• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

Na stránkách e-shopu vedou zboží jako skladem a přitom ho ve skutečnosti nemají. Nešvar mnoha českých e-shopů.
    Fakt je, že alespoň odpověděli docela brzo.

• Nepravdive info na strankach
    • Doda dobani delsi nez prislibena

I přestože na jejich stránkách v popisu pod produktem je napsáno: zákazník musí poskytnout součinnost a pomoc při odnosu vany z auta na místo montáže .... tak to není pravda. Nenechte se nachytat jako já. Mě přivezli vanu a pán mi ji chtěl nechat postavenou dole před barákem. Musela jsem tam s ním řešit jak ji vynést a samozřejmě zaplatit extra peníze. Také mi bylo e-mailem potvrzeno a přislíbeno že vana bude hotová do dalšího týdne, a na vanu jsem čekala přes dva týdny. Tento obchod nedoporučuji. A když jsem mluvila s paní po telefonu tak mi řekla, že mi s tím nějak nepomůže. Takže je to na vás jestli se rozhodnete u nich nakupovat nebo ne, ale buďte připraveni na skryta překvapeni.

Reakce obchodu Krásné koupelny

dovolte nám na celou situaci reagovat.

V popisu pod produktem je uvedeno, že v případě objednání montáže technikem, musí zákazník poskytnout součinnost a pomoc při odnosu vany z auta na místo montáže. Ve Vašem případě byla objednána pouze vana bez montáže.

V e-mailové komunikaci Vám byl sdělen termín dodání, který byl také dodržen. Dodání vany od přijetí částky za objednané zboží na náš účet až do dne přijetí zboží trvalo 9 pracovních dní. Ve dnech 1.5. a 8.5. byly státní svátky a v těchto dnech neprobíhala výroba ani svozy přepravních společností. Abychom vyhověli co nejkratšímu termínu dodání, zařídili jsme zaslání vany přímo od výrobce, aby byl termín dodání co možná nejkratší.

Výnos zboží na místo určení nezajišťuje řidič přepravní společnosti, pokud tato služba není předem objednána a zaplacena.

Naše zákazníky ubezpečujeme, že u nás žádná skrytá překvapení očekávat nemusejí.