Dobré, můžu doporučit

Reakce obchodu Krásné koupelny

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení.

Krásné koupelny

• Solidní jednání, rychlá a bezpečná doprava

Reakce obchodu Krásné koupelny

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení.

• vstřícnost a komunikace

Po dokončení objednávky a telefonické komunikaci, byla vana důkladně zabalena a následující den v pořádku doručena na uvedenou adresu.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme.

Krásné koupelny

Super. Perfektně. Paní zavolala poradila nabídla nejlepší řešeni. Naprostá spokojenost. Vanu už máme doma a těším se na první koupaní.
    Děkujeme.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme.

Krásné koupelny

zboží jsem v pořádku obdržel, ale postrádám nějaký návod na montáž. Budu teprve muset vykoumat, jak to přidělám. Já vím, že to je záležitost výrobce a ne obchodu, ale ptali jste se, tak odpovídám.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Krásné koupelny

paní mě sama telefonicky kontaktovala a poradila mi s výběrem a dalším potřebným zbožím k vaně.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme.

Vstřícné jednání

• rychlé jednání

děkujeme za Vaše hodnocení.

• rychlé dodání a vstřícnost s termínem
  • Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

Na stránkách e-shopu vedou zboží jako skladem a přitom ho ve skutečnosti nemají. Nešvar mnoha českých e-shopů.
    Fakt je, že alespoň odpověděli docela brzo.

• Příjemné překvapení v podobě nižší ceny za výrobek než u samotného výrobce.

Vstřícná, rychlá, věcná, trpělivá a vlídná komunikace pracovnic Krásných koupelen.
    Zboží se zatím vyrábí, tak nemůžu níže odpovědět všechny otázky. Termín dodání na webu byl pro mne vyhovující.

Reakce obchodu Krásné koupelny

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, kterého si vážíme.

• Rychlá reakce na objedbavku

• Ochotná komunikace
    • Dodání přesně dle slíbeného termínu.
    • Zajistili zboží u kterého již skončila výroba.

Super přístup a komunikace obchodu. Dodali přesně jak slíbili zboží, které již oficiálně ukončilo výrobu ve slíbeném termínu. Vše dobře zabaleno a v prvotřídní kvalitě Intedoor. Expedice proběhla ve středu a ve čtvrtek dopoledne jsem již měl nábytek doma.
    Jen samé chvály.

Reakce obchodu Krásné koupelny

velmi Vám děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

Krásné koupelny

• rychlé vyřízení, spolehlivý a rychlý kurýr

Krásné koupelny

• Rychlá dodávka, perfektní komunikace. Vstřícnost.

eshop Krásné koupelny

• Výborné, nadstandartní.

• Super cena a rychlé dodání

Krásné koupelny

Komunikace s obchodem velmi dobrá, rychlé jednání a odpověď na dotazy.

Reakce obchodu Krásné koupelny

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

• Nepravdive info na strankach
    • Doda dobani delsi nez prislibena

I přestože na jejich stránkách v popisu pod produktem je napsáno: zákazník musí poskytnout součinnost a pomoc při odnosu vany z auta na místo montáže .... tak to není pravda. Nenechte se nachytat jako já. Mě přivezli vanu a pán mi ji chtěl nechat postavenou dole před barákem. Musela jsem tam s ním řešit jak ji vynést a samozřejmě zaplatit extra peníze. Také mi bylo e-mailem potvrzeno a přislíbeno že vana bude hotová do dalšího týdne, a na vanu jsem čekala přes dva týdny. Tento obchod nedoporučuji. A když jsem mluvila s paní po telefonu tak mi řekla, že mi s tím nějak nepomůže. Takže je to na vás jestli se rozhodnete u nich nakupovat nebo ne, ale buďte připraveni na skryta překvapeni.

Reakce obchodu Krásné koupelny

dovolte nám na celou situaci reagovat.

V popisu pod produktem je uvedeno, že v případě objednání montáže technikem, musí zákazník poskytnout součinnost a pomoc při odnosu vany z auta na místo montáže. Ve Vašem případě byla objednána pouze vana bez montáže.

V e-mailové komunikaci Vám byl sdělen termín dodání, který byl také dodržen. Dodání vany od přijetí částky za objednané zboží na náš účet až do dne přijetí zboží trvalo 9 pracovních dní. Ve dnech 1.5. a 8.5. byly státní svátky a v těchto dnech neprobíhala výroba ani svozy přepravních společností. Abychom vyhověli co nejkratšímu termínu dodání, zařídili jsme zaslání vany přímo od výrobce, aby byl termín dodání co možná nejkratší.

Výnos zboží na místo určení nezajišťuje řidič přepravní společnosti, pokud tato služba není předem objednána a zaplacena.

Naše zákazníky ubezpečujeme, že u nás žádná skrytá překvapení očekávat nemusejí.