• Lze platit benefity.
    • Pokud zboží zrovna mají skladem, odesílají celkem rychle.. ale balení je děs.
    • Vyplatí se jen za benefity.. ale jiní prodejci, kteří benefity přijímají, jsou většinou ještě dražší.
    • Balením zásilky si nikdo hlavu neláme. Drogerie, potraviny, léky - všechno volně naházené v krabici a děj se vůle Boží.. takže pak jíte oříšky máčené ve vylitém šamponu, sušené ovoce s gelem na praní apod.
    • Často se změní ceny zboží v košíku dřív než dokončíte objednávku.
    • Nízké skladové zásoby - oblíbené zboží nebo zboží za výhodné ceny bleskově mizí - i z košíku.

Nutné zlo, když potřebujete nějak aspoň trochu rozumně utratit benefity.

• Možná paltba benefity
    • Zásilka byla rozšlápnuta a prokopnutá
    • Přesto, že byl balík poškozen tak uvnitř se nic rozbitelného nezničilo. Pouze dárkové balení colafit už nebylo dárkové.

• objednané zboží neměli skladem, poslali jen část, tím se mně nákup prodražil kvůli poštovnému

když nemají zboží skladem, neměli by toto nabízet v eshopu, platila jsem předem kartou

Ibuprofen 100 tbl. měl krátkou expirační dobu - jen do srpna. (Následně jsem koupila v jiné lékárně stejný lék s expirační dobou více než roční.) Mlžítko nemlžilo i když jsem otáčela knoflíkem se šipkou kam ukazovala. Konzultovala jsem problém s lékárnicí a ta mi doporučila balíček vrátit, což jsem ihned učinila. Nyní čekám na vrácení peněz.

Dobrý den, Dagmar,

za Vaši zpětnou vazbu, která je cenným podnětem pro zlepšení našich služeb. Vašemu rozhodnutí rozumíme. Taková expirační lhůta byla u tohoto typu produktu výjimkou, za což se velmi omlouváme. Obecně svým zákazníkům nabízíme vždy produkty s takovým datem expirace, který poskytuje dostatek času pro jejich bezpečné užívání.

Pokud byste měla další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Věříme, že se s příštím nákupem vše vydaří tak, jak má, a že budete spokojena.
    Děkujeme za Vaši trpělivost a porozumění.

Lékárna.cz

• Zboží mělo být skladem ale ani po 8 dnech nebylo odesláno. Jediná zpráva dorazila o zpoždění expidece. Ale kdy to dorazí? Asi tak za rok? Neschopnost nejhrubšího zrna.

Reakce obchodu Lékárna.cz

uvedené datum odeslání je orientační a mění se s ohledem na skladovou zásobu. Někdy se ale může stát, že skladová zásoba nepokryje množství objednávek a poté může dojít k prodlení. Tuto informaci se snažíme průběžně aktualizovat. Mrzí nás, pokud Vám vznikly problémy v souvislosti s datem dodání. Pokud jste ještě neučinil, prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení na čísle 466 444 233 (Po-Pá: 7:00 – 17:00), kde s Vámi celou situaci vyřeší.

Doufáme, že příště bude vše v pořádku!

Lékárna.cz

• Objednavka byla zrusena bez podani duvodu

Reakce obchodu Lékárna.cz

děkujeme Vám za reakci. Pokud jste ještě neučinil, prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení na čísle 466 444 233 (Po-Pá: 7:00 – 17:00), kde s Vámi celou situaci vyřeší.

Děkujeme za trpělivost a omlouváme se za komplikace.

Lékárna.cz

• Obchod je dost drahý, nakupovala bych jinde, bohužel v rámci benefitů, musím nakupovat zde

Reakce obchodu Lékárna.cz

mrzí nás, že nejste spokojena s cenami zboží, které nabízíme. Cenu produktů ovlivňuje více faktorů, jednou z nich je i nabídka našich dodavatelů. V souvislosti s tím pak mohou vznikat rozdíly v cenových nabídkách konkurenčních e-shopů. Doporučujeme sledovat naše akční nabídky https://www.lekarna.cz/akcni-nabidky/, které jsou velmi variabilní a ve kterých lze najít spoustu kvalitního sortimentu za zajímavé ceny.

• Platba benefity
    • Delsi doba dodani nez u jinych eshopuvyssi
    • Vyssi ceny

Nakupujiv lekarne cz dlouho objednavam vse leky drogerii potraviny platim benefity a nechavam tam vysoke castky ted uz drogerii platit benefity nemuzu. Ceny jsou vyssi nez v obdobnem eshopu, ba ktery jsem se divala a vrcho toho vseho objednala jsem cukr kostkovy minula objednavka 2 ks a oba otevrene a vysypane ted praskovy cukr s dirou vysypany v krabici a jak jsem ho vytahla tak v kuchyni ss lekarnou cz koncim

Reakce obchodu Lékárna.cz

Co se týče nesprávně zabaleného produktu, který jste si objednala, doporučujeme Vám obrátit se co nejdříve na naše zákaznické centrum na tel. č.: +420 466 444 233 (Po-Pá: 7:00 – 17:00), které s Vámi problém ze zásilkou rádi vyřeší.

