• Komunikace.
    • Milné informace.

Objednala jsem si kontaktní čočky(2 balení, každé jiný dioptrie) 14. ledna 2016. Dne 27.01. mi bylo e-mailem sděleno, že dané čočky se v té jedné dioptrii nevyrábí. Bylo mi nabídnuto, že si můžu vzít dioptrii nižší nebo jen tu jednu, která je. Což je pro mě nesmyslné řešení, když mám na každém oku jinou dioptrii a nebudu si na oko dávat jiné dioptrie. Obratem jsem žádala o vrácení peněz a zrušení objednávky.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Velice nás mrzí vzniklé komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel jsme i my byli mylně informováni a skutečnou informaci jsme se od dodavatele dostali až 27.1. kdy jsme Vám hned psali. Chybu jsme opravili a nyní by mělo být již vše v pořádku.

• Nechápu obchod, který nabízí zboží s dodáním do 2 dnů a nemá ho skladem, navíc ho není schopen ani zajistit. Takový obchod zabírá místo na netu jiným, schopnějším!

ztráta času, nedoporučuji

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Bohužel se může někdy stát, že opravdu skladovou dostupnost neuhlídáme, ikdyž se vždy snažíme, aby se vše ukazovalo co nejaktuálněji. Navíc se bohužel ve Vašem případě jednalo o zboží, které už není k sehnání, jinak bychom Vám ho samozřejmě objednali.

• eshop

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s naším obchodem. Bohužel neuvádíte nic konkrétního, takže netušíme s čím přesně jste byla nespokojená. I tak děkujeme za hodnocení.

Nepřijatelně dlouhá dodací doba od předání dopravci.
    Nulová komunikace obchodu o prodlevě.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

uznáváme, že dodací doba, kdy šel balíček od přepravce na výdejnu, byla neadekvátně dlouhá. Nicméně toto nedokážeme nijak ovlivnit. Přepravce bohužel nebyl schopný balíček doručit do druhého dne, jak je obvyklé a ani nás o problému neinformoval, takže jsme zákazníky nemohli včas informovat. Celý problém jsme již s přepravce řešili a mělo by být vše v pořádku.

• Zadne
    • Kvalita webovych stranek

Spatny, objednane cocky mely mit skladem. Probehla objednavka, platba na ucet a nasledne az komunikace o tom, ze dany typ uz nemaji na sklade, prestalo se vyrabet. To samozrejme chapu, ale nechapu to, ze muze probehnout objednavka na zbozi, ktere jiz nelze expedovat. Prineslo mi to velke komplikace!!! Pri dioptriich -8, bez cocek...Obchod nedoporucuji.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost a nespokojenost s naším obchodem. Snažíme se vždy dělat maximum, aby byli naši zákazníci spokojení. Samozřejmě chápeme, že finální informace o nedostupnosti čoček Vám přinesla komplikace a potíže a jste právem nespokojena. Abychom předcházeli takovýmto podobným problémům s doprodejovým zbožím, jsou vždy u produktu v popisu vypsány nabízené varianty. Zřejmě jste si tedy popisku nevšimla a objednala čočky, které nebyly nabízeny. Ikdyž jak píšete, při navolení se Vám čočky zobrazily skladem a následně šly objednat, což samozřejmě byla chyba na naší straně. Díky Vašemu upozornění jsme již chybu odstranili a nebude se tak moci zopakovat. Děkujeme tedy i za tento Váš podnět a recenzi, díky které jsme se mohli zase o kousek zdokonalit a budoucím zákazníkům tak nabídnout lepší služby.

• Prizniva cena
    • Nezvladaji dodrzovat dodaci doby uvedene na webu
    • Cistici roztoky nevypadaji jako distribuce pro CR. Veskere popisky na obalu jsou v (pro me) neznamych jazycich (polstina, rumunstina, atp.). Prvni cistici roztok ma info v cestine alespon v pribalovem letaku(spolu se spoustnou dalcich jazyku). Druhy roztok nicmene neobsahuje cesky ani slovo (zajimalo by me, jestli se neco takoveho u nas smi vubec prodavat!!)

Rekl bych, ze na ukor nizke ceny se obchod snazi nakoupit "co nejlevneji" - i za cenu distribuce, ktera neni primarne urcena pro CR. Doporucil bych jim se zamyslet nad volbou dodavatele.
    Dle meho nazoru zbozi neni 'zavadne', jen proste neni urceno pro nas trh (a zrovna polstina, rumunstina a dalsi podobne jazyky ve me moc duvery nevzbuzuji).

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, zboží nakupujeme od českých dodavatelů. Na krabičkách je text v češtině buďto natištěn přímo výrobcem, nebo dle zákona distributoři češtinu lepí na obal na informační štítek.
    Čočky a roztoky světových značek se nevyrábějí pouze pro ČR, proto, ač se Vám to nelíbí, výrobci v příbalovém letáku a v popiscích na krabičce používají také jiné jazyky, než jen češtinu. I když ve Vás Vámi zmiňované Polsko a Rumunsko nebudí důvěru, budete se muset smířit s tím, že jsou to také státy EU, proto i jejich jazyky budou uvedeny na krabičkách a v příbalových letácích, stejně jako jazyky dalších států, ať ve Vás budí, nebo nebudí důvěru.
    Všechny prodávané krabičky jsou navíc označeny CE certifikací a jelikož se společně nacházíme na území EU, nemusíte nad takto označenými produkty spekulovat, jestli se zde smějí prodávat. Již to za Vás rozhodl někdo jiný. CE certifikace znamená schválení prodeje daného produktu v EU a ČR je zatím stále součástí EU, takže nemusíte mít obavu. Tyto produkty s označením CE jsou určeny k prodeji i u nás.

