• Rychlé dodání zboží.
    • Zboží bylo částečně rozbalené
    • Reklamace

Zboží dorazilo rychle. Parfém Dior za 2317 Kč. Krabička parfému byla ze spodu rozbalená. Jako vánoční dárek tudíž zcela nevhodné. Takže jsem to obratem vrátil. Dle sms z pošty to dostali zpět 21.12. Zatím se neozvali.

Vážený pane Nováku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí, pokud Vám byl doručena takto poškozený produkt. Na základě informací našeho reklamačního byla reklamace uznána kladně a vše bylo vyřízeno ku Vaší spokojenosti.

V případě dalších dotazů kontaktujte naše reklamační oddělení: [email protected], Telefon: + 420 491 204 256.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Nemá snahu řešit se zákaznikem chybnou platbu, neupozornil na možnost storna předem

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Je nám líto, ale objednávky, které nejsou uhrazené včas jsou systémem automaticky stornovány. Na základě komunikace s naším zákaznickým servisem, jsem platbu prověřili a nebyla dohledána.

V případě dalších dotazů, kontaktujte prosím náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Parfém přišel s rozbitou krabičkou, nedá se použít jako dárek

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, pokud Vám přišlo poškozené zboží. V případě takovéto komplikace je vždy třeba kontaktovat naše reklamační oddělení, nebo produkt zaslat k reklamačnímu řízení.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Bylo dodání zboží, které nebylo objednáno.

Obchod nedoporučuji, je nespolehlivý.

Vážená AB,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, pokud Vám bylo doručeno chybné zboží. Na základě informací našeho reklamačního bylo vše vyřízeno kladně a ku Vaší spokojenosti.

• Přehledný web
    • Nabídka zboží
    • Nedodá co objednáte

Těžko z jedné objednávky soudit zda se jedná o standard tohoto obchodu , nebo o vyjímku: Proběhla objednávka parfémů v hodnotě nad 3000,- Kč, placeno ihned při objednání. Dorazil informační e-mail o přijetí objednávky a druhý s informací o přijaté platbě. A dál.. již nic. Zhruba po 1 týdnu dotaz na firmu , jak to vypadá...zmatená odpověď , že to zjistí a dají vědět obratem. Další dva dny nic a když jsem chtěl znovu urgovat, přišel e-mail že PPL poškodila ?? zásilku a proto nedorazila. Podotýkám, že jsem nedostal e-mail že zboží odeslali ani e-mail, že PPL převzala zásilku. ( vylučuji pád e-mailu do spamu , jednak proto protože předchozí dva e-maily dorazily a také proto, že spam je kontrolován) Řešení dle obchodu - objednejte znovu , my to udělat nemůžeme není to technicky možné. .. Takže po mě chtěli abych zaplatil znovu a ještě mi nevrátili peníze za první objednávku. Protože se dohodnout nechtěli a já potřeboval nakoupit , ustoupil jsem a ukončil dohadování. Znovu jsem se přihlásil na jejich web a připravil si seznam zboží s cenami, tedy přehled nákupu, který mi původně poslali s potvrzením o přijetí objednávky. A pochopil jsem co znamená "Není to technicky možné" všechny parfémy byly zdražené řádově o stokoruny , některý až o 300,-kč během týdne.. a začal jsem uvažovat.. odeslali vůbec zboží ?? Proč jsem nedostal zprávu o předání dopravci ? Proč dopravce (PPL) neodeslal e-mail o převzetí do dopravy (zatím to vždy udělal) atd...
    A happy end ? Ano zde: Na konkurenčním webu jsem našel stejné zboží, některé dokonce o pár korun levnější než původní ceny na tomto webu a provedl objednávku. Ccca za 1 hodinu !!! přišel e-mail o předání dopravci (PPL :-) ) , o cca 1 hod. později následoval e-mail od dopravce o převzetí zboží a o 2 dny později ( v sobotu) PPL zboží dopravil naprosto bez problému. Konec dobrý, všechno dobré. A poučení 1. Neplatit předem, 2. Číst recenze, 3. Objednávat včas, aby se člověk nenechal díky stresu natlačit do nevýhodného jednání.
    Přeji Všem pohodu a krásné svátky AM

Vážený AM,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí komplikace způsobené při doručení objednávky. Bohužel došlo k poškození během dopravy. Na základě komunikace s reklamačním oddělením Vám byla nabídnuta vhodná kompenzace na novou objednávku. Určitě není v našem zájmu klamat ani poškozovat naše zákazníky.
    Prosím přijměte naši upřímnou omluvu za toto nedopatření, věříme, že v budoucnu se již nic podobného opakovat nebude.

V případě dalších dotazů kontaktujte náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

• Byly dobré ceny
    • Zákaznické centrum na 1

Chápu, že v předvánočním čase mají obchody co dělat, ale abych si objednala 3 věci a z toho mi ve finále posílali 1, to nepochopím. Zmatek s papíry a doplatky. Raději jsem balík neprevzala.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení a zároveň nás velmi mrzí, pokud došlo k doprodání objednaného zboží. Budeme se snažit, aby se již v budoucnu takovéto komplikace neopakovaly.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Dorazilo něco jiného než mělo

Vážený Barboro,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení rychlého doručení. Velice nás mrzí, pokud Vám bylo doručeno chybné zboží. V takovém případě je vždy třeba kontaktovat naše reklamační oddělení, nebo produkt zaslat k reklamačnímu řízení.

