Zboží mi vůbec nedorazilo. Cítím se podvedena. Komunikace nulová.
    1.11.23 vytvořena a potvrzená objednávka.
    12.11.23 mnou zaslaný e-mail s dotazem na moji objednávku.
    19.11.23 objednávka stále nedourčena a e-mail stále ignorován.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Velice nás mrzí Vaše hodnocení. Dne 13.11.2023 jsem s Vámi mluvila telefonicky a nabídla Vám možnost rozdělení objednávky. Toto jste odmítla a chtěla počkat na celkovou objednávku ve které máte čočky s dodáním do 21 dní.
    Dnes 20.11.2023 jsme se telefonicky domluvily na stornu objednávky.

Kupčočky.cz

• přišly mi špatné čočky :(

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

mrzí nás Vaše poznámka v hodnocení. Pokud jste nebyla spokojená s objednávkou, mohla jste se ozvat našemu e-shopu. Nikde jsme od Vás nedohledali žádnou zprávu ani reklamaci ohledně dodání špatného zboží.

Kupčočky.cz

Nabízené zboží, které mělo být skladem a bylo zaplaceno kartou, v závěru nebylo k dispozici. Z toho důvodu byla objednávka zrušena.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

mrzí nás Vaše recenze. Bohužel toto zboží s expirační dobou bylo velmi rychle vyprodáno. Z množství objednávek nebylo možno uspokojit všechny zákazníky. Po telefonu Vám bylo nabídnuto zboží bez expirace za stejnou cenu, to jste odmítl. Platba Vám byla vrácena.
    Děkujeme za pochopení.

• Velmi ochotný personál
    • Čočky, které ukazují na obrázcích jakožto tmavě fialové, mi přišly v barvě šedé.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Pokud nejste se zbožím spokojená. pročtěte a využijte reklamační formulář, který naleznete na našich stránkách a zašlete zboží zpět k nám. U barevných čoček je upozornění - Uvedený obrázek u produktu je oficiálně dodáván výrobcem a je pouze ilustrační. Výsledný efekt vždy záleží na původní barvě oka uživatele a může se od ilustračního obrázku lišit.
    Děkujeme za pochvalu personálu.

Neodpovídá barvě

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

mrzí nás Vaše hodnocení. Ilustrační fotografie u ColourVue Glamour - Green jsou modelky s různou barvou očí a ukázka, jak přibližně tyto čočky překryjí stávající barvu očí. Pokud jste přesvědčena, že toto čočky nesplňují, máte právo na reklamaci. Stačí vyplnit reklamační formulář, který naleznete na našich stránkách a držet se instrukcí pro reklamaci. Neuděláte chybu, když přiložíte fotografii Vašich očí bez čoček a s čočkami.

Kupčočky.cz

• Telefonni cisla neexistuji, na e-mail nereaguji. Netusim kdy a jestli vubec pred tydnem zaplacena objednavka (>2000 Kč) nekdy dorazí.

• Rychlá doprava
    • Už 3x za sebou mi přišly čočky zničený

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

velice nás mrzí Vaše hodnocení. Píšete zde o opakovaném problému s dodáním poškozeného zboží. Nikde jsme nezaznamenali Vaši reklamaci, na kterou máte nárok. Pokud nejste se zbožím spokojená, informujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky. Popřípadě vyplněním reklamačního formuláře, který naleznete na našich stránkách a zasláním zboží zpět k nám.

Kupčočky.cz

Ozvali jste se pouze jednou a od té doby, kdy jsem chtěl zmněit objednávku na dobírku, ticho po pěšině, děkuji, už ne!!

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

mrzí nás Vaše hodnocení, máte objednány čočky u kterých ani výrobce není schopen udat dobu dodání. O této situaci jsme Vás informovali. Vaše objednávka je stále ve stavu vyřizuje se.

Kupčočky.cz

Do ted se me nikdo neozval nic me nedoslo a peníze si nechali .a žádný kontakt na ne nefunguje .

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

25.10.2022 jsme obdrželi Vaši objednávku a dnes 31.10.2022 byla odeslána.
    Omlouváme se za menší zpoždění v nejvytíženějším týdnu roku halloween a dni 28.10. statní svátek.
    Děkujeme za pochopení.

Kupčočky.cz

• Dlouhá doba dodání a nelze na dobírku.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

mrzí nás Váš komentář, bohužel v dnešní době mají všechny firmy velký problém s dopravou i obalovým materiálem.
    Dobírky jsme byli nuceni pozastavit. Příliš velký počet objednávek na dobírku se nám vracel zpět, zákazníci si zboží nepřevzali. Bohužel dopravce na toto nebere zřetel a nám účtuje dopravu k zákazníkovi i zpět. Jelikož jste u nás již nakupoval a zavolal nám byla Vám dobírka umožněna, tak jako ostatním solventním zákazníkům.

Kupčočky.cz

• Není to asi nevýhoda obchodu, ale čočky v očích nedrží a už dvakrát se mi zasekly za okem, při běžném používání. Ještě, že se mi podařilo je vyndat.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení. Chyba bude s největší pravděpodobností v zakřivení. Zkontrolujte prosím, jaké zakřivení Vám doporučil oční specialista. Na našem e- shopu jste objednal čočky se zakřivením 8.6
    Pokud máte doporučeno toto zakřivení, odešlete čočky s vyplněným reklamačním formulářem, který naleznete na našich stránkách a držte se instrukcí pro reklamaci. Přiložte potvrzení o doporučení zakřivení. Reklamace Vám bude jistě uznána.

