• Super rychlý servis.Mila komunikativní obsluha.
    • Parkovani u prodejny zdarma.

• Veliká ochota

Reakce obchodu Krásné koupelny

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si ho. S pozdravem www.krasne-koupelny.cz

• Sympatická prodavačka,vysvětlila montáž doplňku.Upozornila na možnost nákupu náhradních dílu.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme se těšit na případnou další objednávku.
    www.krasne-koupelny.cz

• Odborné popsání instalace.Kompetentni prodejce.

Spokojenost bez připomínek

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená a doufáme, že se v případě potřeby znovu obrátíte na náš e-shop. Tým www.krasne-koupelny.cz

Seriózní e-shop. Vše proběhlo dle předchozí domluvy. Doporučuji.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme. Jsme rádi, že jste byl spokojen. www.krasne-koupelny.cz

• ochotný personál

Vše v pořádku, doporučuji.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení, kterého si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byla spokojená. S pozdravem www.krasne-koupelny.cz

• Mila prodavačka,vše bez komplikaci.

• Rychlá komunikace

Vše ok

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na případnou další objednávku. www.krasne-koupelny.cz

• Velký výběr zboží
    • Kamenná prodejna

Velice seriózní jednání, vše proběhlo v pořádku. Doporučuji e-shop

Reakce obchodu Krásné koupelny

• Příjemné osobní jednání/vany ONE 140 vyprodány/ bleskově zajištěna výroba i dodání k probíhající rekonstrukci.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená, což je naší prioritou. Krásné-koupelny.cz

• rychlost, možnost vyzvednutí v GLS místě

Překvapil mně požadavek rozbalení a kontroly zboží při přejímání, neboť "na pozdější reklamace nebude brán ohled". Nedovedu si představit, že bych ve výdejně pracně rozbaloval (i doma mi to trvalo dost dlouho s několika nástroji) a pečlivě kontroloval dodané zboží. Takže jsem to risknul. Naštěstí bylo vše OK. Musím říci, že kdybych měl možnost zakoupit dané zboží jinde, asi bych to z tohoto důvodu udělal.

• Solidní ceny
    • Velký výběr zboží
    • Dodání platilo dle domluvy s e-shopem

Spolehlivý e-shop. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Krásné koupelny

• Ochota pomoci při výběru.
    • Super ceny.

Velmi dobrý výběr zboží na e-shopu, navíc za super ceny. Ochota poradit při výběru. Mohu jen doporučit.

www.krasne-koupelny.cz

• Personal zbozi zkontroloval,vysvětlil instalaci.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naším e-shopem spokojen a těšíme se na případný další nákup. www.krasne-koupelny.cz

• Okamžitě vyřízené,žádné zdlouhavosti.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený. Tým www.krasne-koupelny.cz

• Vstřícný přístup,rychlost vyřízení.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za hodnocení, kterého si velmi vážíme. Budeme se těšit na případnou další objednávku. www.krasne-koupelny.cz

• Mila obsluha,příjemné a věcně jednání.
    • Parkovani zdarma

www.krasne-koupelny.cz

Dobra komunikace,možnost parkovani zdarma,pohodovy prodavač.

Reakce obchodu Krásné koupelny

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a budeme se těšit na případný další nákup.
    www.krasne-koupelny.cz

• Velice pozitivní komunikace, možnost vyzvednutí objednávky mimo otevírací dobu.

Seriozní, vstřícný a milý personál.