Vaše neznalost nás sice v komentáři dost poškozuje, ale bereme ji jako trest za zpoždění odeslání Vaší zásilky. Zde svou chybu uznáváme a mrzí nás. Vaše spekulace touto cestou bereme jako možnost vysvětlit ostatním, kteří by mohli také s obavami tápat ve vlastní neznalosti, jak funguje prodej v rámci EU a rozptýlit tak jejich případné obavy, protože prodáváme pouze zboží určené pro EU a s řádným označením.

Děkujeme Vám za nákup a Vaši reakci.

• BREJLE
    • KOMUNIKACE - NEDALI MI TEN SLÍBENEJ DÁREK

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, Vaší zásilku jsme obratem po Vašem objednání odeslali přesně tak, jak jste si objednal. Vždy máte dvě možnosti:
    - okamžitý dárek (musíte si na konci objednávky vybrat, který chcete)
    - sbírat body (a ty v budoucnu směnit při nějaké další objednávce za hodnotnější dárek)
    Vy jste si okamžitý dárek žádný nevybral, takže Vám bylo na konto připsáno 600 bodů za tento nákup. Body můžete uplatnit při jakékoliv další objednávce v budoucnu. Když jste si žádný dárek nevybral, proč si nyní stěžujete, že jste žádný nedostal? Každý, kdo si dárek vybere, jej od nás také vždy dostane!

• Zatim jsem zadne vyhody nezjistila
    • U zbozi bylo uvedeno NA SKLADE. Uz je to 3 tydny co jsem udelala a zaplatila objednavku a nic. Ani komunikace ze strany obchodu absolutne zadna.
    • S nimi nikdy vice.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

objednávku jste udělala 22.3. v neděli a u čoček bylo napsáno dodání do 3 dnů. Čočky byly zvoleny od dvou výrobců, kteří nám je sice obratem v pondělí poslali, ale jedna ze zásilek nám nedorazila. Ukázalo se, že se balíček ztratil. V tento moment jsme Vás ale měli informovat o vzniklé komplikaci, což jsme neudělali a stala se u nás chyba, kterou zde právem napadáte. Jinak zásilka měla být v úterý u nás a ve středu by jí nic nebránilo být u Vás, tedy do avizovaných 3 dnů. Bohužel než dodavatel znovu naskladnil toto zboží a poslal nám zásilku znovu, uběhlo několik pracovních dnů, ale ihned po přijetí zboží Vám byla zásilka expedována. To bylo 2.4. tedy 9. pracovní den od nedělní objednávky. Chápeme ovšem, že Vám tato doba v rozčílení přišla jako 3 týdny. Všem zákazníkům od nás chodí sms zpráva o přijetí a odeslání objednávky a zároveň e-mail, abyste měli základní informace. Za nepříjemnosti při vzniklé situaci se omlouváme a bereme si z ní ponaučení v čem se ještě zlepšit. Děkujeme Vám za recenzi a nákup.

• Zboží bylo polského původu/přelepeno českou
    • etiketou, na což prodejce neupozornil.
    • Kvalita velmi špatná.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Vaše reakce nás velmi mrzí a za naši snahu pracovat a prodávat zodpovědně ji vnímáme jako ránu pod pás. Žádné čočky, které prodáváme, se v Polsku nevyrábějí, i když by na tom i tak nebylo nic špatného, protože jde o zemi v EU podléhající všem kontrolám a normám. V Polsku se ovšem žádné čočky, ani roztoky nevyrábějí. Jediné, co na výrobcích pro náš východní blok je, že mají popisky v češtině, polštině, slovenštině, maďarštině apod. Je to z toho důvodu, aby výrobce nemusel své zboží pro každou zemi vyrábět zvlášť. Tak to funguje i s potravinami a dalším zbožím. Výrobci jako Alcon, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb a další vyrábějí v Malajsii, USA, Irsku, Anglii a dalších zemích světa. U všech výrobků je důležité, že jsou řádně registrovány a schváleny úřady k bezpečnému prodeji. Prodáváme pouze schválené produkty od českých dodavatelů a kvalita výrobků je pro nás na prvním místě.

