• Sympatická prodavačka,vysvětlila montáž doplňku.Upozornila na možnost nákupu náhradních dílu.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme se těšit na případnou další objednávku.
    www.krasne-koupelny.cz

• Odborné popsání instalace.Kompetentni prodejce.

Spokojenost bez připomínek

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená a doufáme, že se v případě potřeby znovu obrátíte na náš e-shop. Tým www.krasne-koupelny.cz

Seriózní e-shop. Vše proběhlo dle předchozí domluvy. Doporučuji.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme. Jsme rádi, že jste byl spokojen. www.krasne-koupelny.cz

• ochotný personál

Vše v pořádku, doporučuji.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení, kterého si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byla spokojená. S pozdravem www.krasne-koupelny.cz

• Mila prodavačka,vše bez komplikaci.

• Rychlá komunikace

Vše ok

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na případnou další objednávku. www.krasne-koupelny.cz

• Velký výběr zboží
    • Kamenná prodejna

Velice seriózní jednání, vše proběhlo v pořádku. Doporučuji e-shop

Reakce obchodu Krásné koupelny

• Příjemné osobní jednání/vany ONE 140 vyprodány/ bleskově zajištěna výroba i dodání k probíhající rekonstrukci.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená, což je naší prioritou. Krásné-koupelny.cz

• rychlost, možnost vyzvednutí v GLS místě

Překvapil mně požadavek rozbalení a kontroly zboží při přejímání, neboť "na pozdější reklamace nebude brán ohled". Nedovedu si představit, že bych ve výdejně pracně rozbaloval (i doma mi to trvalo dost dlouho s několika nástroji) a pečlivě kontroloval dodané zboží. Takže jsem to risknul. Naštěstí bylo vše OK. Musím říci, že kdybych měl možnost zakoupit dané zboží jinde, asi bych to z tohoto důvodu udělal.

• Solidní ceny
    • Velký výběr zboží
    • Dodání platilo dle domluvy s e-shopem

Spolehlivý e-shop. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Krásné koupelny

• Ochota pomoci při výběru.
    • Super ceny.

Velmi dobrý výběr zboží na e-shopu, navíc za super ceny. Ochota poradit při výběru. Mohu jen doporučit.

www.krasne-koupelny.cz

• Personal zbozi zkontroloval,vysvětlil instalaci.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naším e-shopem spokojen a těšíme se na případný další nákup. www.krasne-koupelny.cz

• Okamžitě vyřízené,žádné zdlouhavosti.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený. Tým www.krasne-koupelny.cz

• Vstřícný přístup,rychlost vyřízení.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za hodnocení, kterého si velmi vážíme. Budeme se těšit na případnou další objednávku. www.krasne-koupelny.cz

• Mila obsluha,příjemné a věcně jednání.
    • Parkovani zdarma

www.krasne-koupelny.cz

Dobra komunikace,možnost parkovani zdarma,pohodovy prodavač.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a budeme se těšit na případný další nákup.
    www.krasne-koupelny.cz

• Velice pozitivní komunikace, možnost vyzvednutí objednávky mimo otevírací dobu.

Seriozní, vstřícný a milý personál.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Byl to můj první nákup a rozhodně ne poslední. Ocenuji velice dobrou komunikaci ze strany obchodu při upřesnění objednávky masážní vany.
    Obchod dopuručuji.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byl spokojen a těšíme se na případný další nákup. Hezký den www.krasne-koupelny.cz

• Ochotný servis,vysvětlili cestu,parkování zdarma