• Zatím nevím o žádných
    • Špatná komunikace
    • TOP zboží není skladem
    • Po urgenci slíbí ale nesplní

Jako všude kupujete na vlastní riziko:)

• Obchod nedodržuje otvírací dobu, takže až na potřetí jsem v obchodě někoho zastihla :-(.
    • Ráno sem určitě nechoďte .-)

• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Co znamená dlouhá dodací lhůta a čeho?

• Bohužel nemůžu hodnotit!
    • Zboží jsem objednala 28.5. do dnešního dne 9.6. zboží nedorazilo! Ze strany obchodu žádné informace o objednávce nejsou!

Tento internetový obchod nedoporučuji!
    Objednala jsem zde poprvé a naposledy! Ještě nikdy se mě nestalo, že by z internetové obchodu trvalo doručení tak dlouho! Nehledě na to, že nejsou schopni zákazníka vyrozumět!

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Je to možné v případě objednávek speciálních zakázkových čoček, jako jsou některé okrajové vysoké hodnoty, cylindry, barvy apod. Na ty se čeká třeba i měsíc. Ale toto je všude. Bohužel jsme všichni závislí na jednom výrobci a s tím se nedá moc udělat.

• Napsali mi, že jeden produkt už nemají, ač ho ještě měli na stránkách. Ostatní nákup nedorazil vůbec. Nechodili mi emaily o stavu zboží a to ani první mail o potvrzení objednávky.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Nezlobte se, ale toto je holý nesmysl! Emaily o stavech objednávek odesílá mejlový automat a pokud jste si zadal/a svoji emailovou adresu správně, pak není možné aby jste zprávy neobdržel/ a. Vše nasvědčuje tomu, že Vám z nějakého důvodu objednávka vůbec neprošla do systému. Už jen to že nepřišlo ani potvrzení je víc než zarážející.

• Zboží bylo z mého účtu zaplaceno předem, po týdnu mě informovali, že platba jim nepřišla. Odepsala jsem, že peníze z účtu odešly před šesti dny, přesto znovu přišel mail, že jsem nic neuhradila. Teprve po několika urgencích a doložení, že peníze odešly, zboží dorazilo - po jedenácti dnech a nejistoty, že peníze nezatají.

Nespolehlivý prodejce.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, nemáme nejmenší důvod zatajovat peníze, ale pokud se stane, že někdo neuvede VS symbol (číslo objednávky), které je všude uvedeno a nezaplatí přesně stejnou čásatku nb se nám sejde více podobných objednávek a ještě zákazník nereaguje ihned, je řešení poměrně složité. Potom se může stát že se vyřízení takovéto objednávky značně protáhne.

• dodací lhůta je tak dlouhá, že mne to přivedlo do potíží, nevidím, nemám nové čočky! Objednávala jsem 4.4. a dnes je 15 a stále nic!!!!

Dobrý, ale e s tak dlouhou dodací lhůtou!

Delivery took far too long. Contact solution and contacts case wasn't in a box.

Mají uvedeno, že je skladem něco, co skladem vůbec není a dodací lhůta by se prodloužila min. na 14 dní!

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

děláme, co můžeme. Pokud máte zájem o výrobek, který nemáme skladem a nechce se Vám čekat, zavolejte nám. Poradíme Vám vhodnou alternativu a třeba najdeme výrobek, který budete mít ještě raději. (Dobu dodání čoček na zakázku bohužel neovlivníme.)

David Sedlák, Kup-čočky.cz

• Po 14 dnech nic nedošlo!

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, děkujeme za podnět. Je to možné v případě speciálních kontakních čoček - torické, některé barevné, multifokálí atd. Zboží na objednávku. Navíc byly svátky. Inventury dodavatelů, výrobců související s koncem roku. Informujte prosím přímo náš zákaznický servis. Pokud ještě není vyřešeno. Uděláme maximum k Vaší spokojenosti.

• Dlouhá dodací lhůta. Konkurence je nepřekonatelně rychlejší (objednávala a platila jsem ve stejnou dobu a zásilku jsem si byla vyzvednout po 4 dnech, navíc mi chodily zdarma informační sms). Slabá komunikace se zákazníkem. Po 14 dnech od zaplacení mi stále nepřišel mail, že si mohu zásilku vyzvednout. Pouze jsem byla po týdnu upozorněna, že požadovaný produkt došel na skladě, ale že zásoba bude druhý den doplněna a budu informována mailem. Po týdnu stále mailem nejsem informována. Navíc při objednávce požadovaný produkt podle jejich stránek na skladě byl.