Kupčočky.cz

• Vůbec čočky nekrejou jako propagují je to lež

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení. Ilustrační fotografie u ColourVue Glamour - Blue jsou modelky s různou barvou očí a ukázka, jak přibližně tyto čočky překryjí stávající barvu očí. Pokud jste přesvědčena, že toto čočky nesplňují, máte právo na reklamaci. Stačí vyplnit reklamační formulář, který naleznete na našich stránkách a držet se instrukcí pro reklamaci. Neuděláte chybu, když přiložíte fotografii Vašich očí bez čoček a s čočkami.

Kupčočky.cz

Objednáno 26.6. a stále nedorazilo - i přes výzvu co se děje se mnou nikdo nekomunikuje.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení. Pravdou je, že objednávka měla zpoždění. Vámi objednané zboží má dodání 5dní od výrobce k nám. S ohledem na 5 a 6.7. Od 12.7. jsme čekali na Vaše vyjádření zda chcete objednávku odeslat nebo vrátit platbu.
    18.7. jsme od Vás obdrželi informace, kam odeslat platbu a neprodleně jsme tak učinili.

Kupčočky.cz

• Čočky jsou až moc měkké, při nasazování mění tvar a nejdou nasadit

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

děkujeme za hodnocení. Pokud nejste zvyklý nosit kontaktní čočky, bude Vám chvilku trvat, než se je naučíte nasazovat :)
    Pokud si myslíte, že mají závadu, můžete vyplnit reklamační formulář a čočky poslat na reklamaci.

Kupčočky.cz

• zboží ani peníze které jsem převedla předem nemám - ani žádný email s vysvětlením

Vážená paní Černá,

Vaše nízké hodnocení a nepokojenost nás velice mrzí. O to víc, když jsme Vaší objednávku expedovali ihned dne 23.8. Nicméně dne 3.9. se nám objednávka vrátila od přepravce zpět jako nevyzvednutá. Ještě tentýž den jsme Vás informovali o vrácené zásilce e-mailem, ale do dnešního dne jste se nám neozvala. Objednávku Vám rádi znovu odešleme, ozvěte se nám prosím na náš tel.č. +420 727 887 352 nebo e-mail [email protected]. Hezký den!

• Čočky neprekrijou hnědé oči

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Vaše nespokojenost i nízké hodnocení nás velice mrzí. U všech barevných čoček a crazy čoček uvádíme, že zobrazené obrázky jsou pouze ilustrační a výsledný odstín vždy ovlivní původní barva očí. Abyste příště předešla nespokojenosti, je vhodné nejprve navštívit očního specialistu, který Vám čočky vyzkouší a Vy pak budete vědět, jak čočky vypadají. Hezký den.

• používání Balíkovny

Obchod funguje v pořádku, ale nedoporučuji si nechat zaslat zboží přes Balíkovnu, protože mně do dnešního dne - 14 dní není schopna balík vydat i když ho mají fyzicky na obchodě.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

velice nás mrzí, že jste měla problém s vydáním zásilky. Doufáme, že toto byl ojedinělý případ a nebude se taková chyba již opakovat. Snad se i po této špatné zkušenosti s přepravcem k nám ráda vrátíte a využijete z nabídky jiných přepravců, které nabízíme. Hezký den :-)

• vubec pres ne neni videt zamlzene a nedioptricke
    • nepouzitelne

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Vaše nespokojenost s objednanými čočkami nás velice mrzí. Objednávala jste ColourVue Glamour - Aqua (2 čočky tříměsíční ) - dioptrické Dioptrie -2,50, Zakřivení 8.6. Tyto čočky nosíte běžne, máte s nimi již zkušenost?
    Čočky jste nám mohla zaslat na reklamaci. Pokud je máte ještě schované, stále nám čočky můžete na reklamaci zaslat. Případně nás kontaktujte na tel. +420 727 887 352 nebo [email protected].
    Hezký den.

• klame zákazníky s dobou dodání

Při objednání uvádí dodací lhůtu tři dny. Bohužel zboží přišlo za 12 dní.
    Nedoporučuji. Klamavá reklama.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dobou dodání a nízké hodnocení . Chyba však nebyla na naší straně. Vámi objednané zboží nebylo na skladě - bylo na objednávku. Uvedená doba dodání čoček k nám na sklad byla tři dny. Tak také zboží na sklad přišlo a Vaší objednávku jsme ihned expedovali. Prodleva vznikla na straně přepravce.
    Chápeme Vaše rozhořčení, ale bohužel nedokážeme ovlivnit to, jak rychle přepravce zásilku doručí. Zvláště nyní v předvánočním čase, kdy je vytíženost přepravců vysoká.
    Rozhodně se nesnažíme zákazníky klamat, naopak se snažíme vždy objednané zboží expedovat co nejdříve.
    Hezký den.

• čočky v očích nedržely, vyhozené peníze

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, Vaše nízké hodnocení nás velice mrzí a to především z důvodu, že na vině není určitě kvalita čoček. Pokud Vám čočky v očích nedržely, znamená to, že jste si objednala čočky se špatnými parametry, které Vaším očím nevyhovovaly. Abyste předešla takovému problému, měla byste nejdříve podstoupit oční vyšetření u očního specialisty, který Vám parametry naměří a podle toho potom můžete čočky objednat. Při objednání jste souhlasem s obchodními podmínkami potvrdila, že jste takové vyšetření podstoupila. Vy jste však patrně čočky objednala bez tohoto vyšetření a v tom případě jste učinila nákup čoček na vlastní riziko. Je nám líto, že jste s čočkami nebyla spokojena, ale v tomto případě jste musela počítat s tím, že Vám čočky nemusí sedět.