• -při problémech přestanou komunikovat
    • - nedostala jsem zboží
    • - neinformovali mě o stavu objednávky víc než 4 měsíce
    • -přestali odpovídat na emaily zareagovali až potom co jsem jim 4x za den volala odpověděli mi emailem, že mi vrátí peníze, ale telefon mi nezvedli

Pokud nechcete nikdy dostat objednané zboží tohle je obchod pro Vás. Komunikace velice špatná a pokud se jim sami po téměř půl roce nezačnete VELMI intenzivně připomínat, nepočítejte ani s vrácením peněz. Celkově vrhají na eshopy velice špatné světlo pokud by tohle měla být moje první zkušenost s nákupem přes internet bylo by to taky NAPOSLED!!!!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

... A taky vám bylo vše náležitě vysvětleno...omluvili jsme se vám a IHNED jak jsem zjistili problém, tak peníze jsme vrátili -to jste zapoměla napsat

• Dodacie lehoty

• nezaslali objednané knihy, do dnes nevrátili peníze, už přestali i komunikovat

vyhněte se obloukem

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

3 knihy ze 4 jsme vám zaslali hned jak jste nás kontaktoval, že chcete zaslat 3 a na 4 si počkáte. Tak prosím uvádějte pravdivé informace. Hezký den.

• Vůbec žádné!
    • Objednala jsem si 1.12.2015 celkem 6 knih.
    • Dorazila mi pouze jedna v prosinci 2015.
    • Obchod přestal komunikovat,nemám knihy,ani 1346.-Kč.
    • E-shop nemomunikuje.Neberou telefony,nereagují na maily.

V žádném případě si nic neobjednávejte!!!!
    Jsou to podvodníci.
    Pohledávku budu řešit trestním oznámením.

• DLOUHÁ ČEKACÍ DOBA POKUD NEJSOU NA SKLADĚ KNIHY,KTERÉ POŽADUJETE. PŘI ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY JE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI PLATBĚ PŘEDEM VELMI OBTÍŽNÉ.TEPRVE PO OZNÁMENÍ, ŽE PODÁM ŽALOBU NA POLICII A VŠE OZNÁMÍM ČOI A FÚ. BYLY PENÍZE HNED DRUHÝ DEN NA ÚČTĚ.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPLATIT PŘEDEM!!!!

• o výhodách a přednostech nejsem přesvědčena
    • kniha nebyla v jiném eshopu k dostání
    • přestože jsem zboží řádně zapatila v den objednávky zatím bez odezvy

důvody nákupu jsem uvedla výše

i když jsem se snažila zjistit informace o stavu objednávky alespoň telefonicky, na uvedeném čísle nikdo telefon nezvedá

nakupuji po internetu bez problémů často, ale tento nákup nemohu označit jako vydařený

Hodnocení se týká objednávky 2015003466 ze dne 29.3.2016. Objednávku ze dne 27.3.2016 jsem 2x písemně zrušila

• V žádném případě nedoporučuji. Nemá cenu popisovat případ, protože bych opakovala předchozí negativní recenze. Peníze jsem, po několika pokusech dořešit objednávku, získala až na základě sdělení, že budu jejich obchodní činnost řešit přes příslušné orgány (fú, čoi..)

• Před měsícem jsem objednala knihu, zaplatila a dosud nemám knihu a peníze zpět! NEDOPORUČUJI!!!

• nekomunikuje, telefonicky se spojit je nemožné, emailem o nic moc lepší, nabízí zboží skladem když ho objednám tak se po měsíci dozvím že jim nepřišlo na sklad. jediný email od obchodu byl děkujeme za platbu, jen jsem zvědav jestli de dočkám pěněz zpět

vyhnout se mu velkým obloukem. nic u nich nenakupovat

Obchod je zřejmě podvodný podnik, budu podávat podnět na prošetření na dTest. Objednal jsem si knihy, které jsem nedostal ani po dlouhé době, objednávku jsem zrušil, ale u peněz, které jsem zaplatil předem (už to příště neudělám u neověřeného obchodníka), se opakuje totéž jako u zboží - zpět jsem je nedostal, čekám více než měsíc..

