Zboží nebylo skladem, po telefonním hovoru, do hodiny tel. odpověď do třetí den, bude naskladněno, můžete objednávat, poptávka otevřená. Druhý den, SMS zboží připraveno k vyzvednutí.

S pozdravem petr.ťop.

• Dobrá cena

Objednavka zrusena penize vraceny vse ok.

rychlý shop

• zboží skladem
    • rychlá expedice

Vzal jsem obchod ze seznamu prodejců na stránce Rowenty. Všechno fungovalo jednoduše a bez komplikací. Rychlý a snadný obchod.

• velmi dobrá komunikace. vse OK
    • není

Prohlídnu nabídku, objednám, dostanu potvrzení objednávky, avízo odeslání, avízo doručení, zaplatím dobírku a vyzvednu. Vše v pohodě, jak by to mělo vypadat všude. Naprostá spokojenost

• Ochota týmu a rychlé dodání se

Špatný vývrt! Ale za to nemůže Kupto!

• Rychlá reakce na vyřízení objednávky.

Nemám.

OK!

• Dopravce TOPTRANS

Objednávali jsme bazén s příslušenstvím. Z 5 věcí dorazili 2 (bazén a krycí plachta) bohužel podložka pod bazén a další věci ne. Což byl problém, manžel si na ten den vzal dovolenou a bez podložky nebylo možné ho postavit. Chyba byla u dopravce, kdy mi přišla zpráva, že zítra doručují balík a ten další den jsem tam musela odpoledne volat, jak to vypadá s doručením. Zásilku mi přivezl pan v osobáku, protože se mu to nevešlo na auto a ani se neobtěžoval zavolat (jak byl prý povinný). bazén přišel v poškozené krabici (nejspíš od toho, jak to tlačili do auta) Samozřejmě po zjištění co vše chybí už v pátek v KupToTu nikdo nebyl, ale hned v pondělí ráno jsem volala, došli jsme k tomu, že je chyba u dopravce, ale že mi ihned pošlou zboží které mám zaplacené, abychom bazén mohli postavit. V úterý došla doposlaná zásilka ovšem i zbytek z TOPTRANS (rozbalili paletu aby se to vešlo do osobáku a půlku zásilky zapomněli naložit) ‍♀️ takže jsem to najednou měla 2x a eshop KupToTu si ten jeden balík stáhl zpět.

Celková spokojenost s eshopem 1*, ale dopravce TOPTRANS už nikdy .

Byla první a vpořádku

• "Zboží skladem" píšou, ale není.

• S obchodem jsem velmi spokojena, velmi dobrá spolupráce a ochota pomoci při problémech s dodáním zboží zaviněných dodací službou.

• Spolehlivě jednání i dodání zboží

Vše probíhá OK.
    Komunikace OK.