• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 3 týdny

U mobilu MB 600 nebyl český návod ani přes urgenci nebyl do dnešního dne dodán proto jsem nespokojen.

Reakce obchodu Kryteo.cz

návod k telefonu je dostupný případně přímo ke stažení na našich stránkách v popisu produktu. Odkaz pro stažení najdete zde: https://www.kryteo.cz/user/documents/upload/MB600_quick_guide_portrait_CZ_SK_PL_v1_1.pdf. Telefon je plně v CZ jazyce a neměl by být tedy problém jej obsloužit i bez prostudování návodu. Je nám líto, že jsme od vás obdrželi tuto negativní recenzi i když jsme zboží dodali obratem a návod je dostupný u nás na webu a je také standardně součástí balení.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 3 týdny

bez problémů
    Pavel

Reakce obchodu Kryteo.cz

děkujeme vám za vaše kladné hodnocení. Doufáme, že u nás nakoupíte i v budoucnu a budete zase spokojený s našimi službami.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 1 měsícem

• v klidu si mohu prohlédnout doma než koupím

Reakce obchodu Kryteo.cz

Děkujeme vám za vaše pozitivní hodnocení a doufáme, že si u nás vyberete i další produkty, které vám udělají radost.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 1 měsícem

Skutečně vysoká rychlost doručení objednávky.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 2 měsíci

obchodu jsem poslal sluchátka obratem zpět protože jsem nebyl spokojen s obsahem balení.Obchod mě neinformoval o příjmu balíčku ani o vyřízení reklamace.Peníze zpět za sluchátka jsem ještě nedostal takže nemám nic.

Reakce obchodu Kryteo.cz

reklamace jsou řešeny do 30 dnů od převzetí a vrácení peněz za zboží je řešeno do 14 dnů od jeho převzetí, jestliže nám kupující dodal se zbožím vyplněný formulář s číslem účtu. Peníze vám tedy budou zaslány v příslušném termínu na váš účet a nebylo nutné nám udělit negativní recenzi, protože jsme vám zboží dodali obratem a vrácení peněz proběhne v termínu 14 pracovních dnů od vrácení.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 1 měsícem

Objednávka přišla v pořádku a dodání sice nebylo ze dne na den, ale nelze to vnímat jako nevýhodu.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 1 měsícem

Velmi rychlé dodání a kvalitní produkt.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 2 měsíci

• Zboží do teď ne bylo doručené. Objednala jsem už před 10 dny. Na email a telefon ne odpovídají. Cca za týden mně napsaly že vec, kterou jsem objednala je poškozena a jestli ne chci jiny. Napsala jsem OK, a pak nastalo další ticho..

Reakce obchodu Kryteo.cz

opravdu jsme s vámi komunikovali a poslali vám dotaz, jaké zboží případně budete chtít z naší nabídky, jako náhradu. Kolegům jste na email odpověděl včera a k emailu se dostanou samozřejmě následující den, takže není pravda, že s vámi nekomunikují. Na telefonu jsou dostupní každý den od 12:00 do 18:00 a na emaily odpovídají standardně do 48 hodin.

rychlé dodání, dobrá komunikace

Kryteo.cz

• Několikátý nákup a vždy perfektní a lidský přístup
    • zboží ihned k dispozici

• Velký výběr, rychlost.

Zboží, co jsem objednala se zdá kvalitní, měla jsem ho za chvíli doma.

Reakce obchodu Kryteo.cz

Děkujeme vám za vaše kladné hodnocení a doufáme, že si u nás vyberete i další produkty, které vám udělají radost.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 2 měsíci

Dodanie rýchle a bez problémové

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 2 měsíci

Zakoupení produktu jako v ostatních e-shopech.Klasický průběh.
    Produkt nic moc,slabý magnet,silně kmitá,při přejezdu nerovnosti telefon z držáku sjede,,při tom mám destičku přilepenou na zadní stěně mobilu,takže maximální kontakt s držákem.

Reakce obchodu Kryteo.cz

Děkujeme vám za vaše hodnocení a doufáme, že si u nás vyberete i další produkty, které vám udělají radost. Pokud by produkt nesplňoval parametry a byl případně nějak vadný, tak jej můžete do 14 dnů vrátit zpět nebo jej u nás reklamovat.

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 2 měsíci

V tomto obchodě jsem již nakupovala. Zboží dorazilo ve velmi krátké době a v pořádku. Můžu jen doporučit

• Rychlé doručení
    • Výborná komunikace

• nakoupil v obchodě Kryteo.cz před 2 měsíci

• dobrý výběr a slušné ceny
    • rychlé doručení

slušný obchod,doporučuji