• /

Rychlost a spolehlivost, dobrá komunikace.

• Špatná komunikace, neinformovanost o stavu objednávky - poslední zpráva o přijetí platby, od té doby (asi 14 dni) nic.

Nedoporucuji

• ŽÁDNÉ!
    • ŽÁDNÁ KOMUNIKACE! ZBOŽÍ ANI OSMÝ PRACOVNÍ DEN PO PŘIPSÁNÍ PLATBY NA ÚČET OBCHODU NEDORAZILO!

OBCHOD PROPAGUJE DORUČENÍ 3-7 PRACOVNÍCH DNÍ! ZBOŽÍ JSEM OBJEDNAL A ZAPLATIL 3.1.2016, PLATBA POTVRZENA A PŘIPSÁNA 5.1.2016 A 15.1.2016 NEMÁM ANI ZBOŽÍ, ANI PENÍZE A ŽÁDNOU REAKCI Z OBCHODU KVALITNIKNIHY.CZ!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Dobrý den, psali jsme vám email, již 4 den od objednávky, že zboží doobjednáváme a bude vyexpedované začátkem příštího týdne.

• Výhody? Zde je nenajdete!
    • Anebo ano, kdo má rád adrenalin, nechť zakoupí, zaplatí a čeká co se bude dít ... kromě zvednutého adrenalinu NIC!
    • Toto byl můj první a zároveň poslední nákup!
    • Dne 25.11.2015 jsem objednala zboží, zaplatila bankovním převodem, dnes je 15.1.2016 a zboží nedorazilo, peníze nebyly vráceny zpět na účet.
    • Obchod sice komunikuje, nicméně jsou to jen sliby a lži. Včera mi bylo sděleno, že zásilka byla předána dopravci. Nebyla!

Pokud chcete zakoupit knihy v tomto eshopu, doporučuji nejdříve pročíst recenze!!

Už nikdy více!
    Škoda, že jsem před vánoci spěchala a radovala se, že je kniha SKLADEM a nepročetla si před objednáním recenze...

Obracím se na ČOI.

Dobrý den vážená paní,

peníze jsme vám zaslali na váš účet jak jsme slíbili a jak jsme se i dohodli. Omluvte nás, že jsme vám peníze neodeslali v tu samou sekundu co jste odeslala mail. Jasně jsme vám psali, že pokud si přejete objednávku stornovat, tak jí stornujeme a peníze vrátíme na účet. Objednávku jste stornovat nechtěla. Kontaktovali jsme vás na mail.

• Nedoporučuji. Ačkoliv uvedeno, že kniha mají skladem, částka uhrazena předem, kniha dosud nedorazila, měl to být vánoční dárek.

Dobrý den, Darinko,
    mrzí nás vaše negativní zkušenost. Bylo vám nabídnuto, že pokud již nemůžete déle čekat, tak objednávku stornujeme a peníze vám vrátíme na účet. Při několika tisícech titulů se bohužel občas stane, že je problém z naskladněním, obzvlášť pokud se nějaký titul vyprodá v procesu vyřizování objednávky a obzvlášť ve vánočním období. Napište nám na [email protected] abysme dořešili případnou kompenzaci za vaši nespokojenost. Hezký den.

Obchod doporučuji,rychlé dodání, dobrácena, výborná komunikace.

• ... člověk ušetří

• PayPal

po více než měsíci od objednání nebylo zboží doručeno. obchod nereaguje na emaily.

• peníze jsem poslal ihned po objednání, ale ani po 19 dnech žádná reakce obchodu. Ani potvrzovací email nic.
    • nemůžou přeci inzerovat začátkem měsíce, že dodání do 3 prac.dnů a skoro tři týdny nic

Mrzí mě, že i když se obchod omluvil za nedodržení dodací lhůty, stále mi dluží peníze za řádně stornovanou objednávku. Už nikdy nic zde neobjednám!

• Slušný výběr
    • Nulová komunikace

Objednal jsem a zaplatil 19.12.2015 knihu a doposud nic nedorazilo a nikdo se mnou ani nekomunikoval. Překvapuje mě takovéto obchody mohou ještě existovat !!! Naštěstí to nebylo nic dražšího...

• Dodací lhůty.

Jestli se na neco těšíte a chcete to mít rychle, tak tu nenakupujte.

• Výhody,pokud nějaké nabízí,jsou stejně k ničemu,protože vůbec nic nedodrží.
    • Jen samé sliby a lži.Kniha objednaná před více jak měsícem a prezentovaná jako na skladě nepřišla ani do 31.12.

Naprosto katastrofální jednání,nezájem personálu o nápravu.Dalším nakupujícím dopručuji vyhnout se velkým obloukem!!!

• přehlednost webových stránek
    • délka dodací lhůty

problém s délkou dodací lhůty jinák ok

• Knihy nedorazily. Komunikovala jsem před 20ti dny s obchodem a bylo mi slíbeno,že je zašlou na Prahu 10 a nic se neděje. Urgovala jsem to ještě jednou. Knihy jsou dávno již zaplaceny.

No coment. Stále čekám opožděně na dárek.

• Zboží uvedené skladem není skladem.

Vánoční dárek nebyl doručen. Obchod se mne o zpoždění nezranil informovat.

• Dobrá nabídka knih
    • Garantovali doručení do Vánoc, ale zboží dosud nedorazilo; nikdo mi nebral telefony, když jsem chtěla zjistit stav objednávky; na email jsem dosud nedostala odpověď (poslala jsem před 5 dny, 22.12. kdy už mělo být zboží doručeno).

Nespokojena s komunikací obchodu

• nevím
    • rychlost, komunikace

K.O.

• mizerie

bida

• Dobré ceny, solidní výběr.
    • Objednané zboží nedorazilo. Od 9. 12. mám řádně objednáno i zaplaceno a bohužel tyto dárky pod stromečkem chyběly :-(
    • Z eshopu došel na moji urgenci pouze jeden email a to, že jedna položka v balíku chybí a nejsou schopni ji dodat. Dále už nic, ani balík ani podací číslo, aby se dal dohledat.
    • Celkově velké zklamání.

Za 15 dní od objednání zboží stále nedorazilo.
    Navíc položku, kterou inzerují jako skladem vůbec nemají.
    Bohužel nemohu doporučit, u jiných eshopů se mi nic podobného nestalo.