• Čekala jsem 10 dnů na čočky, které mi zatím nedorazily. Žádnou zprávu s časem doručení jsem nedostala.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

tato Vaše objednávka nebyla expedována, protože nebyla zaplacena. Vaší druhou objednávku, kterou jste již zaplatila, jsme expedovali ihned. Hezký den.

• Ve vašem zásilkovém místě Inmedio v Mostě v Centrále je velice, ale velice nepříjemná obsluha - sprostá na zákazníky, neochotná. Už nikdy víc !!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

je nám velice líto, že na Vás ve výdejním místě byli hrubí a neochotní. Bohužel ale nechápeme, proč nedoporučujete náš obchod a dáváte nám takto nízké hodnocení. Výdejní místo, které jste si vybrala, není NAŠE zásilkové místo. Je to výdejní místo přepravce Geispoint, se kterým spolupracujeme. Kvalitu jeho služeb tedy nedokážeme nijak ovlivnit, můžeme podat pouze stížnost přepravci.
    Příště si můžete vybrat buď jiné výdejní místo (máme v nabídce také výdejní místa Uloženky) nebo si můžete nechat zaslat objednávku přímo na adresu.
    Hezký den.

• Žádná odpověď / reakce na stížnost

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, bohužel nechápeme, proč uvádíte, že jsme Vám neodpověděli na stížnost. Na Váš e-mail ze dne 10.4.2018 jsme Vám ještě tentýž den odpověděli s tím, že nám můžete čočky zaslat na reklamaci a předáme je na přezkoumání dodavateli. Na tento náš e-mail jste ovšem nereagoval a ani čočky nezaslal. Bez zaslaných čoček nemůžeme reklamaci řešit. Čočky nám na reklamaci stále můžete zaslat.

• :DDD

Hrůza! čočky dorazily, to ano, ale dostat čočku do oka bylo zdánlivě nemožné. Pořád se ohýbala, protáčela a lepila na prst. Když se mi jí nakonec podařilo zavést do oka, okamžitě se protočila a zajela hluboko do oka, kde se ztratila a začalo to hodně bolet. Nešlo mi jí dostat ven, takže jsem musela na pohotovost, kde mě naštěstí ošetřili.
    I přes to, že jsem měla údajně vhodné zakřivení se mi tohle stalo. Doktor mi dokonce navrhnu, abych tuto situaci řešila na ČOI. Díky včasnému zásahu nedošlo k poškození oka. Když jsme chtěla čočky reklamovat, nebylo to možné, přestože jsem je zabalila a byly nepoškozené, reklamaci mi neznali a ještě byli nezdvořilí a neurvalí. Roztok, kterého jsme se ani nedotkla a též ho chtěla reklamovat, také nebylo možné vrátit. Už nikdy si od nich nic neobjednám a svou zkušenost povím všem známým,a by neudělali stejnou chybu jako já. Akorát mě okradli, ohrozili na zdraví a ještě se neumějí chovat. Neprofesionální jednání, mizerná kvalita zboží a žádná možnost reklamace.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, slušně jsme Vás požádali o kopii zprávy z ošetření a o vyjádření očního specialisty, který Vám čočky v zakřivení 8.6 doporučil, abychom mohli Váš případ vyřešit u výrobce, protože vrácené čočky nejeví žádné chyby, na základě kterých by mohla být reklamace uznána. Pošlete nám prosím ty lékařské zprávy, které máte a o které Vás již podruhé prosíme a reklamace bude normálně pokračovat. Odpověděli jsme Vám na vše obratem a na vyřešení je ještě skoro měsíc, tak proč nás zde napadáte?

Objednávám pravidelně, tentokrát velké zklamání. Objednávka byla automaticky potvrzena, pak mi přišla SMS, že se mi ozvou, jakmile bude zboží připraveno a už jsem více než měsíc bez informace i bez čoček.

Vážená paní Plecitá,
    ve Vaší objednávce jste měla objednané dvoje kontaktní barevné dioptrické čočky. Jedny z nich byly na objednání a uvedená dostupnost u nich byla 21 dní. Bohužel jsme se v průběhu objednávky od dodavatele dozvěděli, že dojde ke zdržení objednávky a čočky tak přijdou na sklad déle než za 21 dní. O této skutečnosti jsme Vás informovali e-mailem dne 21.2.2018. Tázali jsme se Vás, zda si přejete na čočky počkat nebo zda si nechcete vybrat jiné. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou odpověď. Dne 2.3.2018 jsme Vám psali další e-mail s tím, že čočky již přišly na sklad a zda o ně máte ještě zájem a máme je expedovat. Bohužel jsme od Vás opět nedostali žádné info. Po té jsme se Vám pokoušeli i dovolat, bohužel opět bez úspěchu, jednou jste nám telefon dokonce "vytípla" a sama jste se zpět neozvala. Z naší strany jsme tedy udělali maximum, abyste byla o objednávce informována. Vaše recence a nízké hodnocení nás velice mrzí a mrzí nás o to více, protože jste naše stálá zákaznice a objednáváte u nás pravidelně a dlouho. I přesto doufáme, že se k nám do obchodu vrátíte a budete opět spokojena. Pěkný den.

