Byla a jsem velmi spokojená jak s jednáním a rychlosti doručení. Zboží jsem měla na dobírku a ještě mi od vás nepřišlo potvrzení o zaplacení a to mě znepokojuje.Dekuji laskave za kladné vyřízení, s pozdravem Hana Skalská

• široký sortiment zboží
    • celkově profesionální přístup

Rychlý a bezproblémový obchod. Mohu jen doporučit.

• Ceny, velký výběr zboží na prodejně

• Tovar skladem na prodejne v Praze
    • Dobre ceny a siroke portfolio produktu

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

vyzkoušeno a jsme velmi spokojeni

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

Rychlost, jsem velmi spokojena

• ceny
    • rychlost vyřízení objednávky

• Rychlá dodávka objednávky

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Zboží sice přišlo ale nebylo kompletní ! Vyřizoval jsem reklamaci, paní velice ochotná , tak uvidíme jak to dopadne !!!

Vážený pane Machute,
    děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Velmi se omlouváme, ale zboží Vám bylo zasláno správně. K produktu bylo nutné ještě zakoupit baterii a nabíječku. Věříme, že s nůžkami na trávu a keře budete spokojen.

rychlé dodání

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Rychlé jednání. Zboží doručeno podle požadavků

• Rychlé doručení

• Vše OK