• Široká nabídky titulů
    • Delší dodání i když zboží mělo být skladem.

Obchod nabízí knihy za dorou cenu i když délka dodání je trochu delší zboží přišlo v pořádku.

• Nejprve jsem objednala knihu, potom si přečetla recenze na obchod a objednávku zrušila. Ze strany obchodníka mi přišel milý mail, že je škoda, že objednávku ruším, že knihu mají na skladě a hned po zaplacení knihu odešlou. Tak jsem uvěřila a nechala se napálit. Ihned jsem zaplatila a pak čekala týden a nic. Když jsem se ozvala, bylo mi vysvětleno, že jsem v pořadníku, ale knihu do 2 dnů určitě obdržím. Čekala jsem další týden a kniha nedorazila. Tak jsem objednávku stornovala. Opět milá komunikace, že to není problém. Udivilo mě, když měla být kniha již na cestě, že není problém udělat storno. Takže ty recenze, kde se píše o milé komunikaci, ale jsou to jen lži a výmysly, je opravdu pravdivá!! Pozor na tento obchod. Před týdnem jsem stornovala a peníze zatím nedorazily.

• prehledny sortiment
    • Dlouhe dodaci lhuty
  • Nevím,co mám hodnotit ?! Zboží jsem objednala před 14ti dny, stále ještě nedorazilo.....ani odpověď na otázku,jak to s dodávkou zboží vypadá..prostě nic.... příště rozhodně objednám jinde :/

V eshopu jsem byla ujištěna že balíček bude expedován do dvou dnů,dnes je to více jak deset dnů a balíček nikde.

• moc nerozumim tomu, proč jste mi poslali stránku na ohodnocení nákupu u vás, když mi ještě ani nedorazilo...

Objednal jsem 17.1. knihu, která byla skladem. Do dnes 3.2. i přes mailovou urgenci nebyla doručena

• žádné výhody nemá, doporučuji koupit jinde
    • nedodá objednané zboží
    • nekomunikuje emailem, když už tak s několikadením zpožděním
    • položky "skladem" není schopný dodat (pravděpodobně garážníci co jen přeprodávají...)

13.1. objednáno, 14.1. zaplaceno, do 2.2. zboží nedodáno i když je v nabídce "skladem".
    Přes "nezaevidování platby systémem" po nereagování na email. Naštěstí šlo o jednu knihu takže si ty necelé dvě stovky můžou nacpat do špic a dál neřeším, objednávám jinde.

• Otestují vaší trpělivost a schopnost čekat
    • Nevím co zdvořile říci o obchodu, kde zaplatíte a ani po řadě týdnů a urgencí zboží neobdržíte.

Tento obchod bych rozhodně nedoporučil. jediná přednost je, že komunikují, slušně a ochotně. Je to sice spíše ke zlosti, protože nic, co vám slíbí, nesplní a jen vás vodí za nos. Dva měsíce slibů všeho možného a výsledek jen zklamání z nefér chování, ztracený čas a tituly, na které jste čekali mezitím zmizí z trhu...

• rychlé dodání, zboží do druhého dne dorazilo

doporučuji všem

• Nesrovnatelně nízké ceny
    • Skvělá komunikace
    • Opravdu rychlé dodání
    • žádné jsem nezaznamenala

Moje zkušenost s obchodem je velmi dobrá a určitě zde budu nakupovat opakovaně.

• Objednané a zaplacené zboží neobdržíte ani po 3 týdnech. Žádost o vrácení peněz byla sice písemně akceptována nicméně nerealizována.

Pokud potřebujete knihu jako dárek nebo se těšíte na počteníčko, tak si asi pěkně počkáte.

• dobré ceny,rychlé dodání
    • zatím nevím

bezproblémový obchod v klidu domova

• Spolehlivost,komunikativnost,rychlost

• Sice "neplatíte" dopravu přes Českou poštu, ale zas si připlatíte za platbu (29 Kč v případě platby online kartou). Radši bych byla, kdyby e-shop rovnou napsal, že mám poštovné třeba 50 Kč, ale platbu zdarma, přijde mi to jako rovnější přístup.
    • Zboží sice měli poslat do 7 dnů, ale ani po 8 dnech, co mi přišel e-mail, že platba byla přijata, mi nepřišla zpráva, že by bylo zboží alespoň expedováno.

Možná má e-shop nízké ceny, ale na oko "doprava zdarma" a dlouhé dodací lhůty mi za nějakou další objednávku nestojí.

• cena rychlé dodání

v pořádku

• Příznivé ceny
    • Široký výběr
    • Na dotaz téměř okamžitá reakce
    • Informaci o zpoždění dodávky jsem dostal až po vznesení dotazu

Celkově jsem spokojen, jediné co mi vadilo je, že jsem dostal informaci o zpoždění dodávky až po vznesení dotazu. Nicméně reakce byla téměř okamžitá a vysvětlení bylo logické. Škoda, že se kupující o problémech nedozvěděl např. z webu. Mohlo to ušetřit spoustu stresu a dotazů.

• Mizerná komunikace! Špatné informace o dostupnosti zboží.
    • Zásilka objednaná 21. 12. 2015, se zbožím, které mělo být podle eshopu skladem, mi dorazilo až 19. 1. 2016. Tento e-shop nikdy víc!

Zboží jsem si objednala 21. 12., částku jsem uhradila ihned, platbou online, počítala jsem, že do Vánoc nedorazí, ale to, že mi 1. 1. dorazil mail k hodnocení nákupu tady na Heurece, a od obchodu ani zpráva, a že jsem jim musela napsat 5. 1. sama, jinak by se vůbec neozvali, s tím jsem nepočítala.

5. 1. mi napsali, že zboží vlastně vůbec nemají na skladě a dorazí jim teprve následující den, ačkoli v eshopu byl stav "na skladě", jinak bych si knihu vůbec neobjednávala. Budiž.

Ovšem 17. 1. pořád žádná zásilka ani zpráva. Musela jsem jim tedy opět napsat sama, a teprve potom, 18. 1. zásilku odeslali. ČP jí doručila následující den.

Rychle, prehledne, spolehlive

• nespolehlivost

Bohužel nemohu doporučit.
    Knihy jsem objednala a zaplatila 30.11.2015. Přes veškeré ujišťování je obchod nebyl schopen doručit do Vánoc (expedováno 22.12.2016) a nakonec dorazilo 6.1.2016.
    Dorazily pouze dvě knihy, peníze za třetí knihu mi byly vráceny až 11.1.2016!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Dobrý den, to nás mrzí. O nedostupnosti knihy jsme vás informovali předem a pak jsme objednávku expedovali 22.12. Za doručení 6.1 bohužel již nemůžeme.