• na obrázku má a svítí skladem mnoho kusů

ve finále má leda pendrek skladem a musí to odkudsi objednávat , takže jako správnej zívač ,ano.

Dobrý den, pane Rajnochu,
    velice se omlouváme, že jsme nedokázali vyřídit objednávku podle Vašich představ. Objednal jste si zboží, které jsme měli skladem pouze na našich prodejnách, nikoliv na expedičním skladu, odkud zboží odesíláme. Tato skutečnost je však vždy u daného produktu uvedena.
    Věříme tedy, že případný další nákup bude již v pořádku.
    S pozdravem a přáním pěkného dne. Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Rychlé dodání zboží, výborná cena.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Spokojenost.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

dobrá nabídka i ceny a rychlé dodání

• Rychlé a příjemné jednání

Reakce obchodu LANDEMA.cz

rychlé doručení, vše bez problémů

• Dobré

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Kvalitní e-schop, rychlé dodání, kvalitní komunikace

Není co vytknout

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Zboží jsem objednal během 2 - 3 dnů jsem si vyzvedl na výdejním místě, zboží bylo pečlivě zabaleno.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Nenapadá mě žádný rozumný důvod abych u nich koupil znovu. Nejsou nejlevnější, ale nechal jsem se zlákat na to, že zboží v e-shopu bylo označeno jako "skladem". Ano zboží skutečně dorazilo brzy. Bohužel jiný přípravek než jsem objednal. Ihned jsem dodávku reklamoval. Že prý za to může výrobce. Jak jinak, že? S vyřízením reklamace jsem hrubě nespokojen. Správné zboží jsem obdržel až za 15 dnů! A to je v případě, že se jedná o přípravek na ochranu rostlin proti padlí, hoooodně dlouhá doba! Kompenzace? Žádná! Omluva? Jen tak při řeči, když už jsem tam rozhořčeně volal! A paní z reklamačního oddělení měla ještě tu drzost mě napomínat za to, že nedodržuji vlákno e-mailové konverzace!

Dobrý den, pane Kučmerčíku,
    velice se Vám omlouváme, že jsme nedokázali vyřídit objednávku podle Vašich představ. Bohužel došlo k chybě, která rozhodně nebyla způsobena úmyslně. Chápeme, že 15 dnů na doručení správného zboží je dlouhá doba, nicméně jsme se snažili udělali maximum proto, aby doba dodání správného výrobku, o který je obrovský zájem, byla co nejkratší.
    Ještě jednou se Vám omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.

• Rychlé vyřízení objednávky moc děkuji

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Spokojenost, vždy vše bez problémů
    • O

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Můj první produkt z tohoto obchodu,hodnotím kladně

SPOKOJENOST .

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

Zboží bylo doručeno včas a v pořádku.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Rychlé vyřízení, rychlá dodávka.

Rychlá dodávka