Bohužel absolutně nedoporučuji - doba dodání 11 dní!!!!!! , zboží v krabici bez dostatečné fixace, tudíž vše v krabičkách bylo pomačkané a celá krabice přišla obouchaná a na několika místech i natržená. Ani jeden drogistický přípravek (tekutina v plastu) nebyl zabezpečen proti nárazu nebo náhodnému otevření, což dělají naprosto běžně všechny ostatní eshopy (Teta drogerie, DM drogerie, Alza, apod.). Dentální pamlsky pro psy byly v krabici na pracím prášku, tudíž od něj načichlé, avizovaný dárek k nákupu neposlali vůbec (byť byla poskytnuta nevyhovující náhrada - v tomto případě bych zde toto zboží vůbec nekupovala) a jako bonus mi do zásilky dali neobjednané zboží, se kterým jsem se jim musela ještě trmácet k přepravci pro zpětné zaslání, protože ani kurýra na adresu si pro to neobjednali! Web také nepříliš uživatelský přívětivý - zboží se z košíku po pár dnech vymaže a je nutné jej vkládat znovu a znovu...

• Nebylo mi umožněno uplatnit slevový kupón.

Reklamace, kterou jsem podala nebyla vyrizena. Neseriozni jednání.

• Dlouhé dodání

Neojednávala jsem hračku, ale lék. Teď mi je k ničemu, když přijde po 14 dnech a musela jsem si ho rychle sehnat jinde.

Objednáno před 14 dny a zboží jestě nedorazilo.

Zboží bylo bohužel nekvalitně zabalené. Dole v krabici bylo doslova naházené zboží (krémy, pochutiny a krabičky od prášků, krabička od krému atd.) a navrchu byla vložena ochrana proti poškození (nechápu, proč tomu tak nebylo i dole). Ochrana samozřejmě nemohla pomoct vzhledem k tomu, že zboží dole nebylo vůbec chráněné nebo od sebe oddělené. Výsledkem je, že všechny krabičky od léků či krému byly rozlepené, zmuchlané. Měla jsem Floradix Sirup a Eucerin krém jako dárek a je mi stydno to někomu dát v takto rozmašírované krabičce. Příště si nakoupím raději v kamenné lékarně. :(

Zbozi prislo az 9 dnu po objednani!
    Ve srovnani s ostatnimi e-shopy, ktere dorucily 1 den po objednani, to bylo doruceno velmi pozde, ackoliv vse bylo na sklade!

skvělé produkty, rychlé dodání

• Too late delivery

Nehorázně dlouhá dodací lhůta

• Výrazně dražší než jinde

Jinde nakoupite výrazně levněji

• pomalé dodání

zboží zaplaceno 21,12., ale bude dodáno až 8.1., přestože je na skladě.

Objednal sem nekolik darku v jeden den a jedina tato objednavka dorazila az kdyz sem byl pryc a jeste jinam nez sem objednal. Vse ostatni mi doslo drive a na spravne misto. Jediny z 8 eshopu!

• Zboží po 10 dnech od zaplacení nedorazilo, u zboží nebylo uvedeno, že není skladem. Toto mi bylo sděleno až 6.den po zaplacení.
    • Malý výběr zboží

• sortiment
    • dlouhá dodací doba

E-shop nepřipraven na předvánoční období. Zboží dodáno za týden!

Jsem rád že jste se zeptali na to jak jsem spokojený. Bohužel musím vám poděkovat za pozdní vyřízení mé objednávky kterou jsem učinil 14.12 a do dnešního dne objednané i zaplacené zboží nedorazilo. A to jen proto, že jste neposlali zboží včas. I když jste avizovali odeslání 19.12 poslali jste ho až 21.12 což i normální člověk pochopí že to za jeden den nedorazí. Děkuji za zkažené vánoce.

Drive jsem tu kupovala rada, ale po posledni objednavce jsem zjistila, ze drogerie ma produkty Ryor vyznamne levnejsi.

• Přehlednost zboží.
    • Jelikož jsem to měl jako vánoční dárky, objednal jsem a zaplatil 15.12., tak jsem myslel, že zásilka dorazí včas, bohužel čekám stále a zásilka nikde.

• Strašná doba od objednání k odeslani
    • Objednáno 14.12., po deseti dnech stále nedoruceno

• vyuziva nefunkcni dopravu

Na první pohled dobra cena, ale pak začali problémy. I přehledné e-shop.
    1)Inzerují možnost platit benefitnimi kartami benefit plus ale po dokončení objednávky zjistíte ze lze zaplatit jen 50 Kč a zbylých 500kc byt stále potravina zaplatit nelze. Objednavka je však již hotova a zjistíte to poradně až u platební brány.
    2 clověk čeká na objednavku a po několika dnech napíšou ze zboží nemají a část objednávky nabidnou zrušit.