• Ceny
    • Sortiment
    • Pečlivě zabaleno

Spokojenost

Výborné

• Výborná komunikace, výborný přístup od prodejce včetně doporučení.
    • Žádná

Rychlost, kvalita prodeje, profesionalita

Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou

• Domáci e-shop s osobným nadštandardným prístupom
    • Dobré ceny
    • Osobný odber (Ostrava)
    • Veľmi zaujímavý výber tovaru
    • Rýchle doručenie

Nakupoval som už niekoľko krát (a budem aj naďalej) a mám len tie najlepšie skúsenosti. Nadštandardný a osobný prístup (a vždy s úsmevom) je veľmi príjemný bonus a vždy odchádzam maximálne spokojný.
    Som rád, že v dnešnej dobe existujú aj takéto e-shopy!

• O.k.

Doporučuji.

• vše OK rychle a bez problémů...

bezproblémový nákup

• Poškozená krabice

• Zboží které bylo a stále je uvedené skladem ani po 20 dnech nebylo dodané.
    • Neplatte předem!Platba za nedodané zboží byla vrácena po vícenásobné urgenci po 21 dnech!

Že je zboží skladem není garance že Vám ho dodají.
    Zboží u kterého bylo uvedené skladem ani po 20 dnech nebylo dodané.
    Objednané zboží jsem obratem uhradil ale po 10 dnech urgence s žádostí o aktuální termín dodání mi bylo řečeno že nám kávovar nedodají.
    Byl problém opět po urgencích vrátit uhrazenou částku. PLATBA BYLA VRÁCENA PO 25 DNECH.
    Stalo se tak až po výhrůžce s ČOI.
    Podle informací zboží je stále skladem ale o 5500,-Kč dražší.

Reakce obchodu KupToTu.cz

Tuto recenzi nám udělil majitel obchodu www.sandi.cz, protože jsme mu nechtěli a odmítli dodat zboží.
    Tuto recenzi nám udělil majitel obchodu, který má hodnocení 51% viz. https://www.zbozi.cz/obchod/6454/
    Tuto recenzi nám udělil majitel obchodu , který si píše sám recenze a heuréka mu je úspěšně maže bohužel né všechny viz.https://obchody.heureka.cz/sandi-cz/recenze/
    Tuto recenzi nám udělil majitel obchodu, který obdržel za posledního půl roku cca 20 recenzí a kdyby si nepsal recenze sám sobě, tak by neměl jediného spokojeného zákazníka.
    Tuto recenzi nám udělil majitel obchodu www.Sandi.cz , který se nejmenuje Franta ale Ing. Ferdinand Rábek
    Vzhledem k tomu, že objednávka je vytvořená na IČO, tak jsme mu nevrátili peníze, protože nám vyhrožoval ČOI, ale aby poznal jaké to je, když to stejné dělá on svým zákazníkům, což si můžete přečíst v recenzích a my se nedivíme viz.https://mapy.cz/zakladni?pano=1&source=firm&id=13472965&pid=92047961&newest=0&yaw=5.030&fov=0.980&pitch=-0.236&x=17.7226767&y=49.2245162&z=17
    Takoví lidé by neměli mít právo psát recenze, protože nejsou schopní normálně fungovat, obchodovat a jsou ostudou všech Českých poctivých obchodů.

KUPTOTU.cz

Kupoval jsem poprvé a obchod mě nezklamal. Zboží dodané i rychlejí, než psali v informaci.

• Perfektní

• Rychlé doručení
    • Výborná Průběžná komunikace o stavu objednávky

ok

• objednávka vyřízena následující den
    • široký sortiment výrobků
    • zajímavé ceny

• Sortiment
    • Přehlednost
    • Rychlost odeslání

Velice vstřícné jednání ze strany prodávající

Spolehlivý obchod

Rychlost objednávky,dobrá cena

Rychlá reakce na objednávku. Bezproblémové a rychlé doručení zboží.