dle informací jste byl již dnes 12.12.2023 kontaktován naší zákaznickou linkou. Věříme, že vše dáme do pořádku a objednávka k Vám dorazí co nejdříve.

Děkujeme za shovívavost a ještě jednou se Vám moc omlouváme za komplikace.

Pokud se rozhodnete pro další nákup na Lékárna.cz, doufáme, že si zlepšíme naši reputaci.

Lékárna.cz

• Měl jsem na výběr- buď si nechat doručit zásilku do výdejního boxu, který mám daleko, nebo zvolit balík do ruky od České pošty. Jiná možnost nebyla. Zvolil jsem Českou poštu, což je "havárie". Zásilku nemám a teď čekám, kam si pro ni pojedu, jestli vůbec. České e-shopy by měly spolupráci s ČP úplně zrušit.

Malý výběr doručujících firem. Spolurpáce s Čeksou poštou je k ničemu a ne všichni mají v dosahu vyzvedávací boxy.

• Široký výběr
    • Dobré ceny
    • Zboží nedostatečně zabaleno

Velká objednávka za cca 5.000,- Kč, vše v jedné velké krabici na jedné hromadě, žádná výplň aby se předešlo poškození zboží. Krabice dorazila částečně rozlepená a deformovaná, papírové krabičky od léků byly vlivem přepravy pomačkané a potrhané. U takto velkých zásilek by na tom určitě chtělo zapracovat a použít lepší krabice a výplňový materiál…

I have't receive the shipment yet. It seems it is still in the Depo for a lot of days.

V dnešní době je konkurence velká a pokud mi přijde po zaplaceni objednávka z Polska a z lékárny.cz nedorazí ani po týdnu tak co k tomu říct. Tento e-shop nikomu nedoporučim. Vedení by se mělo zamyslet koho má za partnery na doručování a Česká pošta asi není to pravé ořechové. Dopravu zdarma by měli nabízet na zásilkovou a jiné normální společnosti. Nicméne má objednávka je po týdnu stále v přepravě. Vítejte v lékárna.cz. Takže pokud Vám stačí doručení do 14 dnů nakupujte zde.

• Spolupráce se Zásilkovnou je absolutně špatná! Zásilkovna doručuje balíky od převzetí i týden a vůbec se tím nevzrušuje!

• Jediné, co je pozitivní, tak jsou přijatelné ceny.
    • Neuveřitelně pomalá doprava. Už nikdy více!

Již více než týden od objednání čekám na zprávu o doručení balíku. Zatím bezvýsledně. I zásilky z německých, polských, slovenských nebo dokonce eshopů z UK dorazí tak dvakrát rychleji než z Lékarna.cz. A to jsem objednávala pouhé 2 produkty (byť více kusů), které byly dostupné na skladě. Příště si raději připlatím v jiném eshopu než čekat na zásilku od Lekarna.cz dva týdny.

Nejvíc mě nemile překvapilo nečekané zdražení produktů La Rive v době Black friday kdy se všichni ostatní snaží poskytovat slevy .

Zboží nebylo vůbec dodáno, ale chyba bude asi na straně České pošty. Lekarna.cz zřejmě neověřuje, zda je zboží vůbec doručeno...

Naj horší lékárna nedoporučuji

Reakce obchodu Lékárna.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, bohužel konkrétní důvod nespokojenosti neuvádíte. Podněty pro zlepšení nám určitě můžete napsat na [email protected]. Záleží nám na tom, abychom naše služby se neustále zlepšovali.