Nedoporučuji. Dlouhá dodací lhůta. Slabá komunikace se zákazníkem. Po 14 dnech od zaplacení mi stále nepřišel mail, že si mohu zásilku vyzvednout. Pouze jsem byla po týdnu upozorněna, že požadovaný produkt došel na skladě, ale že zásoba bude druhý den doplněna a budu informována mailem. Po týdnu stále mailem nejsem informována. Navíc při objednávce požadovaný produkt podle jejich stránek na skladě byl.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, v našem obchodě jste informována jak prostřednictvím emailu, tak sms zprávou o přijetí a průběhu vyřizování objednávky. Pokud si ji zvolíte v možnostech. Tyto sms zprávy jsou smzřjm.zcela zdarma. Navíc máte možnost si kdykoliv zavolat na zákaznickou linku. Denně od 8 do 17.00 hod., případně zanechat vzkaz na záznamníku. Otázkou je, zda víte kam co píšete když objednáváte stejnou věc v několika obchodech naráz. To musí být docela honička. A ještě to udržet v hlavě kdo jak funguje :-)

• Pomalé vyřizování, zmatek.
    • Doručení trvá týden u Vás? To trvá z Anglie stejnou dobu.

děkujeme konkurenci

• Možnost osobního odběru
    • Napoprvé mi nebyl doručen dárek k nákupu

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Omlouváme se za nedopatření. Připomeňte se v další objednávce a dostanete dva :-)
    Příjemný den

• Stale cekam na objednane zbozi...

Dlouha cekaci doba...

Dobrý den, pane Kováři,

s jakýmikoli dotazy o stavu objednávky, nás prosím kontaktujte. Rozesíláme vždy e-mail o termínu doručení.

V minulém týdnu jsme však upravovali automatické e-maily pro zákazníky, které nám padali do spamu a bohužel, pár zákazníkům e-mail o stavu objednání a doručení do mailu opravdu nedorazil. Moc nás to mrzí, na kontrole doručitelnosti potvrzovacích e-mailů již pracujeme.

Pokud Vám Vaše objednávka nebyla stále doručena, napište mi prosím na [email protected]. Postarám se o nápravu a budu Vás obratem kontaktovat.

David Sedlák, Kup-čočky.cz

• Levná cena
    • Zboží zaplaceno a zatím nedodáno, žádná komunikace ze strany obchodu kdy zboží obdržím

Pozor na platbu převodem, pokud na zboží spěcháte, objednejte na dobírku, aby, když zboží nedorazí, jste nepřišli o poníze a mohli si objednat někde jinde.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, můžete nám napsat o jakou objednávku se jedná. případně prosím volejte na 774 630 541 zákaznický servis. Vše dořešíme k vaší spokojenosti

• dražší zboží než u konkurence

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

dražší než u konkurence? Když se podíváte na zboží.cz zjistíte že u většiny zboží jsme levnější než konkurence nebo srovnatelní. S garážovými prodejci se ani srovnávat nechceme, prtž potřebujeme zaručit jistou dodání. Takže pozor na lákavé a neúměrné ceny obchodů bez historie. Také se svého zboží nemusíte dočkat.

• Dlouhá dodací lhůta čočky stále nemám

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

o jakou objednávku se jedná?

• Má širokou nabídku, kterou není schopen asi realizovat - jinak bych zboží jistě měla už dávno doma.
    • Kdybych se nezačla o objednávku zajímat, nikdo by se mi neozval, že je s ní problém.
    • Prosím, aby mě kontaktoval někdo nadřízený paní Krškové.

Nespolehlivý

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den paní Miková, můžete mi na Vás zaslat kontakt, případně se mi rovnou ozvat na mob.: 774 630 540.

bohuzel negativni.zbozi jsem si objednala dosud nedorazilo a ani jsem nebyla zadnou cestou informovana o tom zdali zbozi vubec na skladu je nebo zdali se ma objednavka vubec vyrizuje.
    je mi lito ale z techto stranek si jiz nic neobjedam.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

...to nás velmi mrzí. A rád bych Vám tuto špatnou zkušenost nějak kompenzoval a přesvědčil Vás o opaku. Můžete se mi ozvat na mob. 774 630 540 případně zaslat kontakt na Vás?