• momentálně jsem tak rozčílená, že mne žádné nenapadají
    • udávání nesprávných obrázků u zboží
    • dlouhá dodací lhůta
    • zasílání neobjednaného zboží

Koupila jsem si v tomto obchodě čočky "Avatar", které mi domů došly cca po třech měsících. Dodací lhůta nicméně není hlavním důvodem, proč jsem s obchodem naprosto nespokojená. To proto, že jsem na trvající nepřítomnost mnou vybraných čoček na skladě byla několikrát upozorněna emailem. To bylo ale to jediné, co mohu firmě připsat k dobru.
    Čočky, ač jsou všude vedeny jako žluté, jsou ve skutečnosti bílé s jemnou žlutou linkou na okraji. Tento nedostatek jsem se také původně rozhodla přejít. Nicméně jsem nyní, více než půl roku po objednávce, dorazila po semestru domů a zjistila jsem, že mi domů od obchodu přišly další čočky, tentokrát dioptrické a rovnou dva balíčky za více než 700 korun, které jsem si neobjednala a které moje skvělá maminka s dobrou vůlí převzala a zaplatila. V současné době čekám, zda firma odpoví na email a situaci vyřeší k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den paní Němcová, věřte, že celá tato vzniklá situace nás velice mrzí a již jsme se Vám k ní vyjádřili v pátečním dopoledním e-mailu. Doufáme, že Vám tedy dorazil. Samozřejmě, že situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Doprava! Není možnost platit osobně!

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Při osobním odběru na optice v Nymburce a Brně opravdu platit hotově z technických důvodů nejde. Do budoucna však i tuto možnost chystáme. Pokud Vám nevyhovuje hradit předem, můžete využít jiná odběrná místa z naší nabídky, kde hradit hotově lze (Uloženka, Geis Point....)

• Nevím , jaké výhody obchod nabízí, jelikož moje objednávka mi nedorazila a následná reakce na úplné zrušení této objednávky byla nulová.
    • viz výše

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, přecházeli jsme na úplně nový systém. Kdy jsme chvíli pracovali v obou eshopech (starém i novém). Je možné že díky tomu došlo k pochybení. Každopádně toto se nám nestává a rádi bychom se proto dopátrali důvodu nedoručení. Budete-li nás ještě kontaktovat odměníme se Vám v další objednávce.

Děkujeme!

• nedodržení avizované dodací lhůty bez vysvětlení či nabídnuté kompenzace

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, nevíme sice v rámci jaké objednávky to bylo, ale každopádně se omlouváme a nabízíme kompenzaci v další objednávce. Připomeňte se nám prosím. Děkujeme

• Dlouhá čekací doba a nebo zboží nepřijde vůbec.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, můžete nám prosím napsat o jakou objednávku se jedná?

• nikdy nebyl problém s dodáním zboží, pokud se jednalo o vyzvednutí zboží v optice v Novém Semilasse, nikdy problém nebyl. Nově jsem vyzkoušela zásilkovnu na Nových sadech v Brně a stále nemám zboží, ačkoliv jsem je objednávala před deseti dny. Takže tentokrát nemůžu bohužel hodnotit kladně.

Stránky nepravdivě informují o tom, zda je zboží skladem či není. Nepravdivě garantují lhůtu dodání.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Děkujeme za reakci. Můžeme pochybit jako každý a v takovém případě se omlouváme a informujeme o případných změnách.

Jsem zklamaná čočky nesplnily mě očekávání..vůbec nekryji škoda že nejdou vrátit...

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Děkujeme za reakci. Je velmi důležité mít čočky předem vyzkoušené. Jedině tak můžete předejít případnému zklamání. Obzvláště u barevných nb crazy. Krytí ovlivňuje předevší vlastní barva očí. Čím tmavší jsou, tím je tmavší i barva krycí čočky. Prostě z tmavě hnědých blaknitně modré neuděláte. Je nám to líto.

Můj problém je následující...kontaktní čočky objednány a rovnou zaplaceny kartou.Druhý den mi přišlo sdělení,že zboží nemají ačkoliv se shop tvářil ,že je má.Od sdělení mého čísla účtu (2.11.2013) stále jen čekám a čekám ...a peníze nejdou a nejdou.Možná je 12 dní na odeslání peněz málo...možná žiji v době,kdy se peníze dopravovali dostavníkem a jejich doručení bylo nejisté díky nájezdům loupeživých band divokého západu.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Děkujeme za připomínku. Ano, došlo k pochybení a opomnění z naší strany. Za to se Vám HLUBOCE OMLOUVÁME. Obvykle se vracejí peníze na účty každé pondělí.

• Pekny a prehledny web
    • Dobra cena
    • Presto, ze u zbozi po celou dobu bylo (a stale je!!) uvedeno "Skladem", zbozi zatim nedorazilo - pry protoze je nemaji na sklade.

Zbozi zatim nedorazilo i kdyz by celou dobu melo byt skladem...

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

mrzí nás, že jste musel čekat. Vámi objednaná balení kontaktních čoček pro Vaše dioptrie a zakřivení, jsme bohužel měli skladem v počtu pouze jednoho balení a museli jsme tedy další doobjednat. O čem Vás kolegyně hned informovala. Rozumím Vašemu nedoporučení a vážím si Vašeho názoru. Bohužel jsme jenom lidi a občas se nám prostě nezadaří. Pokud se rozhodnete a zkusíte to s námi i příště, uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Za tým Kup-čočky.cz,
    David Sedlák

Ceny opravdu dobre, ale nedoporucuji z duvodu nespolehlivosti...