• přehlednost stránek
    • velký výběr
    • komunikace obchodu
    • ceny
    • bohužel, trochu delší doba dodání (+2dny), přeskladnění mezi skladem v Praze a prodejnou v Brně.

Reakce obchodu Kryteo.cz

děkujeme vám velmi za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k vaší spokojenosti. Doufáme, že si u nás vyberete i příště. Některé objednávky se nám nyní opozdily nestandardně díky technickému problému o 2-3 pracovní dny.

Můžete nyní kouknout na naše aktuální novinky v nabídce zde: https://kryteo.cz/zhave-novinky/. :-)

• ceny, vyber

• Kvalitní produkty
    • Velký výběr
    • Velký výběr možností dopravy
    • Nemožnost zaplatit na prodejně při vyzvednutí

Opravdu vyčerpávající komunikace, kdy při každém kroku na cestě k zákazníkovi přijde e-mail s informací o stavu. Perfektní!
    Koupil jsem si zde kryt promovaný v reklamě na FB stránkách a musím uznat, že je překvapivě kvalitní.
    Můžu jen doporučit.

Kryteo.cz

• Cena, komunikace s obchodem velký výběr

Nic

• Rychlé odeslání
    • Dobré ceny a slevy
    • Velký výběr tvrzených 9H skel na iPhone
    • Nevím o žádné

Tento obchod doporučuji všem!

• Výběr
    • Rychlé doručení

• Dobrá kvalita produkt
    • Rychlé doručení
    • Velký výběr zboží

Kryteo.cz

• rychlost dodání, kvalita, výběr

Kryteo.cz

• široká nabídka za zajímavé ceny
    • komunikace se zákazníkem

naprostá spokojenost

• Rychlost, komunikace, sortiment

• Obrovský výběr
    • Super ceny

Kryteo.cz

• Velký sortiment, rychlé dodání, splněné očekávání

Reakce obchodu Kryteo.cz

Můžete nyní kouknout na naše aktuální novinky v nabídce zde: http://kryteo.cz/zhave-novinky/. :-)