• Zboží mi bylo odesláno o týden později, než bylo uvedeno na stránkách prodejce, takže týden po akci, na kterou jsem barevné čočky potřeboval.
    • Kontaktní čočky, které mi byly doručeny neodpovídají těm, které jsem si objednal.
    • Prodejce neodpovídá na e-maily či zprávy v"online podpoře" ohledně případného řešení problému.

Můj názor je bohužel velmi špatný, protože prodejce pohořel kde mohl. Důvodem zaslání čoček nesprávných parametrů jsou zřejmě neodpovídající popisky na eshopu. Chyba se stát může, ale docela mě mrzí ignorace ze strany prodejce. Teď mi doma leží pár nevhodných čoček.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor a velice nás mrzí, že jste byl s nákupem nespokojen. Objednávku jste učinil dne 28.12.2017 dopoledne, bohužel od 28.12.2017 probíhaly v našem e-shopu inventury a proto byla Vaše objednávka expedována 2.1.2018. V tabulce u čoček, které jste objednal, byl opravdu chybně uveden parametr průměru. Správně měl být uveden 14mm, jak je uvedeno v textu popisu. Tímto Vám děkujeme, že jste nás na chybu upozornil, stále je co zlepšovat. Nicméně nesouhlasíme s tím, že jsme Vám neodpověděli na e-mail, který jste psal. Na Váš e-mail ze dne 4.1.2018 jsme Vám ještě tentýž den odpovídali. A protože chyba v tabulce opravdu byla, psali jsme Vám, ať nám čočky vrátíte zpět a zašlete nám číslo účtu pro vrácení peněz. Bohužel doposud jsme od Vás neobdrželi odpověď ani čočky. Čočky nám stále můžete vrátit zpět. Hezký den.

• Čočky absolutně nesedí!!!

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, idkyž nás velice mrzí, že je takto nízké. Bohužel nevíme co myslíte tím, že čočky nesedí. Souhlasem obchodních podmínek jste potvrdila, že Vám čočky byly před koupí aplikovány očním specialistou. Musela jste tedy vědět jak budou čočky vypadat a jak Vám budou "sedět" na očích. Každopádně jste mohla kontaktovat náš zákaznický servis. Určitě bychom našli řešení k Vaší spokojenosti.

• Barva čoček nebyla podobná barvě na fotografii

Chápu, že obchod psal, že se barva úplně neshoduje s barvou na obrázku, ale tohle byl opravdu velký rozdíl. Opravdu bych doporučila reálné fotografie.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jak sama uvádíte, u všech barevných čoček a crazy čoček uvádíme, že se jedná pouze o ilustrační obrázky. Výsledný efekt také hodně záleží na původní barvě očí. Reálné fotografie máme u většiny barevných čoček a crazy čoček a stále je postupně doplňujeme, aby zákazníci věděli co kupují. Doufáme, že příště již budete spokojena :-)

• Zboží mi ani po 14 dnech nedorazilo, doprava je psána rychlá.

Určitě jsou stránky přehledné, ale ta doprava není příliš vyřešená. Trvá příliš dlouho.

• Zboží doručeno obratem
    • Fotka se absolutně lišila od skutečnosti. Po nasazení čoček nebyl vidět absolutně žádný rozdíl barvy!!!

• Měl by mit vice info o produktu.
    • Objednala jsem si modry čočky ale kdyz si je nasadim nejdou ani videt jen moje hneda barva. Přitom jsou nedioptricke takze jde vlasne jen o tu barvicku

Určite jsi to poradne rozmislet

barva čoček nesouhlasí ......velké zklamání

• Dobré ceny a velký sortiment
    • Doba dodání zboží i přesto, že má uvedeno skladem

