- prodejna je v blízkosti bydliště.
    - rozumná cena

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Zboží jsem si vyzvedla v Praze, Libuši. Byla jsem velmi spokojená. Obsluha byla ochotná a vstřícná. Nakoupila jsem zde prvně a určitě se sem budu ráda vracet. Obchod jsem popsala synovi a doporučila ho. Mohu ho s klidným svědomím doporučit všem.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

Vše proběhlo hladce a rychle, jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Vše proběhlo bez problémů a rychle.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Rychlé objednání a rychlé doručení za 2 dny bez závad.

• Profesionální, rychlý nákup
    • Perfektní komunikace s obchodem
    • Řešení mého požadavku na jedničku
    • Doporučuji, určitě budu nakupovat znovu

všechno ok

Výborná komunikace, Rychlé dodání

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Byla jsem velmi spokojená.

• Dlouha doba dodani

Dodaci doba od objednani je dle zkusenosti s jinymi obchody velmi dlouha

Vážený pane Cimle,
    děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Velice se Vám za delší dobu expedice omlouváme. U produktu, který jste si objednal bylo uvedeno "skladem u dodavatele". V takovém případě ihned kontaktujeme dodavatele a dotazujeme se na termín naskladnění, který jsme Vám obratem sdělili. Jakmile proběhlo naskladnění, Vaši objednávku jsme Vám hned odeslali. Ještě jednou se Vám omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.
    S pozdravem a přáním pěkného dne. Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• kvalitní zboží
    • nízké ceny
    • doprava zdarma
    • komunikace s obchodem bez problémů

Nakupujeme již po druhé - v obou případech kancelářskou židli do firmy-pro celodenní sezeníu PC, ke které jsme získali potřebné informace před objednáním - židle jsou kvalitní a za přijatelnou cenu.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Produkt přišel v porušené krabici. Informovala jsem obchod , zaslala foto s tím, že budeme dřevník montovat o víkendu a budu informovat, zda něco chybí. Chyběl komplet spojovací materiál, ale museli jsme dřevník dát dohromady, z tohoto důvodu jsme spoj. mat. zakoupili v OBI. Tuto skutečnost jsem nahlásila obchodu s tím,že požaduji finanční kompenzaci . Obchod nesouhlasil, naopak tvrdil, že jsme s produktem neměli manipulovat ,a že chybějící spoj. materiál zašle. Nám už byl k ničemu
    a na kompenzaci jsme se nedohodli.

Vážená paní Horníková,
    velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Dne 28.3. jste nás poprvé informovala o skutečnosti, že jste přebrala poškozenou zásilku. Tentýž den jsme Vám sdělili, že prosíme o důkladnou kontrolu výrobku a zpětnou informaci. Dne 2.4. jste nám odpověděla, že chyběl spojovací materiál. Na to jsme Vám zareagovali, že jsme založili reklamaci, chybějící komponenty řešíme s výrobcem a že jakmile budeme mít více informaci, budeme Vás kontaktovat. Dříve, než byla vyřízena reklamace, jste nám sdělili, že jste si spojovací materiál dokoupili a výrobek sestavili. Jelikož byla zahájena reklamace, je vždy nutné čekat na její vyřízení před sestavením výrobku. Tudíž by po tuto dobu nemělo být s výrobkem manipulováno ani sestavováno. Ze strany výrobce bylo vyřízeno 3.4. zasláním nových spojovacích materiálů o které jste již zájem neměla. I přes dodání poškozené zásilky budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

Vše bylo rychlé a OK

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Obchod se zcela odmlčel a ani po 9ti dnech jsem nebyl vyzvám k vyzvednutí.

Vážený pane Švejdo,
    velice se Vám omlouváme, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. O nedostupnosti zboží jsme Vám informovali. Objednal jste zboží, které nebylo skladem ani na prodejně ani na expedičním skladu. Zboží jsme pro Vás objednali u našeho dodavatele. Jakmile by bylo zboží naskladněno na expediční sklad, poté bychom mohli zboží převést na prodejnu do Prahy. Na Vaši žádost byla dřív objednávka stornovaná. I přes stornování objednávky budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• rychlé

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Dobré ceny a velký výběr produktů.
    • Balík byl při jeho poměrně vysoké váze nevhodně zabalen (pouze slabá kartonová krabice, klasicky slepená a přetažená čtyřmi tenkými plastovými pásky při váze cca 40 až 50 kg), takže se při přepravě a předávání rozpadl. Zboží se mi doslova vysypalo k nohám. Doručovatele mi bylo líto, neměl balík ani za co chytit (tenké pásky při takové váze nepomohly).
    • Jedno balení mechstopu bylo rozříznuté, následně zalepené a sešité kancelářskými sponkami (o ně jsem se drobně zranila, protože jsem si jich hned nevšimla). Po cestě tato "záplata" nevydržela a malá část obsahu mechtostopu se vysypala do balíku.
    • Psali, že vše mají skladem, po objednávce ale upřesnili, že cca na třetinu položek budu cca týden čekat, protože je doobjednávají.

I přes negativa zásilku nereklamuji. Většina mechstopu (ze tří balení bylo porušeno jedno) mi zůstala, při rozsypání balíku se nic nerozbilo, protože v něm nic rozbitného nebylo.

Vážená paní Válková,
    velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Některé výrobky, které jste objednala, byly skladem u dodavatele, což bylo i v době objednání u produktů uvedeno. V takovém případě ihned informujeme dodavatele a dotazujeme se na dostupnost. Tuto informaci jsme Vám neprodleně sdělili. Česká pošta má pro přepravu zásilek váhový limit 50 kg. Do tohoto limitu se Vaše zásilka vešla. I my si uvědomujeme, že manipulace s takto těžkým balíkem není jednoduchá. Bohužel, takový limit Česká pošta má a s rozdělením Vaší objednávky do více zásilek by Vám muselo být naúčtováno poštovné. I přes dodání poškozené zásilky budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

bez problému, rychlé dodání

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Rychlé dodání za přijatelné ceny.

• rychlá dodávka

• Rychlost vyřízení