• Výhody žádné!!!
    • Neustále posouvají dobu odeslání balíčku!
    • Nic nepošlou, dokud jim člověk nenapíše a i potom stále výmluvy!
    • Zabralo až upozornění, že budu kontaktovat ČOI.
    • Dokonce na stránkách fcb (čti, vzdělávej se, uspěj) mazali negativní komentáře a pak radši zablokvali úplně!
    • Jedná se o podvodníky!

Nedoporučuji!!! Nenakupujte!!!
    Pokud jste naletěli - kontaktujte ČOI, popřípadě i policii.

Ani po 2 měsících nebyli schopni dodat objednané knihy. Nebýt mých dotazů, tak ani sami tuto skutečnost neregistrují. Neustálé výmluvy a posouvání termínu dodání, který stejně opakovaně nedodrží. Po storno objednávky nedodržení termínu vrácení peněz - opět jsem se musel e-mailově připomenout. Suma sumárum - cca. tři měsíce drží peníze za nedodané zboží. Jediné pozitivum, že aspoň reagují na e-maily.

• Žádné, čekám měsíc a půl a knihy stále nemám! Jen samé výmluvy a nyní již raději ani nereagují! Nikdy více!
    • Všechno špatně.

Vyhněte se mu obloukem!

• Knihy byly objednány a uhrazeny předem prostřednictvím platební karty dne 9.1.2016. Na mou urgenci ze dne 23.1.2016 přišla odpověď, že 1 titul nebyl naskladněn s příslibem dodání do konce dalšího týdne.
    • Na další urgenci z 22.2. jsem již ani neobdržela odpověď, tudíž jsem objednávku stornovala.
    • Mrzí mne, že jsem si recenze na obchod nepřečetla před objednáním knih v tomto, pro mne již velice pochybném e-shopu.
    • Obchod absolutně nedoporučuji - zřejmě se jedná o podvod.
    • Tento obchod žádné přednosti nemá. Nepošlou ani knihy, ani nevrátí peníze. Výhoda je na straně nekvalitního obchodu s knihami - našli způsob, jak z lidí vylákat peníze...Zvažujeme podat hromadnou žalobu..
    • Je to falešný obchod a hledá slabiny u důvěřivých zákazníků.

Varuji všechny, kdo se nechali nalákat na dobré ceny! Neposílejte platbu za knihy předem! Nepřijdou ani knihy, ani vám nevrátí peníze.. Objednávala jsem knihy začátkem prosince. Knihy nedorazili ani po 2 měsících. Nekomunikují a pokud ano, tak se neustále vymlouvají na něčí chybu. Objednávku jsem zrušila a peníze mi nevrátili! Takže jsem vánoční dárky letos platila dvakrát. Je to parta podvodníků, využívají důvěřivosti zákazníků. Lituji, že jsem kdy tyto stránky navštívila. Toto byl poslední nenákup! Jsou to svině!!!

• Přátelský přístup.

Megaknihy.cz mají přátelský a vstřícný přístup. Například když objednáte 2 objednávky, jednu dnes a jednu zítra, nebojte se zeptat jestli byla včerejší objednávka odeslána. Pošlou Vám knihy najednou a nebudete muset platit 2x poštovné.

• Kniha zaplacena, nedodána do dnes!!

Naprostá tragédie, nedoporučuji!!

• Slibují, co nemohou dodržet

S obchodem jsem nebyla vůbec spokojena, nedoporučuji!!! Objednala jsem si knihu, kterou měli mít údajně skladem a zvolila metodu platby předem. Kniha mi nedorazila ani během 14-ti dnů, s tím, že mi z obchodu po mém urgování psali, že stále nebyla naskladněna a slibovali dodávku co nejdříve. Nakonec jsem to nevydržela a objednávku zrušila. Obchod slíbil, že mi vrátí peníze zpět na účet nejpozději do 7 prac. dnů - dle obchodních podmínek. Peníze stále nemám - je to už přes 10 dní!!! Na můj dotaz mi odepsali, že toho jejich účetní má moc a nestíhá. Snad se dočkám. Takže tento ochod opravdu nedoporučuji a pokud se rozhodnete zde nakupovat v žádném případě nevolte způsob platby předem - mohlo by se stát, že nebudete mít ani zboží a ani peníze.

žádné, zboží jestě nedorazilo