www.kvalitniknihy.cz

Recenze www.kvalitniknihy.cz

Iva Zajícová

Přidáno: 24. února 2017

• Nic.
  • Dnes je to déle než jeden rok, co jsem za zboží zaplatila a dosud nic nepřišlo.Po zaplacení objednávky nic nepřišlo, pak se omluvili, že dodají zboží později, od té doby nekomunikují. Peníze nevrátili. Telefon je nedostupný. Obrátím se na někoho pro kvalifikovanou radu, jak dál postupovat. Rozhodně mě mrzí, že se společnost zachovala jak malé dítě a dělají mrtvého brouka.

Nekorektní a neseriózní jednání.

Lukáš Mayer

Přidáno: 9. prosince 2016

• Objednávka z ledna 2016 protahována tak dlouho až zrušili e-shop. Během roku několik příslibů, knihy zaplacené ale nikdo se neráčí ani zvedat telefon, natož odeslat nějakou objednávku.
  • V žádném případě nemám co kladného sem napsat, ani za snahu.

Zdálo se to levné a na knize není co pokazit. Pokud nejste zloděj, s tím jsem nepočítal.

magpies

Přidáno: 11. května 2016

• Uvádějí, že mají stránku v Rekonstrukci, tzn. nemožnost objednání.
  • Odpudivé - z 322 recenzí dle jejich vyjádření napsal jeden nespokojenec rovnou 100. Tuto reakci sotva napíše normální osoba.

Nejlepší ceny nás navedly na tento shop s hezkým názvem, ovšem jeho hodnocení nic-moc. Viz. odkazy:

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Važený anonyme - pokud máte u nás nevyřešenou objednávku, což asi ne, tak napište nám na eshop@kvalitniknihy.cz a peníze vám budou OBRATEM vrácené zpátky.

Ověřený zákazník www.kvalitniknihy.cz

Julie Golasowská

Přidáno: 9. května 2016

• při problémech přestanou komunikovat
  • nedostala jsem zboží
  • neinformovali mě o stavu objednávky víc než 4 měsíce
  • přestali odpovídat na emaily zareagovali až potom co jsem jim 4x za den volala odpověděli mi emailem, že mi vrátí peníze, ale telefon mi nezvedli

Pokud nechcete nikdy dostat objednané zboží tohle je obchod pro Vás. Komunikace velice špatná a pokud se jim sami po téměř půl roce nezačnete VELMI intenzivně připomínat, nepočítejte ani s vrácením peněz. Celkově vrhají na eshopy velice špatné světlo pokud by tohle měla být moje první zkušenost s nákupem přes internet bylo by to taky NAPOSLED!!!!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

... A taky vám bylo vše náležitě vysvětleno...omluvili jsme se vám a IHNED jak jsem zjistili problém, tak peníze jsme vrátili -to jste zapoměla napsat

jg

Přidáno: 9. května 2016

• zboží objednáno v prosinci 2015 dodnes nedorazilo 9.5.2016 nejdříve mě v komunikaci ujištovali, že zboží určitě dorazí, ale nepřišlo nic i kdž už bylo zaplaceno a navíc přestali komunikovat ...silně pochybuju, že svoje peníze ještě někdy uvidím. OPRAVDU NEDOPPRUČUJU!!!!!

OPRAVDU NEDOPPRUČUJU!!!!!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Napište email - eshop@kvalitniknihy.cz a peníze vrátíme OBRATEM.

koala

Přidáno: 27. dubna 2016

• 13.1.2016 objednávka + obratem zaplceno, do dnešního dne zboží nedorazilo. V průběhu komunikace byly ze začátku výmluvy na skladníka, na stěhování, na dodavatele... nyní už přestali komunikovat úplně.
  • Nemám tedy zboží ani peníze:(

Za mě tento obchod rozhodně nedoporučuji. Nechápu, jak v dnešní době můžou lidi takto ,,podnikat"

Poučení pro příště - Budu číst recenze na obchod před objednávkou!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

A kdo jste Koalo? Napište nám na eshop@kvalitniknihy.cz a vše bude vyřešeno obratem.

Tulipp

Přidáno: 26. dubna 2016

• 0,0000000000000 nic
  • Vloni jsem poznal jejich neserioznost.

Měli bychom přestat vyhrožovat Čojkou, Policií a už začali jednat- kazdý sám za sebe popíše co a jak, z mejlů lze kopírovat obsah.

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Jeden člověk tady píše 100 komentářů. Pokud má někdo problém - nevyřešenou objednávku nebo něco podobného, tak stačí napsat na eshop@kvalitniknihy.cz a obratem se všecho vyřeší, tak prosím vás nepište hlouposti.

Vojta

Přidáno: 25. dubna 2016

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.
Ověřený zákazník www.kvalitniknihy.cz

Přidáno: 25. dubna 2016

• Dodacie lehoty

Aida

Přidáno: 19. dubna 2016

• Zaplacením předem na jejich účet bych se stala donátorem lumpů.
  • Z hodnocení zklamaných a hloupých zákazníků, kteří si předem neověří špatnou reputaci vyplývá jediné - Nula bodů !

Naštěstí jsem si dala čas a našla tuto stránku. Jako důchodkyně ráda čtu, ale za cenu dotování lumpů, kteří se tváří jako firma se zaměstnanci si objednávku odpustím a vrátím se na Knižní klub.