Doufáme, že si Vaším případným příštím nákupem napravíme svou reputaci.

S přáním pevného zdraví,

• Zboží nešlo zaplatiť.

Reakce obchodu Lékárna.cz

prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení 466 444 233 - Po - Pá 7 - 17, kde s Vámi celou situaci dořeší.

Děkujeme za trpělivost a omlouváme se za komplikace.

Lékárna.cz

• První obchod, kde poškozenou zásilku musím řešit s dopravcem, neřeší ji obchod. Balíkovnu opravdu nedoporučuji, ze zásilky dorazily střepy...

Slaba komunikace, abnormalne dlouha doba dodani, kdyz clovek potrebuje zbozi /leky akutne

Reakce obchodu Lékárna.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení,

Uvedené datum odeslání je orientační a mění se s ohledem na skladovou zásobu. Někdy se ale může stát, že skladová zásoba nepokryje množství objednávek a poté se může dojít k prodlení. Tuto informaci se snažíme průběžně aktualizovat. Mrzí nás, pokud Vám vznikly problémy v souvislosti s datem dodání.

Doufáme, že příště bude vše v pořádku!

Lékárna.cz

Láhve hozené do krabice bez jakékoliv výplně proti poškození. Ze tří kusů u dvou rozmlácené uzávěry a třetí láhev zčásti vyteklá. Ten kdo to balil by potřeboval nakopat do zadní části těla. Tady už raději nic neobjednám.

Reakce obchodu Lékárna.cz

děkujeme za Váš nákup v našem e-shopu. Vždy se snažíme zabalit zboží co nejefektivněji podle odolnosti, velikosti a váhy zboží a dle potřeby používáme výplňové materiály a fixace, které chrání zboží, aby se nepoškodilo.
    Velice nás mrzí, pokud i přesto došlo k jeho poškození. Neustále se snažíme naše služby vylepšovat, proto Vám děkujeme za Váš podnět. Doporučujeme Vám co nejdříve kontaktovat naši zákaznickou linku 466 444 233 (Po-Pá: 7:00 – 17:00), kde s Vámi jistě problém co nejdříve vyřeší.

Lékárna.cz

• Bohužel , s každou objednávkou něco . První roztržená cibulka a vysapaná po krabici . Další objednávka , prostředek na vlasy tekl , po krabici .

Reakce obchodu Lékárna.cz

Doufáme, že si při možném příštím nákupu u nás zlepšíme reputaci.

Lékárna.cz

• Obchod přestal komunikovat, objednávku zrušil bez uvedení důvodu a ani to neoznámil. Při nové objednávce sice napsal že bude potvrzena mailem, ale nestalo se tak.

Prodejny kvalitní a přívětivé, stejně jako e-obchod po telefonu, ale komunikace ¨úplná katastrofa. A nebylo to tak, je to novinka těchto týdnů.

Reakce obchodu Lékárna.cz

děkujeme za Váš nákup a za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, avšak věříme, že to byla špatná shoda náhod. S příštím problémem Vám doporučujeme rovnou zavolat na naši zákaznickou linku 466 444 233 (Po-Pá: 7:00 – 17:00), kde s Vámi všechny problémy vyřeší naše milé operátorky.

Doufáme, že s příštím nákupem a dalšími službami si napravíme svou reputaci.

Přejeme krásný den.
    Lékárna.cz

• Už podruhé neměli zboží,které jsem chtěla.

Reakce obchodu Lékárna.cz

mrzí nás, že jsme nebyli schopni zajistit dostatečný počet kusů produktu, který poptáváte. Doporučujeme si nastavit tzv. "hlídacího psa", který Vám e-mailem nahlásí dostupnost daného produktu hned, jak bude naskladněn.

Přejeme krásný den.
    Lékárna.cz

Nevím co mám hodnotit, zboží nemám

Zboží někdě leží.

• Vše super
    • žádná

• Neprehledny eshop
    • Zabugovany eshop
    • Nabidka je nedostatecna
    • Benefit Plus nam zrusil Pilulka.cz a nacpali nam Lekarna.cz ktera bohuzel neni ani konkurenci Pilulky

Web je neprehledny, spatne se v nem hleda, neni jednoznacne jasne jakyma benefitama lze platit na prvni pohled. Kdyz mam v kosiku veci a nabizi me to alzabox tak nejde vybrat kterej. Web vypada jak z roku 2005.

• Poškozený karton pracího prášku

U pracího prášku byla rozřezaná užší strana kartonové krabice ostrým řezem - zřejmě nožem po celé šířce, prášek byl vysypaný v obalové krabici,
    nevím kolik toho odsypali z celkového obsahu již při balení.