Nepřišlo vše objednané.,

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, pokud Vám byla nekompletní objednávka. V případě takovéto komplikace je vždy třeba kontaktovat naše reklamační oddělení, nebo produkt zaslat k reklamačnímu řízení.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Rychlé dodání,za mne super, bez jediné chybičky

Doba dodání byla jiná než se píše na stránkách!

Vážená Ivko,

velice nás mrzí tato nemilá zkušenost. Bohužel v době před Vánocemi může docházet ke zpoždění doručení. Dopravci čelí velkému nárůstu balíčků.
    Věříme že příště bude vše v pořádku a balíček bude doručen včas.

• Občas výhodné nabídky
    • Nemá vlastní výdejnu/prodejnu v praze.
    • Vyšší cena doručení a pro mně moc dlouhá doba doručení na zásilkovnu. Objednáno 25.10. 16:11. Sms o dodání zboží 29.10 Odpoledne. Objednávka obsahovala 3 stejné vůně.

No každopádně budu zde občas objednávat, ale vzhledem k dodací lhůtě, ceně a absenci vlastního výdejního místa budu vždy pečlivě rozmýšlet na kdy, za kolik bud u objednávat.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dobou doručení objednávky, vždy se snažíme objednávky zpracovávat a předávat dopravci v co nejkratším možném čase.
    V případě dalších dotazů, můžete kontaktovat náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Po pěti dnech čekání jsem volala, proč zásilku ještě neodeslali. Na to mi paní sdělila, že mi chtějí poslat jen část objednaného zboží, ale doobjednat nejde. Dopředu vědět nedali. Takže zklamání, měl to být dárek..

Vážená zákaznice,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s vyřízením Vaší objednávky. Věříme, že v budoucnu se již tato nepříjemná situace nebude opakovat.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Nákup z pohodlí domova.
    • Rychlé dodání.
    • Zboží neodpovídá nabídce.
    • Proti obchodu nemám nic, zato proti nabízenému výrobku ano, jsou to vyhozené peníze.

Absolutní zklamání. Fialová voda, která kolem vůně asi jen prošla, a to ještě hodně velkým obloukem. Originál je o něčem jiném.

Vážená paní Aleno,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, pokud máte pocit, že zboží neodpovídá nabídce. V případě, že se Vám zdá vůně v nepořádku je vždy třeba kontaktovat naše reklamační oddělení, nebo produkt zaslat k reklamačnímu řízení.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Balíček byl zaplacený, nedorazil. Při kontaktu se zákaznickým centrem mi bylo sděleno, že je chyba na straně dopravce, peníze že vrátí, ale nelze mi objednat to samé, protože již dva produkty nejsou k dispozici. Jelikož produkt už nelze nikde sehnat a počítala jsem s tím, jsem zklamaná.

Vážená paní Lucie K.,

velice nás mrzí tato nemilá zkušenost. Bohužel došlo k poškození zboží během dopravy. Dle komunikace s naším reklamačním oddělením Vám byla nabídnuta vhodné kompenzace za tuto nepříjemnost.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• All good. Fast delivery.

Zbozi dorazilo rychle, ale namisto poskozene krabičky byla spis krabicka poloprazdna. Balení očního krému nebylo plné, sérum OK.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, pokud Vám bylo doručeno takto neúplné zboží. V případě takovéto komplikace je vždy třeba kontaktovat naše reklamační oddělení, nebo produkt zaslat k reklamačnímu řízení.

• Poslali mě poškozený dárek,zklamání,

Vážený Řetízku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, pokud Vám bylo doručeno poškozené zboží. V případě takovéto komplikace je vždy třeba kontaktovat naše reklamační oddělení, nebo produkt zaslat k reklamačnímu řízení.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Objednávka za 12 000 Kč a žádný dárek, žádný slevový kupon na další nákup...

Vážená paní Zuzano,

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel v momentě vytvoření Vaší objednávky neprobíhala žádná akce na dárky, vzorečky ani slevové kupony.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Doba dodání dlouhá ještě mi nic nedorazilo

Vážená paní Renato,

velmi nás mrzí tato nepříjemnost s doručením Vaší objednávky. Pokud nebyl balíček doručen, kontaktujte naše zákaznické oddělení: tel. kontakt: +420 491 204 251, e-mail: [email protected].

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Objednala jsem si parfemovanou vodu. Myslím, že je to padělek. Voní pouze chvíli.

Nedoporučuji tento obchod!!!

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud máte pocit, že je vůně v nepořádku, můžete jí zaslat k reklamačnímu řízení. Případně kontaktujte naše reklamační oddělení: e-mail: [email protected], telefon: + 420 491 204 256.
    Náš obchod je certifikovaný a nenaleznete zde žádné padělky.

S přáním pěkného dne,
    Kosmetika zdraví.cz s.r.o.