• Dobré ceny rychlé dodání

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Koupila jsem osvědčenou značku jako dárek.

Vše OK.

• Pěkné zboží.

Vstřícnost

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Výška lavice jen 40 cm a místo kvalitního dřeva prý snad nějaká balza, Šrouby jí při dotažení prostě projedou odborník se jen zasmál, sednout na prostředek, tak prasknou, musel jsem na sednutí zakoupit nové fošny - dřeva.
    Výrobek vhodný do školky kde jsou malinké děti.

Dobrý den, pane Vybírale,
    parametry lavice, kterou jste si vybral a nakonec objednal, máte napsané přímo u výrobku včetně výšky sedu a nosnosti lavice. Pokud jste nebyl s nákupem spokojen, mohl jste využít 14denní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu.

• bezproblémový nákup

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Mohu jenom doporučit,vše ok.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Všechno v pořádku, rychlé zaslání. Doporučuji

Spokojenost. Děkuji.
    M.

mají skladem

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Rychlé doručení, výborná komunikace s personálem na prodejně

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Objednala jsem a druhý den jsem mĕla zboží doma.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Zboží nemají skladem a dlouho se musí čekat :-(

Dobrý den, pane Ryško,
    velice nás mrzí, že jsme nedokázali vyřídit objednávku k Vaší spokojenosti. To, že není zboží skladem, jste věděl z našich internetových stránek už v momentě, kdy jste ho objednával. Následně jsme Vás informovali o termínu naskladnění a po naskladnění jsme Vám zboží ihned odesílali.

• Paní prodavačka v prodejně v Jaroměři, kde jsme zboží vyzvedávali, byla velice příjemná, milá a ochotná. Super přístup.

nákup z domova,cena

V pořádku

rychlost

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Některé položky objednávky byly skladem u dodavatele.
    Obchod o tom informoval i s termínem naskladnění. Termín byl dodržen a všechno proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

pěkný výběr s popisem zboží, dobrá komunikace, rychlé dodání

Spokojenost!