Neřiďte se vůbec tím, že objednáváte něco co je skladem a budete to mít brzy, protože i tak si na doručení počkáte dlouho. S čímž já nepočítala a neměla jsem čočky včas na akci (akce 29. 10.) a zboží bylo uvedené jako skladem a objednávala jsem ho s celkem velkým předstihem (17. 10.). Dorazilo "už" 31. 10. :-/
    Za mě osobně nikdy víc a to jsem se radovala jaký super obchod jsem našla.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jedny čočky z Vaší objednávky bohužel skladem nebyly a dodání u nich bylo uvedeno tři dny. Objednávku jsme tak mohli expedovat v pondělí 24.10.2016. Zboží na uložence tak mělo být k vyzvednutí 26.10.2016. Bohužel došlo k technickým problémům na straně přepravce, který doručoval zásilku na Uloženku a tak byla Vaše objednávka připravena skutečně až 31.10.2016. Za tento problém se velice omlouváme a snad i přes tuto komplikaci se příště rozhodnote pro nákup v našem obchodě.

• žádná komunikace kromě vygenerovaných zpráv

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. O stavu Vaší objednávky jsme Vás informovali e-mailem, ale již jsme od Vás nedostali zpětnou vazbu.

• Nejde rozpoznat jak přesně čočky vypadají jak moc pestrá barva čoček je!!!

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Dobrý den, obrázky barevných čoček a crazy čoček jsou uvedeny vždy od výrobce a jsou pouze ilustrační. Proto by měl každý nejprve podstoupit aplikaci kontaktních čoček u optika a potom se Vám nemůže stát, že nebudete vědět, jak čočky vypadají. Aplikaci byste měla podstoupit i proto, abyste věděla, zda Vám budou čočky vyhovovat parametricky a zda je můžete nosit.

• Z mého jediného nákupu jsem velmi zklamaná, zboží neodpovídá vyobrazení, komunikace s obchodem velmi arogantní, rozhodně to byl můj poslední nákup zde.
    • fotky zboží jsou barevně upravené, nereálné. Barvy čoček v reálu neodpovídají vyobrazení ani minimálně.

jediným slovem - jedno velké ZKLAMÁNÍ. Podávám podnět na prošetření na čoi - klamání zákazníka.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale fotky u produktů rozhodně nijak neupravujeme. Fotky jsou vždy dodány přímo od výrobců.

Volám tam, abych zjistil zda zboží zajistí do 21dní a zda bude. Odpověď ano bude objednejte. Objednám,zaplatím vše potvrzeno a pak přijde mail, že zboží nejsou schopni dodat. Tak zase člověk volá ptá se proč... Odpověď je, že prověřili až po objednání a ne jak jsem volal poprvé. Peníze zaslali zpět a do druhého dne byly na účtu, ale víc starostí než užitku... bohužel mno...

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale bohužel u slunečních brýlí dochází k velmi časté obměně ze strany výrobce a někdy tak nestačíme všechny modely aktualizovat.

Na zboží čekám již tři týdny.Chápu, že astigmatické čočky jsou specifické zboží, jehož dodání trvá déle, ale vadí mi, že se opakovaně dotazujete na spokojenost zákazníka před dodáním zboží.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Dotazník o spokojenosti ale bohužel neposíláme my, ale automaticky Heureka po 10 dnech od objednávky.

• Klamání zákazníka - Propagace produktů pod fotkami, které jsou falešné.

Falešné fotky na webových stránkách. Přišly mi čočky, které měly být zeleno-šedé, ale byly průhledné a měly na sobě jen pár, nepatrně zelených čárek. Nakupovala jsem zde naposledy.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Mrzí nás, že jste nebyla se svou objednávku spokojena. V žádném případě ale neklameme zákazníky, ani neuvádíme nepravdivé fotky. Uvedené fotky jsou vždy přímo od výrobce. Pro předejití zklamání je dobré nejprve navštivit optiku a čočky vyzkoušet. Vždy totiž záleží i na původní barvě očí.

obchod neuvadi pravdive informace o produktech..Koupila jsem si barevne kontaktni cocky v domeni,ze dle popisu budou kryci a byli jen pro zvyrazneni prirozene barvy oci,coz je naprosto odlisne a dovolim si napsat,ze je to klamani zakaznika.... osobne obchod nedoporucim nikomu.

Reakce obchodu Kup-čočky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení i názor. Co se týče popisu produktu, ten máme vždy uvedený tak, jak nám uvádí výrobce. U barevných čoček ale vždy záleží na původní barvě oka, která výsledný odstín ovlivní. U některých barevných čoček máme i uvedeny skutečné fotografie, jak čočky vypadají ve skutečnosti. Abyste příště předešla případné nespokojenosti, je dobré navštívit oční optiku a čočky vyzkoušet. Jak máme uvedeno i v obchodních podmínkách, každé objednané čočky by měly být aplikované očním specialistou.